Jump to content
Dogomania

Europejska Helsinki 2006


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Odzywamy sie jako kolejni potencjalni zainteresowani wyprawa do Helsinek... Zastanawiamy sie jeszcze czy z psem czy tylko na poogladanie, ale w obu przypadkach - BARDZO nam zalezy.
Czy "kroi sie" moze jakis wspolny dogomaniacki wyjazd autokarowy? :D
Pozdrawiam cieplo!

Link to comment
Share on other sites

Z uwagi na to, że:

9.-11.6. HELSINKI, EUROPEAN WINNER 2006

Helsinki Fair Centre, drive-in, Junior Handler.


Classification of Breeds

Friday 9th of June 2006
- FCI 6 Scenthounds and related breeds
- FCI 8 Retrievers, Flushing dogs, Water dogs
- FCI 10 Sighthounds

Saturday 10th of June 2006
- FCI 1 Sheepdogs and Cattledogs (except Swiss Cattledogs)
- FCI 3 Terriers
- FCI 4 Dachshunds
- FCI 5 Spitz and primitive types

Sunday 11th of June 2006
- FCI 2 Pinscher and Schnauzer type, Molossians and Swiss Mountain and Cattledogs
- FCI 7 Pointing Dogs
- FCI 9 Companion and Toy Dogs


Titles and challenge certificates

"European Junior Winner 2006" will be awarded to the best dog and best bitch of each breed recognised by the FCI with grading "excellent" in Junior class.

"European Winner 2006" will be awarded to the dog and bitch of each breed recognised by the FCI that has been awarded CACIB.

"Finnish Show Champion" will be awarded to the dog and bitch of each breed that has been awarded CAC and that is already a National Show Champion and is over 24 moths of age.

[b]Pytam potencjalnych planujących wyjazd, czy jedziecie na te wszystkie dni, czy tylko na swoją grupę?[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pearl']Widze że ja tu "etatowo"zacznę za organizatora robić :) Jesli podacie mi ilość chętnych osób to moze coś wykombinuje taniej, mozliwe że nawet autokar.


Pozdrawiam[/quote]

Ja jestem chętna +dwa lub trzy psy :) Myślę, że mogę zebrać jeszcze kilka chętnych osób i żadnych wątpliwości nie mam, że autokar da radę zapełnić może nie po same brzegi, ale w rozsądnym wymiarze :wink:
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidush']Ja jestem chętna +dwa lub trzy psy :) Myślę, że mogę zebrać jeszcze kilka chętnych osób i żadnych wątpliwości nie mam, że autokar da radę zapełnić może nie po same brzegi, ale w rozsądnym wymiarze :wink:
Pozdrawiam :)[/quote]

ja tak samo 1 osoba + jedna malutka suczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Czy byl ktos kiedys oceniany przez sedziego Kari Järvinen? Bo slyszalam juz rozne sprzeczne opinie na jego temat... 8) :-?[/quote]


Ja byłemu niego na ringu kilka lat temu w Katowicach, był wtedy straszny pogrom na pudlach, ale mi osobiście podoba się jego ocena!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W tym tygodniu jeżeli wszystko pójdzie według wstepnych ustalen, to możliwe ze będę w stanie wynająć bus na 18 osób, a dokładniej bedę sie starac o możliwośc wynajmu z niewygórowanej cenie.(przypuszczam ze max. 13-14 osób z psami mogłoby w nim jechać), całkowity koszt przejazu wynosiłby ok.230zł.(chociaz narazie oszacowuję cene- musze zdobyc infomarcje jak wyglądałaby kwestia postoju na 3dni) + prom, oczywiście moglibyśmy jechać przez Warszawę. Pytanie czy znajdą się chętni :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cześć
my jestesmy chetni na wyjazd z tym,ze jedziemy własnym samochodem.
Napewno jada dwie kobity z dogami niemieckim ale my zachaczamy o jakies wystawy na wschodzie.
Czy ktoś jeszcze jedzie własnym samochodem - razem lepiej:lol: .
KAŚKA od stafika z Kaliningradu gdzie jesteś???????????????:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...