Jump to content
Dogomania

Europejska Helsinki 2006


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn']Mam pewną propozycję. Może ktoś z psiarzy pracuje, albo współpracuje z jakimś biurem podróży, które mogłoby nam zorganizować autokarową wycieczkę z psami, noclegam i jakims jedonkiem - na tą wystawę. Gdy byliśmy na Swiatówce w Helsinkach, to Litwini mieli zorganizowaną taką wyprawę i bardzo ją sobie chwalili. Czekamy na propozycje[/quote]Co jkiś czas będ o powtarzać, aby było wiadomo o co chodzi w tym temacie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Draczyn']Mam pewną propozycję. Może ktoś z psiarzy pracuje, albo współpracuje z jakimś biurem podróży, które mogłoby nam zorganizować autokarową wycieczkę z psami, noclegam i jakims jedonkiem - na tą wystawę. Gdy byliśmy na Swiatówce w Helsinkach, to Litwini mieli zorganizowaną taką wyprawę i bardzo ją sobie chwalili. Czekamy na propozycje[/quote]Co jkiś czas będ o powtarzać, aby było wiadomo o co chodzi w tym temacie[/quote]Podnoszę temat do góry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Ale mamy jeszcze do zastanowienia jakieś pół roku :lol: do daty pierwszego terminu zgłoszeń, wtedy zobaczy się jak z kasą i jak będą rozłożone inne wystawy :lol:[/quote]Do terminu zgłoszeń jak najbardziej, ale Ci niezmotoryzowani muszą wcześniej wiedzieć czy będą mieli czym jecać i za ile i dlatego zaczynamy tak wcześnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']To prawda [b]Draczyn[/b] ,że najlepiej byłoby dużo wcześniej poznać szczegóły dotyczące opłat poniesionych w związku z dojazdem.Nie ukrywam ,ze jeśli kwota okaże się zbyt wysoka to spróbujemy dojechać tam w inny sposób ,który być może (?)będzie tańszy. :roll:[/quote]Myślę, że jeżeli kwota będzie zbyt wysoka, to możemy jecha ć w kilka lub kilkanaście samochodów, tak , aby w każdym z nich znalazły się miejsca dla niezmotoryzowanych. Dawajie różne pomysły. Najlepiej by było, aby wszyscy chętni się w tą wyprawę właczyli organizacyjnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Draczyn'][quote name='Draczyn']Mam pewną propozycję. Może ktoś z psiarzy pracuje, albo współpracuje z jakimś biurem podróży, które mogłoby nam zorganizować autokarową wycieczkę z psami, noclegam i jakims jedonkiem - na tą wystawę. Gdy byliśmy na Swiatówce w Helsinkach, to Litwini mieli zorganizowaną taką wyprawę i bardzo ją sobie chwalili. Czekamy na propozycje[/quote]Co jkiś czas będ o powtarzać, aby było wiadomo o co chodzi w tym temacie[/quote]Podnoszę temat do góry[/quote]Winduję temat na górną pólkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Mam pewną propozycję. Może ktoś z psiarzy pracuje, albo współpracuje z jakimś biurem podróży, które mogłoby nam zorganizować autokarową wycieczkę z psami, noclegam i jakims jedonkiem - na tą wystawę. Gdy byliśmy na Swiatówce w Helsinkach, to Litwini mieli zorganizowaną taką wyprawę i bardzo ją sobie chwalili. Czekamy na propozycje[/quote]Podnoszę temat do góry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Draczyn"'][quote name='Draczyn']Mam pewną propozycję. Może ktoś z psiarzy pracuje, albo współpracuje z jakimś biurem podróży, które mogłoby nam zorganizować autokarową wycieczkę z psami, noclegam i jakims jedonkiem - na tą wystawę. Gdy byliśmy na Swiatówce w Helsinkach, to Litwini mieli zorganizowaną taką wyprawę i bardzo ją sobie chwalili. Czekamy na propozycje[/quote]Podnoszę temat do góry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='PARSONRK']Będziemy podnosć temat :wink: :lol:[/quote]Prosiłam na pw Marka z Gromem, aby dał to na górną pulkę do przyklejonych, ale chyba dawno go nie byo, bo nie mam odpowiedzi, To musimy podnosić narazie sami[/quote]
Właśnie się objawił na topiku
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=1118531#1118531[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...