Jump to content
Dogomania

Jedzonko - czyli to co buldożki lubia najbardziej!


Viris

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_beatka_']draczyn ja nie mam gotowej odpowiedzi tylko swoje zdanie!!!jeśli sie o cos pytam tzn że chce wiedzic jak inni postepuja i co myslą o danym temacie!jeśli to taki duży problem odpowiedzieć mi to moze poprostu przestane uczestniczyc w tym forum...[/quote]Beatko Nie rozumiem dlaczego tak reagujesz. Mnie po prostu szkoda czasu i pisania, jeśli ktoś mnie pyta o rad - ja odpowiadam chcąc dobrze poradzić, a kto mi odpowiada, a nie bo mój znajomy to inaczej , a moja koleżanka jeszcze inaczej, no to po co ja się fatyguję i odpowiadam. Jesteś już duża dziewczynka i chyba powinnaś zrozumieć, a jeśli ni chcesz moich rad, to zgoda - zadawaj pytanie konkretnej osobie , a nie kieruj go do wszystkich. I nie bądż do tego taka obrażalska. Forum nie jst moje, więc obrażając się na mnie nie musisz obrażać się na całe forum

Link to comment
Share on other sites

draczyn jesli szkoda Ci czasu to nie odpowiadaj, ja nie będe kogos wyróżniać i prosic o wypowiedź na dany temat bo dla mnie zdanie każdego jest ważne!wolę nie wierzyć ślepo jedej opini tylko poznać wszystkie za i przeciw, przedyskutowac je i podjąć decyzję!jesli moje pytania Cię męczą albo denerwują to może poprostu ich nie czytaj, bo ja już naprwade nie wiem o co Ci chodzi?drażni Cię że nie że nie uważam Twoich rad za jedyne słuszne słowa wypowiadane na forum?wszyscy mamy buldozki i jakieś przyzwyczajenia i ja każda z tych opini chciałabym poznać!a to że przytaczam przypadki moich znajomych to coś złego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']draczyn jesli szkoda Ci czasu to nie odpowiadaj, ja nie będe kogos wyróżniać i prosic o wypowiedź na dany temat bo dla mnie zdanie każdego jest ważne!wolę nie wierzyć ślepo jedej opini tylko poznać wszystkie za i przeciw, przedyskutowac je i podjąć decyzję!jesli moje pytania Cię męczą albo denerwują to może poprostu ich nie czytaj, bo ja już naprwade nie wiem o co Ci chodzi?drażni Cię że nie że nie uważam Twoich rad za jedyne słuszne słowa wypowiadane na forum?wszyscy mamy buldozki i jakieś przyzwyczajenia i ja każda z tych opini chciałabym poznać!a to że przytaczam przypadki moich znajomych to coś złego?[/quote]Nadajemy Beatko na zupełnie różżnych falach, więc chyba się nie poozumiemy. Lepiej więc będzie jeśli będziemy się na forum omijać, żałuję bardzo, że poświęciłam Ci Dużo serca i czasu prywatnego, począwszzy od lipca tego roku, Zegnaj

Link to comment
Share on other sites

Żegnaj?wybacz draczyn, ale poswięciłas wszystkich na forum tyle samo czasu, nie wiem co jest tak złego w tym że pytam o rade wszystkich i mam tez inne koncepcje na dany temat???wiesz może jednak ja zrezygnuję z tego forum bo nie mam zamiaru nikogo omijać w wypowiedziach i bawic sie w podchody żeby Cie nie spotkać...szkoda, że tak wyszło bo fajnych ludzi poznałam na tym forum, w takim razie żegnam wszystkich razem z bajtusiem

Link to comment
Share on other sites

Beatko uspokoj sie :( Draczyn Ciebie tez prosze o to samo.

Dobrze ze macie rozne zdania! O to w tym wszystkim chodzi. I prosze sie dluzej juz nie spierac. Draczyn tez zrozum o co Beatce chodzi bo ja nie rozumiem polowy z Twoich ostatnich wypowiedzi...
Przedyskutujcie to spobie spokojnie i niech nikt nie wazy sie fochac na nikogo!

Bardzo prosze Was obie o przeczytanie powolutku tych postow o ktore ta cala afera.
Draczyn nie wypominaj Beatce ile jej czasu poswiecilas bo zrobilas to chyba z WLASNEJ DOBREJ WOLI i nikt Cie do tego nie zmuszal.
Dzielilas sie swoim doswiadczeniem i dzieki Ci za to. Na pewno Beatka z wielu spostrzezen Twoich skorzysta/skorzystala.

