Jump to content
Dogomania

GRUDNIOWY NOWY DWÓR


mar

Recommended Posts

[quote name='Nor(a)'][quote]

Mimo tego... Hmmm... Nie podobało mi się sędziowanie dzisiaj, jakoś sędzia mało się wykazał zdolnością oceniania seterów - z całym szacunkiem do niego.[/quote]

ja tez moze oczekiwałam więcej szczegółów niz ogółów (w opisie) :roll: , choc ....w zasadzie po zmianie sędziego-niewiele oczekiwałam, więc skupiłam się po prostu na reakcjach mojego debiutującego psa i tutaj wynieślismy naprawdę bardzo..bardzo duzo z dzisiejszej wystawy :wink:[/quote]

Ja się zdziwiłam, bo mówiono, że sędzia patrzy na grzbiety, a wybrał psy z strasznymi wadami... Widocznie on nie lubi pięknych psów... ;) A jak wam wogóle poszło?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy czują się po tej wystawie zwycięzcami! :D
I my już w domku- zmęczeni, ale zadowoleni.
Jagienka- I, doskonała, CWC, Najlepsza Suka w Rasie (wygrała z Interchampionką :angel: )
Bursztynek- I, doskonały, V-ce Best in Show Weteranów :drinking:

Bardzo dziekujemy Asiaczkowi i jego (jej? :wink: ) ekipie za wspaniały doping podczas finałów!
Cudownie było słyszeć aplauz- to bardzo podnosi na duchu i mnie i Bursztynka :D
No i o wyśmienitym cieście z bakaliami nawet nie wspomnę- kto nie próbował, to zachęcam :lol:

Ktoś zapytał o godziny sędziowania. :roll:
W naszym przypadku (sędzia pan Andrzej Szutkiewicz) oceniano idealnie z wyznaczonym czasem (mimo, że ring był na dworzu).
Zazwyczaj, sędzia kończył jakąś rasę wcześniej niż powinno zacząć się sędzowanie nastepnej, jednak robiono przerwy specjalnie po to, żeby zacząć kolejne sędziowanie na czas.
Miły gest 8)
W hali bardzo ciepło, ale to może być wynik mojego osobistego odczucia, które po parugodzinnym przebywaniu na dworzu, mogło się nieco zwichrować :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar']Lagunka dziękuję bardzo!!!!!!!![/quote]

Nie ma sprawy ;)

NigdyNigdy, mam podobne odczucia, a propos temperatury w sali, ale biorąc pod uwagę nagromadzenie żywych i ciepłych , dyszących stworzeń, na stosunkowo niewielkiej przestrzeni, to chyba nic dziwnego ;)

Nie potrafię powiedzieć czy sędziowanie dogów rozpooczęło się zgodnie z grafikiem,bo byłam tak zaaferowana i gotowa do startu, ze ostatnią rzeczą o jakiej myślałam, było spoglądanie na zegarek :lol:

Przeraziły mnie ringi, wielkości chusteczek do nosa, gdzie biegając z dogiem, mżna się było przewrócić na zakręcie, bo psu trudno się było wyprostować na dłuższym boku ;) :lol: Rozumiem ograniczenia lokalowe, ale można było pomyśleć o zróżnicowaniu wielkości ringów, bo to co dla miniaturek jest dużą przestrzenią, dla olbrzymów jest zdecydowanie za małe, żeby je należycie pokazać w ruchu.

Poza tym, organizacja na piątkę z plusem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lagunka'][b]Cockerek[/b], przed spacerem jeszcze maltańczyki dla Ciebie ;)

PSY
kl. szczeniąt:
-Jasper Forussi

SUKI
kl. młodzieży:
-Stella Maltezzi

kl. pośrednia
-Isabelle Mlt Fangor

kl. otwarta
-Ballada Forussi[/quote]

Dzięki wielkie :P Już wiem do kogo pucharek powędrował ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]

Ja się zdziwiłam, bo mówiono, że sędzia patrzy na grzbiety,[/quote]

faktycznie..grzbiet mojego szczeniola został dość dokładnie obejrzany :roll:


[quote] A jak wam wogóle poszło?[/quote]

wyszlismy z w.o...z czego sie cieszę, bo głupio by nam było trochę ze słabszą, zwłaszcza, ze rodzeństwo na jesiennej (dwoje) i teraz (jedno) idzie jak burza :wink: Trochę szkoda, że nic nie było o umaszczeniu w ocenie :roll: (nasza ma podpalenie duzo silniejsze niz jakikolwiek gordon jakiego dane mi było widziec..takze w porównaniu z rodzeństwem)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Wrócilśmy i my.

Zdobyliśmy zwycięstwo młodzieży.


