Jump to content
Dogomania

Europejska Helsinki 2006


Draczyn

Recommended Posts

[quote name='carotina']Wiecie co, tak sobie mysle, że możeby poprostu napisać do kilku biur podróży z dokładnym wyjaśnieniem o co chodzi i zapytaniem o koszty :P
Myśle, że jakiś tam odzew by był :wink:
Zajmę się tym w weekend
:wink:[/quote]Bardzo ważne jest aby autokar był przyzwoity i z limatyzacją, bo może być gorąco , a dla niektorych psów upał bywa zabójczy, można ich zapewnić, że psy będą w klatkach i nie zanieczyszcą im pojazdu, bardzo miło z twojej strony, że się tym zajmiesz. Ja też mogę służyć pomocą

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Można zapytać w firmie zajmującej się sprzedażą biletów promowych. Piszą, że organizują dla nie zmotoryzowanych autokar z Polski do Estonii a dalej prom. Być może podjęli by się organizacji nietypowej wyprawy z psam.
Link:
[url]http://www.promy.pl/trasy_estonia_finlandia.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek'][quote name='Draczyn'][quote name='króliczek']Po dłuższej telefonicznej dyskusji ustaliłyśmy z Kaśką ,że jedziemy :wink:
TZN Kasia z Buldożerem i Króliczek z shar-pei'em. :D
Tylko mój rosyjski sędzia mógłby zaboleć 8)[/quote]Co znaczy TZN????[/quote]
TZN znaczy tyle "to znaczy" :wink:[/quote]To fajnie , a ja myślałam, że to jakieś biuro podróży, albo środek trnsportu (skrajny debilizm)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Tak w sprawie noclegu to ja moge spytać moje dziewczyny od cirneco z helsinek. Napiszę do nich jutro , moze one coś podpowiedza w temacie..[/quote]Noclegi to ja chyba będę miala w tym samym miejscu gdzie nocowaliśmy na Swiatówce, może nic się nie zmieniło. TANIO I BOMBA. Zadzwonię i zapytam, jak będzie komplet chętnych

Link to comment
Share on other sites

Pudle też byłyby zainteresowane wyjazdem autokarem, ale trzeba się liczyć niestety z dość wysokimi kosztami (niepełna obsada autobusu-bo psy trzeba też pomieścić, minimum dwóch kierowców, itp.)
Ja już korzystałam z takiej formy wyjazdu na wystawę, razem z BiBi byłyśmy w zeszłym roku na europejskiej w Barcelonie. Wyjazd organizowała czeska agencja turystyczna, specjalizująca się w tego typu imprezach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']Pudle też byłyby zainteresowane wyjazdem autokarem, ale trzeba się liczyć niestety z dość wysokimi kosztami (niepełna obsada autobusu-bo psy trzeba też pomieścić, minimum dwóch kierowców, itp.)
Ja już korzystałam z takiej formy wyjazdu na wystawę, razem z BiBi byłyśmy w zeszłym roku na europejskiej w Barcelonie. Wyjazd organizowała czeska agencja turystyczna, specjalizująca się w tego typu imprezach.[/quote]Włśnie o tym myślałam,że może ktoś ma znajomości w jakichś agencjach turystycznych i sprobóje coś zalatwić. Czesi mogą, a dlaczego my nie???????

Link to comment
Share on other sites

W sumie gdyby dało sie załatwic noclegi to juz jest połowa sukcesu. Jesli chodzi o autokar, to w zaleznosci od ilosci osób i rozmiaru psów tez moze nie wyszłoby to tragicznie. No i ta wygoda.. My po wyjezdzie po młoda mamy dosc maratonu tej trasy na długi czas.. Kto był to wie ile sie jedzie../ a do list 2006 większosc dróg akurat po trasie do Tallina jest w remoncie/.Litwini Łotysze i Estonczycy dostali sporo srodków od UE na remont i renowacje dróg i wykorzystują to jak moga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']W sumie gdyby dało sie załatwic noclegi to juz jest połowa sukcesu. Jesli chodzi o autokar, to w zaleznosci od ilosci osób i rozmiaru psów tez moze nie wyszłoby to tragicznie. No i ta wygoda.. My po wyjezdzie po młoda mamy dosc maratonu tej trasy na długi czas.. Kto był to wie ile sie jedzie../ a do list 2006 większosc dróg akurat po trasie do Tallina jest w remoncie/.Litwini Łotysze i Estonczycy dostali sporo srodków od UE na remont i renowacje dróg i wykorzystują to jak moga.[/quote]
W zeszla sobote bylam na wystawie pod Tallinem, wiec wiem jak wyglada sytuacja na drogach. W Estonii nie ma robot drogowych na tej trasie, na Litwie sa roboty tylko przed Kownem, jedyny problem to Łotwa. Ale widzac jak robia to sadze ze do czerwca przyszlego roku zrobia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina'].Litwini Łotysze i Estonczycy dostali sporo srodków od UE na remont i renowacje dróg i wykorzystują to jak moga.[/quote]
nasi tez dostali i tez wykorzystuja jak moga :lol: :lol: :lol: :lol: maja nowe domy, auta nowe itp :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a wracajac do tematu:
ktokolwiek to organizuje jak juz bedzie cos wiedzial konkretnego to robiac liste niech pobiera zaliczke czy zadatek cos co PRZEPADA jak sie ktos wycofa-taka moja dobra rada, zeby nagle polowa osob sie nie wycofala na tydzien przed wyjazdem....

