Jump to content
Dogomania

Europejska Helsinki 2006


Draczyn

Recommended Posts

[quote name='"Draczyn"'][quote name='Draczyn'][quote name='Draczyn']Mam pewną propozycję. Może ktoś z psiarzy pracuje, albo współpracuje z jakimś biurem podróży, które mogłoby nam zorganizować autokarową wycieczkę z psami, noclegam i jakims jedonkiem - na tą wystawę. Gdy byliśmy na Swiatówce w Helsinkach, to Litwini mieli zorganizowaną taką wyprawę i bardzo ją sobie chwalili. Czekamy na propozycje[/quote]Podnoszę temat do góry[/quote]gora

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to ja powiem tak..moja matka siedzi w zarzadzie turystyki polskiej :roll: ..i miala pare biur-zapytam jej jesli chcecie o autobus-ja nie pisze sie na ta wystawe-bo moja rasa siakos w porownaniu z finami to slabo wypada :-? ...i nie pojade po nic-chociaz moze moja suka mialaby szanse-ale tylko moze :-? ..ale moge spytac o oraganizacje 8) ..tylko ze wiadomo ze i ona musialaby miec zzysk-jak ja znam 100 zl ja ruszy-zawsze jakis zzysk-zalezy ile byloby chetnych :D ..a ma kontakty kobieta 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']to ja powiem tak..moja matka siedzi w zarzadzie turystyki polskiej :roll: ..i miala pare biur-zapytam jej jesli chcecie o autobus-ja nie pisze sie na ta wystawe-bo moja rasa siakos w porownaniu z finami to slabo wypada :-? ...i nie pojade po nic-chociaz moze moja suka mialaby szanse-ale tylko moze :-? ..ale moge spytac o oraganizacje 8) ..tylko ze wiadomo ze i ona musialaby miec zzysk-jak ja znam 100 zl ja ruszy-zawsze jakis zzysk-zalezy ile byloby chetnych :D ..a ma kontakty kobieta 8)[/quote]Dzięki Daga, spytaj się koniecznie. Coś dzisiaj nie mogę zasnąć, więc puszcę jeszcze jakiś obrazek, a temacik poleci do góry[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/zwierzeta/psy/6.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']to ja powiem tak..moja matka siedzi w zarzadzie turystyki polskiej :roll: ..i miala pare biur-zapytam jej jesli chcecie o autobus-ja nie pisze sie na ta wystawe-bo moja rasa siakos w porownaniu z finami to slabo wypada :-? ...i nie pojade po nic-chociaz moze moja suka mialaby szanse-ale tylko moze :-? ..ale moge spytac o oraganizacje 8) ..tylko ze wiadomo ze i ona musialaby miec zzysk-jak ja znam 100 zl ja ruszy-zawsze jakis zzysk-zalezy ile byloby chetnych :D ..a ma kontakty kobieta 8)[/quote]

O takie informacje nam chodzi, dzięki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='PARSONRK']Draczyn już dwa ???[/quote]No i widzis jak to jest. Sporo osób naobiecywało pomoc i więcej się nie pokazało, ale cały czas mam nadzieję, że coś z tego będzie. Czuję, żesama muszę się za wszystkim zakręcić[/quote]

ja powiedziałam, ze pomoge i wcale się nie wycofuje :wink:
nawet już coś wysłałam, ale jak narazie bez odp. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'][quote name='Draczyn'][quote name='PARSONRK']Draczyn już dwa ???[/quote]No i widzis jak to jest. Sporo osób naobiecywało pomoc i więcej się nie pokazało, ale cały czas mam nadzieję, że coś z tego będzie. Czuję, żesama muszę się za wszystkim zakręcić[/quote]

ja powiedziałam, ze pomoge i wcale się nie wycofuje :wink:
nawet już coś wysłałam, ale jak narazie bez odp. :roll:[/quote]To czekamy Carotina na dobre wieści

Link to comment
Share on other sites

Ja też już dzwoniłam do kilku prywatnych przewożników,niestety większości przeszkadzają psy :x .Czekam jeszcze na wstępny kosztorys jednego "przedszkolnego autobusu",choć pan już kręci ,że ceny po nowym roku mogą ulec zmianie :cry:
Dlatego nie mam ani dobrych ,ani pewnych informacji do tego tematu.
Jestem jednak jak najbardziej chętna na tą wystawę,więc napewno tematu nie odpuszczę :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Ja też już dzwoniłam do kilku prywatnych przewożników,niestety większości przeszkadzają psy :x .Czekam jeszcze na wstępny kosztorys jednego "przedszkolnego autobusu",choć pan już kręci ,że ceny po nowym roku mogą ulec zmianie :cry:
Dlatego nie mam ani dobrych ,ani pewnych informacji do tego tematu.
Jestem jednak jak najbardziej chętna na tą wystawę,więc napewno tematu nie odpuszczę :wink:[/quote]To świetnie, starajy się wszyscy, to może coś z tego wyjdzie

