Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[quote name='sacred PIRANHA']zdecydowanie flexi...jest drozsza ale w tym przypadku cena jest proporcjonalna do jakosci, trwalosci;) ja mam od 2 lat ...pies 40kg, deszcz, snieg, bloto...nic jej nie jest straszne:):):)[/QUOTE]

mam od 3 lat, coddziennie kilka razy używana - żyje, jak nowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ismena']Moja ( a właściwie mojego psa :cool3:) smycz Flexi ma już 6 lat. Mechanizm dalej działa bez zarzutów, ale ze względu na estetykę postanowiłam kupić nową.
Myślałam nad tą:
[URL]http://www.allegro.pl/item394895574_flexi_summertime_summer_time_25kg_pies_amustela.html[/URL]
Czy ktoś ją ma i może powiedzieć coś więcej? Chodzi mi tu głównie o to czy jest wygodna.

(Swoją drogą witam wszystkich i pozdrawiam ;))[/quote]

Mam niebieską od roku, taśma troszkę ciemniejsza, ale nie wygląda na brudną, prana, cięższa i większa od flexi 1 i to chyba jedyny jej minus, bo ja lubię lekkie obudowy. Ale rączkę ma wygodniejsza :P Ale trwałość i wygląd są super.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź ;) Troszkę sie pospieszyłam i zamiast na stronce internetowej kupiłam ją wczoraj w moim zoologicznym:razz: Jest zielona i wygodna. Dopiero kilka godzin użytkowania a ja już jestem z niej zadowolona:loveu:

Link to comment
Share on other sites

niestety nie ma 8 m tasmy dla malych ras :(

a i ktos chyba szukal tej najwiekszej flexi za niska cene normalnie kosztowala by 100 zl z czym tak w sklepie widzialam a tu znalazlam o polowe tansza :D

[URL]http://allegro.pl/item396620450_flex_giant_smycz_automatyczna_8_m_do_75_kg_bcm.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='anmi0']uuu szkoda:-(
a chcialam 8m koniecznie!
o ja nigdy w życiu nie puściłabym mojej wariatki ze smyczy, a takto by sobie pobiegała trochę... jejku:shake:[/quote]Zawsze można przedłużyć :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']albo kupić kilkanaście/dziesiąt metrów linki i puścić żeby ciągneła się za psem, tylko przy yorku musi być cienka.[/quote]
heh ostatnio nalazłam w domu taki mocny, b.mocny bo próbowałam ale jak to musiało wyglądać, jak szłam na spacer z jakimś sznurkiem hehe
ale i tak się zbytnio nie oddalała ode mnie i cały czas przystawała i patrzyła czy idę:evil_lol:

ale chyba jednak kupię summertime 1...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj widziałam na żywo flexi giant /czy jakoś tak/. Ona ma ogromną rączkę :-o Czy to jest wygodne w trzymaniu?

Poza tym widziałam flaxi summertime tą najmniejszą za 95zł :-o:-o Ja nie wiem, czemu są takie różnice w sklepach... Bez przesady...

Link to comment
Share on other sites

Zamowilam z allegro flexi maxi dla siebie i kolezanki, chcialam wrzucic link bo byly po 55zl, ale juz nie starczylo, bardzo szybko poszly. Szkoda, ze sprzedawca nie mial innych rozmiarow bo odrazu przy jednej przesylce wzielabym dla mojego drugiego psa, ale to innym razem sie zamowi, poczekam jeszcze troche bo na allegro chwilowo zadnej rewelacji nie ma...

Tak ogolnie o flexi to szczerze polecam, mialam juz 5, w tym tasme, linke i linke 8m wszystkie naprawde godne polecenia, a linka 8m przy malych psach sprawdza sie swietnie. Wszystkie smycze dla jasnosci odpsrzedalam.

Link to comment
Share on other sites

Uzywam dokładnie tej samej w kolorze grafitowym, żeby pasowała do każdej obroży.
Doszłam do wniosku, że z flexi jest jeszcze taki pożytek, że nie kupuję żadnych innych kolorowych smyczy, więc więcej kasy zostaje na kolekcjonowanie obroży:razz:

Link to comment
Share on other sites

Andevil czemu nie udzielasz sie na watku obroze, szelki, smycze? Tu masz[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107564&page=609"] link[/URL] do watku i odwiedz nas koniecznie i pochwal swoimi zbiorami, bo to ukochany watek wszystkich obrozoholikow;).

Link to comment
Share on other sites

Można tak zrobić, ale ja muszę mieć 100% zaufanie do wytrzymałości obroży (ponad 40kg pieska) i dlatego wolę nie przerabiać (zresztą talentu u mnie w tym zakresie za grosz:razz:). W końcu sie na tego ruffweara skuszę, ale na razie i tak nie mają w magazynie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...