Jump to content
Dogomania

Europejska Helsinki 2006


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pewną propozycję. Może ktoś z psiarzy pracuje, albo współpracuje z jakimś biurem podróży, które mogłoby nam zorganizować autokarową wycieczkę z psami, noclegam i jakims jedonkiem - na tą wystawę. Gdy byliśmy na Swiatówce w Helsinkach, to Litwini mieli zorganizowaną taką wyprawę i bardzo ją sobie chwalili. Czekamy na propozycje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']eee ladne psy do kiepskiego sedziego nie przyjada:))))))
moze doZagrzebia sie wybiore w 2008 i do Bratyslawy w 2009 na swiatowke[/quote]Zagrzeb, to kawał rogi, a Swiatówka za 4 lata - wiadomo co wtedy będzie, to szmat czasu. Widzę, że jesteś długoplanowa, ja raczej odwrotnie - szybkie decyzje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hahahaa
no najpierw swiatowka w Poznaniu,
a wlasnie kto ma do niej link, bo mi wcielo gdzies a na stronie poznanskiej sie nie otwiera:((([/quote]Patrzyłam przed chwilą isię otworzyło, ale zapomniałam spisać linku. Jak Ci się nie będzie otwierało to przypomnij jutro to ći spiszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Mam pewną propozycję. Może ktoś z psiarzy pracuje, albo współpracuje z jakimś biurem podróży, które mogłoby nam zorganizować autokarową wycieczkę z psami, noclegam i jakims jedonkiem - na tą wystawę. Gdy byliśmy na Swiatówce w Helsinkach, to Litwini mieli zorganizowaną taką wyprawę i bardzo ją sobie chwalili. Czekamy na propozycje[/quote]

W pełni popieram pomysł Draczyna :lol:

Czy ktoś ma jakieś znajomości np: z biurem podróży albo z firmą która organizuje autokarowe wyjazdy ? A może jakaś osoba prywatna podjęłaby się organizacji wyjazdu autokarem.
Nie mam pojęcia ile załatwienie formalności i wszelkie koszty z tym związane by wyniosły np: na jedną osobę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']To już s cztery osoby plus osoby towarzyszące, to będzie pewnie osiem. Musimy tylko znalężć kogoś kto zajmie się organizacją i obliczy wstępie koszty. Czekamy na chętnych do wspólpracy[/quote]

5 osób!!! :D :D :D
ja też jestem chętna :D , już dawno zastanwiałam się nad tą wystawą, szukałam możliwości dojazdu i faktycznie na właśną ręke może być naprawde baaardzo cięzko :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...