Jump to content
Dogomania

MALWINKA

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About MALWINKA

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Legionowo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MALWINKA

  Klubowa szpiców i ras pierwotnych 19.02. NDM

  jeszcze raz gratulacje dla wszystkich nagrodzonych :multi: a czy ktoś ma wyniki w BISie młodzieży? :p bardzo bardzo proszę, najlepiej wraz z foteczką :cool3: ...
 2. MALWINKA

  Związek pozwala na wystawianie suk z cieczką?

  [quote name='Godelaine'](...)W tym roku mamy dość rozległe plany wystawowe, ale żeby było wesoło ja nie mam bladego pojęcia, kiedy u Myszy pojawi sie pierwsza cieczka (u gronków jest to dość zróżnicowane). Więc co, mam nie zgłaszać psa w ogóle? Albo zgłaszać i tracić pieniądze?[/quote]Ja też mam rozległe plany wystawowe :lol: biorę pod uwagę możliwość utraty części finansów z powodu cieczki, w końcu zawsze może się zdarzyć, że nie pojedziesz na wystawę, bo coś się stanie - może być to tak trywialne, jak np. rozcięcie poduszki na spacerze przez rozbite szkło :evil_lol: na razie nam się prawie udało, na 99% klubówka nas nie ominie, bo moja sunia nie ma jeszcze cieczki JUUUUPPPPIII !!!! :multi: a wystawa już w niedzielę :lol: ... pozdrawiam, MONIKA.
 3. MALWINKA

  Jak sie wymawia nazwe Eurasier

  Eurasier to rasa niemiecka, więc wymawia się [I][B]eurazjer [/B][/I] pozdrawiam, MONIKA.
 4. MALWINKA

  GRUDNIOWY NOWY DWÓR

  wzięliśmy drugie zwycięstwo młodzieży :sweetCyb: ; "elegancka, prezentowana z wdziękiem" :shiny: rasę wziął Borys :klacz: (- cały tatuś, tylko w innym kolorku :wink: ) brat miotowy naszej suni - jestem pełna uznania, bo Karolina i pies pierwszy raz w życiu na ringu :P Iwa, w końcu ci nawet nie pogratulowałam z tego wszystkiego... :oops: dla En-chou specjalne ucałowania od Dominisi i Kamilka; Piątka też uściskaj [i]for luck[/i] fotki wyślę ci emalią dopiero jutro; dziś stukam już nosem w klawiaturę... [b]Gratulacje dla wszystkich zwycięzców dzisiejszych zawodów[/b] :popcorn:
 5. MALWINKA

  Puk, puk, czy ktoś z Eurasierem tu obecny?

  Jakoś na forum nie-psim nie za bardzo chciałabym umieszczać fotek... Tylko nie myśl, że ze mną coś :stupid: ... Pisać o eurasierach, załączać fotki, itp. - o.k. - ale tam, gdzie siedzą psiarze. ...a ten psiaczek z Francji (fotka) bardzo milusi :D
 6. MALWINKA

  Puk, puk, czy ktoś z Eurasierem tu obecny?

  [quote name='MALWINKA']o Barneyu: jak już pisałam, ogłoszenia nic nie dają, bo hasło eurasier jest obce... ale miesiąc temu przedostatni z psiaków znalazł chętnych ([i]nota bene[/i] będzie wystawiany w NDM :P :lol: ) więc może i z Barneyem jest to tylko kwestia czasu?...[/quote]znalazłam fajną foteczkę - zdjęcie braci miotowych mojej suni, zrobione wczesną jesienią u hodowczyni - jeden z nich to Borys (będzie na zimowej wystawie w NDM), drugi to Barney - piesek wciąż u hodowcy... :( [img]http://i13.photobucket.com/albums/a300/Burus/bracia.jpg[/img] :iloveyou: pozdrawiam, MONIKA.
 7. MALWINKA

  GRUDNIOWY NOWY DWÓR

  Na potwierdzeniu jest napisane, że: "wymagane [b]aktualne świadectwo zdrowia[/b] i szczepienie p/wściekliźnie..." czy to oznacza, że przepisy się zmieniły i będzie trzeba pofatygować się w czwartek lub piątek po świadectwo do weta? :roll: na jesienną w NDM nie było potrzebne... :-? będę wdzięczna za odp.
 8. MALWINKA

  Puk, puk, czy ktoś z Eurasierem tu obecny?