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Nie wybieram się do Helsinek, ale mam pewną sugestię: uczniowie szkół "ruch turystyczny" itp. w ramach zajęć praktycznych muszą zorganizaować jakąś wycieczkę zagraniczną. Może skontaktować się z taką szkołą? Czasami młodzież ma wiecej pomysłów niż rutynowo działające firmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gwarek']Witam.
Nie wybieram się do Helsinek, ale mam pewną sugestię: uczniowie szkół "ruch turystyczny" itp. w ramach zajęć praktycznych muszą zorganizaować jakąś wycieczkę zagraniczną. Może skontaktować się z taką szkołą? Czasami młodzież ma wiecej pomysłów niż rutynowo działające firmy :)[/quote]To może podas adres i namiary na takie szkoły

Link to comment
Share on other sites

draczyn-a dzwonilas do mojej matki??????wyslalam ci nr na priv....ona juz powiadomiona-jeszcze jutro jej przypomne temat :roll: ,czeka na tel...ona czeka na informacje typu skad ma byc ten autobus etc....moze z tej szkoly bedzie taniej-tego nie wiem,ale wiem ze ona chyba raczej jest w stanie cos zorganizowac...chyba najlatwiej by znalazla cos z gdanska-ale pogadaj z nia-jestem pewna ze sie dogadacie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']draczyn-a dzwonilas do mojej matki??????wyslalam ci nr na priv....ona juz powiadomiona-jeszcze jutro jej przypomne temat :roll: ,czeka na tel...ona czeka na informacje typu skad ma byc ten autobus etc....moze z tej szkoly bedzie taniej-tego nie wiem,ale wiem ze ona chyba raczej jest w stanie cos zorganizowac...chyba najlatwiej by znalazla cos z gdanska-ale pogadaj z nia-jestem pewna ze sie dogadacie :wink:[/quote]Daga ziękuję Ci za dobre chęci, ale to trochę nie o to mi chodziło. Bo twoja mama ma za sąsiadów biuro podróżyy, a mnie chodziło o o, czy może ktoś z dogomaniaków pracuje biurze podróży i czy orientuje się w możliwości zorganizowania takiej wycieczki. Załatwianie przez trzecie niezainteresowane osoby, wiązałoby się z dodatkowymi kosztami, a kto małby je pokrywać? Do Helsinek jszcze szmat czasu. Puściłam tak wcześnie ten temat, aby było więcej czasu na zorganuizowanie takiej wwyprawy i przemyślenie wszystkich za i przeciw

Link to comment
Share on other sites

no obok nie znaczy dodatkowe koszty :-? ...to sa znajomi mojej matki od lat entych,sama jest w zarzadzie glownym PTTK od lat w wawie i nie zrobi wam narzutu przeciez..a cale biuro zywi sie w knajpie mojej matki za cene produktow-czyli tez jej pojda na reke...ja po prostu nie umialam jej podac konkretow-skad ten autobus ma byc,czy tylko na wystawe i z powrotem czy zostajecie tam na noc(nie wiem ile dni trwa ta wystawa)....Dlatego lepiej jak Ty do niej zadzwonisz i jej wszystko powiesz-ona spyta o cene paru osob w polsce(nie tylko w tym biurze :wink: ) i zdecydujecie czy wam to odpowiada czy nie...moja matka organizowala wiele wyjazdow,sama miala biuro kiedys-siedzi w tym do dzis :wink: ..a powiedzialam jej ze ja moze tez pojade-ale ze nie znam szczegolow-tym bardziej sie przylozy do znalezienia informacji 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']no obok nie znaczy dodatkowe koszty :-? ...to sa znajomi mojej matki od lat entych,sama jest w zarzadzie glownym PTTK od lat w wawie i nie zrobi wam narzutu przeciez..a cale biuro zywi sie w knajpie mojej matki za cene produktow-czyli tez jej pojda na reke...ja po prostu nie umialam jej podac konkretow-skad ten autobus ma byc,czy tylko na wystawe i z powrotem czy zostajecie tam na noc(nie wiem ile dni trwa ta wystawa)....Dlatego lepiej jak Ty do niej zadzwonisz i jej wszystko powiesz-ona spyta o cene paru osob w polsce(nie tylko w tym biurze :wink: ) i zdecydujecie czy wam to odpowiada czy nie...moja matka organizowala wiele wyjazdow,sama miala biuro kiedys-siedzi w tym do dzis :wink: ..a powiedzialam jej ze ja moze tez pojade-ale ze nie znam szczegolow-tym bardziej sie przylozy do znalezienia informacji 8)[/quote]To jutro zadzwonię . żieki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...