Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

Dzięki Asica i wszyscy darczyńcy! Chyba ciężarówkę trzeba będzie kombinować :wink: Ja niestety jeszcze nie wiem, czy uda mi się pojechać w piątek, czy w sobotę. Podrzucić najlepiej w związku z tym jutro. Byłabym wdzięczna za dostawę moźliwie najbliżej Ursusa lub Służewca, bo mam ostatnio prawdziwe urwanie głowy i w pietkę gonię :(

Tak jak pisałam, skontaktowałam się z panią, do której telefon dawała nam Pajunia (ta pani od zagrypionych dzieci). Mimo wszystko pozwolę sobie zacytować odpowiedź, jak sądze ostateczną:

"pieski są śliczne ale niestety mój mąż stwierdził,że on chce mieć większego psa a najlepiej żeby to był pies z rodziny Golden lub Labrador albo jeszcze lepiej wymyślił sobie Bernardyna .Aha i pies nie może mieć więcej niż 3 miesiące.Ja najchętniej przygarnęła bym wszystkie psiaczki ale jest to niemożliwe a niestety sama nie mogę decydować o wyborze pieska,bo dla mnie każden piesek byłby najukochańszy.Niebardzo wiem co mam teraz zrobić bo niestety nie stać mnie na kupno jakiegoś szczeniaczka więc jeśli by pani miała takiego pieska jak wyżej napisałam to proszę o kontakt."

Czyli: szukamy dalej.

Nasza Zosieńka opuściła dziś klinikę SGGW i pojechała do tymczasowego domku. Zabieramy się więc do roboty, by znaleźć jej dom docelowy.
Domino został w klinice sam :( . Szybciutko musimy znaleźć mu domek, bo mu tam strasznie smutno - od momentu zachorowania psiaki były nierozłączne!

Link to comment
Share on other sites

A propos naszej "psznicznej terierki". Prawdopodobnie weźmiemy ją w sobotę razem z przychówkiem. są wśród forumowiczów tacy, którzy jej chcą zapewnic jakiś przytulny hotelik, póki nie odhowa maluchów. Oczywiście, o ile jeszcze bedzie w schronisku. Prosiłam, by jej nikomu nie wydawali, ale gwarancji nie ma. :(

A może zamiast hotelu znalazłby się dla niej jakiś ciepły domek tymczasowy? I smiało możemy zacząć już maluchom szukać domków.
W sobotę porobię im piekne foty (mam taką nadzieję).

I jeszcze wracając do darów dla schroniska: na razie nie ma sensu dawać im koców, kołder etc., bo to się tam po prostu nie sprawdza. To rzeczy jednorazowego użytku, których nikt tam nie upierze, a psiaki będą leżały na mokrym. Lepsza jest słoma, ale słomy z Warszawy wozic nie będziemy :wink:

Link to comment
Share on other sites

O Boże, odetchnęłam. Pół nocy nie przespałam myśląc o "Pszenicznej" i jej dzieciach.Wczoraj kiedy ją wypatrzyłam na Forum nie mogłam przestać myśleć o tych pięknych ślepkach za siatką.Gdybym mieszkała bliżej na pewno zrobiłabym coś dla niej i jej maleństw.Zobaczymy jak się sprawy ułożą.

Link to comment
Share on other sites

Witam :) Szukam małej suni i właśnie podesłano mi zdjęcie małej, rudej damy, która podobno niedawno się oszczeniła i też szuka domu. Jakiej wielkości jest ta sunia i ile może ważyć? Pytam, bo psina będzie podróżować ze mną czasem pociągiem :) A poza tym mam słabość do rudych piesków...

Link to comment
Share on other sites

Fela ja własnie o busie myślałam :D bo do osobówki to sie na pewno nie zmieści :roflt:
to jest troszke nie zależne odemnie tylko od własciciela busa :)
jak mozna to umówmy sie na sobote ja to busem podrzuce ale jak godzinowo to nie wiem -musiałybysmy sie jakoś zgrać bo u mnie teraz to urwanie głowy :(

Link to comment
Share on other sites

Jest problem z transportem...
bo dziewczyna która chce ją wziąść przyjedzie po nią 8)
natomiast ty nie masz czym :(
a może tamta dziewczyna weźmie szczeniaka a ty sukę...
wszystko jest do dogadania :P

Trzeba by było gadać z Felą ( Elką) ona trzyma piecze nad tą suką
:Dog_run: i jej małymi

Link to comment
Share on other sites

owieczka napisała
[quote]Wszystko zależy od tego czy suka tam jeszcze jest [/quote]

No właśnie :( trzymajmy kciuki żeby była z maleństwami i żeby dziewczyny mogły ją zabrać :kciuki:
A wszyscy którzy chcieliby jej dać KOCHAJĄCY dom niech piszą do dziewczyn , bo to one będą przeciez decydować który będzie ten wymarzony :P :P
Może i jakis domek tymczasowy na razie się znajdzie do odchowania gromadki :iloveyou: bo z tego co pisała Fela finansowanie jest zapewnione dla szkrabów :angel: :angel:

No , mówiłam,, że będzie kolejka do tej małej :lol: :lol:

TRZYMAĆ KCIUKI za rudowłosą i wszystkie tam czekające psiaki :kciuki: i nie przestawać POMAGAĆ !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...