  [quote name='pierozek_monika']Co do niemieckiego związku - mnie się ta postawa bardzo spodobała, takie ostrośne podejście jest jak najbardziej porządane. To zbyt młoda rasa, zeby ją sobie puścić ot tak, na żywioł - niech by tak nie daj boże dostała się w niepowołane ręce (co u nas jest dość możliwe) to stałoby się coś w rodzaju manii na goldeny. Czy ta moda wyszła na dobre goldenom, to nie wiem.[/quote]Eurasierom na szczęście nie grozi i nigdy grozić nie będzie taka "mania". Jak to powiedział mój znajomy, sprawiłam sobie "psa, który wygląda jak ładny kundelek" (z całym szacunkiem dla wszystkich kundelków) - ale o to chyba tutaj chodzi... :lol: pozdrawiam, Monika. ps.: o Barneyu: jak już pisałam, ogłoszenia nic nie dają, bo hasło eurasier jest obce... ale miesiąc temu przedostatni z psiaków znalazł chętnych ([i]nota bene[/i] będzie wystawiany w NDM :P :lol: ) więc może i z Barneyem jest to tylko kwestia czasu?...
 9. MALWINKA

  Puk, puk, czy ktoś z Eurasierem tu obecny?

  [quote name='AiMiN']Mam dwa miśki: czarnego długowłosego i czerwonego krótkowłosego :-D Jest z nami jeszcze czwórka wspaniałych kotów. A temat Eurasiera nie został zamknięty :-D[/quote]Polecam, polecam! Chętnie widziałabym więcej piesków tej rasy w Polsce. Zazdroszczę Niemcom - nie tylko mają klub, ale i jesienne zloty, a zobaczyć tyle Eurasierków w jednym miejscu to normalnie odlot! :evillaug: ps.: u hodowczyni wciąż jest jeszcze brat miotowy naszej suni - bardzo do niej podobny... Barney jest kochanym psiakiem i jest ciągle "do wzięcia". Bardzo go lubię, zawsze, jak przyjeżdżamy do Doroty (hod.), to mam wrażenie, że widzę drugą Sabrunię, tylko że w męskiej postaci (jest masywniejszy, ma samczą głowę) Jak sądzicie, czy jest jeszcze szansa, że znajdzie się chętny na dorastającego eurasiera?
 10. MALWINKA

  Puk, puk, czy ktoś z Eurasierem tu obecny?

  Monika, napisz, jak to się stało, że zainteresowałaś się tą rasą i jakiego masz pieska w domu?
 11. MALWINKA

  Jak nauczyć malucha

  Mój poprzedni piesek - bokser był po prostu wynoszony pośpiesznie do przedpokoju na wykładzinę, gdy zaczynał się niebezpiecznie kręcić. Ale nauka załatwiania się na dworze przebiegła gładko i bez problemów. Coś tam jednak zostało w psiej główce, bo gdy kilka razy zdarzyła się biegunka, zbierałam zwykle z wykładziny w przedpokoju... :lol:
 12. MALWINKA

  Puk, puk, czy ktoś z Eurasierem tu obecny?

  Sunia pochodzi z podwarszawskiej hodowli "Od Niedźwiadka Gryzzly" Monika, dlaczego dopiero za rok?
 13. MALWINKA

  Puk, puk, czy ktoś z Eurasierem tu obecny?

  Hej, witamy: ja i moja 10-miesięczna suczka rasy Eurasier :P Cieszę się, że jest ktoś, kto również tę rasę zauważył :wink: pozdrawiam i czekam na posty - jeśli macie jakieś pytania, postaram się odpowiedzieć. MONIKA.
×