Link to comment
Share on other sites

Tu Orsini trzeba Ci przyznać rację .Czasem niektóre osoby mają innych w przysłowiowej d...pie.Wycofują się w ostatniej chwili "..bo coś tam im ..."nie zawracając sobie nawet głowy zwrotem pieniążków za zablokowane do tamtej pory miejsce w aucie .Raz już zdarzyło mi się zwracać część kosztów za przejazd osoby ,która niedopisała. :x
Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wpisowe (i to wcale nie takie symboliczne)-bo niby dlaczego organizator ma ponosić ryzyko ? W imię czego? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='karenina'].Litwini Łotysze i Estonczycy dostali sporo srodków od UE na remont i renowacje dróg i wykorzystują to jak moga.[/quote]
nasi tez dostali i tez wykorzystuja jak moga :lol: :lol: :lol: :lol: maja nowe domy, auta nowe itp :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a wracajac do tematu:
ktokolwiek to organizuje jak juz bedzie cos wiedzial konkretnego to robiac liste niech pobiera zaliczke czy zadatek cos co PRZEPADA jak sie ktos wycofa-taka moja dobra rada, zeby nagle polowa osob sie nie wycofala na tydzien przed wyjazdem....[/quote]Dlatego wolelibyśmy zrobić przetarg . Wciągnąć w to biura podróży i agencje turystyczne, bo tak to się człek napracujena darmo. Oni wiedzą, jak to robić, aby nie stracić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal'][quote name='karenina']W sumie gdyby dało sie załatwic noclegi to juz jest połowa sukcesu. Jesli chodzi o autokar, to w zaleznosci od ilosci osób i rozmiaru psów tez moze nie wyszłoby to tragicznie. No i ta wygoda.. My po wyjezdzie po młoda mamy dosc maratonu tej trasy na długi czas.. Kto był to wie ile sie jedzie../ a do list 2006 większosc dróg akurat po trasie do Tallina jest w remoncie/.Litwini Łotysze i Estonczycy dostali sporo srodków od UE na remont i renowacje dróg i wykorzystują to jak moga.[/quote]
W zeszla sobote bylam na wystawie pod Tallinem, wiec wiem jak wyglada sytuacja na drogach. W Estonii nie ma robot drogowych na tej trasie, na Litwie sa roboty tylko przed Kownem, jedyny problem to Łotwa. Ale widzac jak robia to sadze ze do czerwca przyszlego roku zrobia[/quote]

A to na plus dla nich ze Estonczycy juz nie robia nic, bo mysmy tu z przed tallinem wtedy w korkach stali. Szybko im poszło. To pewno sie wyrobią do tego czasu z wszystkim, masz racje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina'][quote name='dorotal'][quote name='karenina']W sumie gdyby dało sie załatwic noclegi to juz jest połowa sukcesu. Jesli chodzi o autokar, to w zaleznosci od ilosci osób i rozmiaru psów tez moze nie wyszłoby to tragicznie. No i ta wygoda.. My po wyjezdzie po młoda mamy dosc maratonu tej trasy na długi czas.. Kto był to wie ile sie jedzie../ a do list 2006 większosc dróg akurat po trasie do Tallina jest w remoncie/.Litwini Łotysze i Estonczycy dostali sporo srodków od UE na remont i renowacje dróg i wykorzystują to jak moga.[/quote]
W zeszla sobote bylam na wystawie pod Tallinem, wiec wiem jak wyglada sytuacja na drogach. W Estonii nie ma robot drogowych na tej trasie, na Litwie sa roboty tylko przed Kownem, jedyny problem to Łotwa. Ale widzac jak robia to sadze ze do czerwca przyszlego roku zrobia[/quote]

A to na plus dla nich ze Estonczycy juz nie robia nic, bo mysmy tu z przed tallinem wtedy w korkach stali. Szybko im poszło. To pewno sie wyrobią do tego czasu z wszystkim, masz racje.[/quote]To jeszcze szmat czasu. a też myśę, że się wyrobią

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...