Jump to content
Dogomania

GRUDNIOWY NOWY DWÓR


mar

Recommended Posts

Bardzo jestem ciekaw jak wypali ta wystawa, w sumie ta hala taka raczej niewielka, ponoć jest limit zgłoszeń. No i data jak na Polskie wystawy niespotykana - połowa grudnia nieomal. Ciekawe czy Święty Mikołaj będzie prowadził konferansjerkę :lol:???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Morrisonka']Zależy kto nas będzie sędziował: Supronowicz czy Król ;P .[/quote]
No właśnie, kto będzie sędziował V grupę, a w szczególności - basenji?
Byłam na stronie O/Legionowo - niczego sie nie dowiedziałam. Zanm tylko obasdę sędziowską. Ale spoko. Myślę, że jak Szorka, Marzena i Gonia uporają się z wystawą jesienną, wezmą w swoje ręce wystawe zimową.

A może ktoś wie, do kiedy, jakie ceny itp? Może w katalogu z wystawy jesiennej coś było? Baaardzo proszę o info.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ceny zgloszen:
-za pierwszego psa (z katalogiem) 70zł
-za każdego nastepnego 60zł
-klasa szczeniat i interchampiony 40zł
-zgłoszenie opłacone w dniu wystawy 100zł
-weterani, rasy polskie (bez PON-ów)- bez katalogu- bezpłatnie

Zgłoszenia przyjmowane są do 10listopada 2005r.

Proponowana obsada sedziowska:
-Sobota 10 grudnia 2005r
[b]II grupa FCI[/b]
Barbara Szczepkowska- [i]Sznaucery i Pinczery[/i]
Joanna Szczepańska-Korpetta- [i]Molosy i Boksery[/i]
Jerzy Mrugasiewicz- [i]Molosy[/i]
Anna Bogucka- [i]Molosy[/i]

[b]V grupa FCI[/b]
Małgorzata Supronowicz, Piotr Król

[b]VII grupa FCI[/b]
Zygmunt Jakubowski

[b]IX grupa FCI[/b]
Małgorzata Supronowicz

[b]Młody Prezenter[/b]
Tomasz Borkowski


-Niedziela 11grudnia 2005 r.
[b]I grupa FCI[/b]
Stanisław Pasek- [i]Owczarki Niemieckie[/i]
Krystyna Szulc

[b]III grupa FCI[/b]
Joanna Szczepańska- Korpetta
Zygmunt Jakubowski, Piotr Król

[b]IV grupa FCI[/b]
Barbara Szczepkowska

[b]VI grupa FCI[/b]
Piotr Król, Ewa Marcinkowska

[b]VIII grupa FCI[/b]
Tomasz Borkowski

[b]X grupa FCI[/b]
Ewa Marcinkowska

[b]Młody Prezenter[/b]
Małgorzata Supronowicz


Spisałam z katalogu, jakby cos bylo nie tak- to nie bijcie ;) :oops:

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[b]blaira[/b] - tak wyczytałam na forum:
[quote name='szorka']To nasza pierwsza zimowa wystawa -HALA .Każdy obiekt ma swoją pojemność-dotyczy to wystawców i psów .Robiliśmy wystawę klubową szpiców ,terierów i sznaucerów i zdajemy sobie doskonale sprawę,że nie możemy przyjmować zgłoszenia max. do końca .Trzeba zachować bezpieczeństwo ,musi być zachowana swoboda dla zwiedzających .Dlatego napisaliśmy ,że ilośc zgłoszeń ograniczona .Termin przyjmowania do 11listopada , przyjmując już w tej chwili zgłoszenia zaczynamy liczyć .Wystawa nasza to środek Polski ,dogodny dojazd z każdej strony .Dogomaniacy ,pisząc o limicie to nie nasze widzimiśie,ale okrutna rzeczywistośc.Hala na jeden dzień może pomieścić około 500 osób .[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Jak to jest limit zgloszen? :o na dana rase czy ogolnie na cala liczbe psow? to ja tez bym chciala wiedziec kto u nas bedzie dokladnie sedziowal...i to koniecznie[/quote]
Zgodnie z tym, co napisała [b]Szorka[/b] - limit dzienny dotyczy wszystkich zgoszonych psów. Niestety.

[b]Morrisonka[/b] - a może wysłać zgłoszenia, a jak wyklaruje się sedzia - to wtedy ewentualnie wycofać (aby przed terminem!) lub potwierdzić? Co o tym sądzisz?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Morrisonka[/b] - a może wysłać zgłoszenia, a jak wyklaruje się sedzia - to wtedy ewentualnie wycofać (aby przed terminem!) lub potwierdzić? Co o tym sądzisz?
Pzdr.[/quote]
Tak też chyba zrobię. Do Króla to tak nie bardzo mamy co jechać, a Supronowicz nas jeszcze nie oceniała. Ale faktycznie, przecież jakby co, zawsze mogę wycofać :wink: . Dzięki Asiaczek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...