[b]Draczyn[/b]..... czyżbym umknęła Twojej uwadze? :lol:[/quote]Przepraszam za zamieszanie, ale zapomniałam wziąść tą paczuszkę z domu. Dzięki za dobre chęcci. Pozdrawiam serdecznie. Pewnie siedzieliśmy gdzie w pobliżu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='takatuka'][quote name='donya']Takatuka dla ciebie

psy - otwarta

ARRY VAREK Albus
SNOW ULISSES Nordstern


suki
młodżież

ALKA z Łańcuta

otwarta
Nordstern MARRY CHRISTMAS
YASMINA Yukatan

championów
PRIMADONNA di Casa Rebosio[/quote]
Dziękuję i gratuluję kolejnego sukcesu :D[/quote]

Dziękuję. :P :P
P.Król napisał "profesjonalnie prezentowany" - z czego się cieszę - bardzo :P

Link to comment
Share on other sites

wzięliśmy drugie zwycięstwo młodzieży :sweetCyb: ; "elegancka, prezentowana z wdziękiem" :shiny:

rasę wziął Borys :klacz: (- cały tatuś, tylko w innym kolorku :wink: ) brat miotowy naszej suni - jestem pełna uznania, bo Karolina i pies pierwszy raz w życiu na ringu :P

Iwa, w końcu ci nawet nie pogratulowałam z tego wszystkiego... :oops:
dla En-chou specjalne ucałowania od Dominisi i Kamilka; Piątka też uściskaj [i]for luck[/i]
fotki wyślę ci emalią dopiero jutro; dziś stukam już nosem w klawiaturę...

[b]Gratulacje dla wszystkich zwycięzców dzisiejszych zawodów[/b] :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Witam i gratuluje wszystkim tym, którzy zdążyli pochwalić się wynikami swoich pupili. Jak do tej pory wystawę należy zaliczyć do udanych, prawda?

Fakt, ringi mogły być troche większe, tłoku specjalnego nie zauważyłam (piszę o sobocie), sędziowanie (ring 8, sędzia p.Piotr KROL) punktualne, nawet było parę minut oczekiwania, gdy poprzednia rasa skończyła się wcześniej. , miejsce na parkingu znaleźlismy bez specjalnych starań.

Tak więc, co by tu zganić? Do czego się przyczepić? :wink: Może do tego, że nie dotarłam do Marzenki - choć widziałam Ją w przelotach kilkakrotnie, na ringu przygotowawczym też. Może do tego, że nie spotkałam się Gonią, Achnamarą. Szorkę widziałam, nawet kilka minut rozmawiałam z Nią. I obiecane ciasto do sekretariatu zaniosłam, ale nie wiem, czy Gonia zdążyła na degustację.

Poza tym również mam się czym pochwalić:
[b]DOUBLE VINNY Dream of Africa[/b], piesek basenji (oczywiście trikolor) otrzymał swój drugi już wniosek [b]Zwyc. Młodzieży[/b].Bardzo mnie to cieszy, bo jestem współwłaścicielką malucha, a wystawiała go [b]Agabass[/b], dla której z kolei był to WIELKI DEBIUT WYSTAWOWY!!! Tak więc gratulacje dla tej obiecującej pary, oby zawsze schodzili z ringu z uśmiechem!

[b]AGABASS - GRATULUJĘ Z CALEGO SERCA![/b]

[b]Abotere's ADUNBI[/b] (znany bardziej jako Gusio-pręgusio-bogusio) pokonał swojego rywala i wywalczyl trzeci już w jego karierze wniosek CWC, co dało mu tytuł [b]CHAMPION POLSKI!!![/b]

I jeszcze jedna sprawa: BOG V grupy wygrała [b]PEPSI COLA Ypsylon[/b]. Według mnie na BOG pokazała się rewelacyjnie!

Mam trochę zdjęć, jak odsapnę - wstawię je do tego topiku.

[b][b]Donya (+Mama), Agappe, [b]Króliczek[/b], NigdyNigdy, Chatanga, Agabass, Ypsylon, [/b][b]Filbras, Gwiezdny Wysłannik[/b][/b] - gratuluję osiągów. Macie się czym chwalić!!!! Warto było przyjechać, prawda?

[b]NigdyNigdy[/b] - rzeczywiście baaardzo mocno trzymałyśmy za Ciebie kciuki. Ale czasem musiałyśmy rozprostować palce, bo trzeba było klaskać. I pomogło!!!!

Powoli będę wstawiał stawki psiaków.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

WHIPPET:

PSY

*kl. sz
MOONSHINE RAPSODY Ypsylon

*kl. mł.
CRACKERJACK CORNY Born to Love
IRISH COFFEE Tylko Ty

SUKI
*kl. mł.
Jesterland BOKAMARO AMAZING BEAUTY
CHAMPAGNE ROSE Born to Love
GWIEZDNA ROSA Vincit Omnia

*kl. o
Bokamaro NAOMI

*kl.ch
Bokamaro LONDON

*kl. h
ALWAYS AND FOREVER Ypsylon

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]SHIH-TZU:[/b]

PSY
*kl. sz
CINNABARIS Gradiflora

*kl. mł.
LEO-MOON Eli-Sen

*kl.o
ALF Natera
PRETTY BOY Acte

*kl. ch
MAGNAT Acte
TI LA SHU JOWO Azurowa Amhara

SUKI
*kl. sz
Na przykład MADAM BUTTERFLY

*kl. mł.
DIASA ROSS Jawogród
SATI FIORI DELLA MONTRAGNA Fiori Della MontagnaSELENA Pumilo

*kl. o
LADA Ne Quid Nomis
MARILYN MONROE z Tangulskiej Góry
ANCONA Pibora

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...