Ale forum jest od tego zeby pytac i odpowiadac. Nie tylko z mysla o sobie ale i innych forumowiczach. Tych ktorzy sa i tych ktorzy beda w przyszlosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']Żegnaj?wybacz draczyn, ale poswięciłas wszystkich na forum tyle samo czasu, nie wiem co jest tak złego w tym że pytam o rade wszystkich i mam tez inne koncepcje na dany temat???wiesz może jednak ja zrezygnuję z tego forum bo nie mam zamiaru nikogo omijać w wypowiedziach i bawic sie w podchody żeby Cie nie spotkać...szkoda, że tak wyszło bo fajnych ludzi poznałam na tym forum, w takim razie żegnam wszystkich razem z bajtusiem[/quote]Zapomniałaś chyba , że wciągnęłaś mnie w posukiwania Bajtusia i że jeżziłam specjalnie dla Ciebie 2 razy na Białolękę ok. 20 km w każdą stronę i nawet nie usłyszałam słowa dzikuję, czy uważasz, że to jest w porządku. Jeszcze razCi powtarzam - forum nie jest moje. Ja poprostu nie jestem przyzwyczajona do takich zachowań, więc postaram się ciebie omijać i to wszystko. orady szukaj u kogoś innego

Link to comment
Share on other sites

draczyn masz rację, przez ten wyjazd zapomniałam Ci podziękować, przepraszam, naprawde bardzo Ci dziekuję :modla: w dalsze kłótnie i dyskusje nie będę sie wdawać, szkoda że to sie tak skończyło, pamiętaj tylko, że jak pisałas że wywalą Cie z forum to ja jako jedna z pierwszych gotowa byłam sie bic ze wszystkimi o to że jesteś wartosciowym człowoekiem i że za poglady nikogo nie powinno sie karać!nie zostanę na forum żeby udawać że Cię nie widzę bo to głupie i dziecinne, a pomysleć że wszystko zaczęło sie od pytania o karme...poprostu szkoda słów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']draczyn masz rację, przez ten wyjazd zapomniałam Ci podziękować, przepraszam, naprawde bardzo Ci dziekuję :modla: w dalsze kłótnie i dyskusje nie będę sie wdawać, szkoda że to sie tak skończyło, pamiętaj tylko, że jak pisałas że wywalą Cie z forum to ja jako jedna z pierwszych gotowa byłam sie bic ze wszystkimi o to że jesteś wartosciowym człowoekiem i że za poglady nikogo nie powinno sie karać!nie zostanę na forum żeby udawać że Cię nie widzę bo to głupie i dziecinne, a pomysleć że wszystko zaczęło sie od pytania o karme...poprostu szkoda słów...[/quote]Mam propozycję, zapomnijmy o tym co było.Przykro mi że tak się stalo i postarajmy się obie, aby w przyszłości było lepiej. Może w końcu się dogadamy. I musisz wiedzieć, że ja życzę jak najlepiej zarówno Tobie jak i Twojemu psiakowi. Buziak na zgodę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Beatko uspokoj sie :( Draczyn Ciebie tez prosze o to samo.

Dobrze ze macie rozne zdania! O to w tym wszystkim chodzi. I prosze sie dluzej juz nie spierac. Draczyn tez zrozum o co Beatce chodzi bo ja nie rozumiem polowy z Twoich ostatnich wypowiedzi...
Przedyskutujcie to spobie spokojnie i niech nikt nie wazy sie fochac na nikogo!

Bardzo prosze Was obie o przeczytanie powolutku tych postow o ktore ta cala afera.
Draczyn nie wypominaj Beatce ile jej czasu poswiecilas bo zrobilas to chyba z WLASNEJ DOBREJ WOLI i nikt Cie do tego nie zmuszal.
Dzielilas sie swoim doswiadczeniem i dzieki Ci za to. Na pewno Beatka z wielu spostrzezen Twoich skorzysta/skorzystala.

Ale forum jest od tego zeby pytac i odpowiadac. Nie tylko z mysla o sobie ale i innych forumowiczach. Tych ktorzy sa i tych ktorzy beda w przyszlosci.[/quote]Viris, to sie aczęlo w lipcu w temacie O ile się nie mylę - Masz bldożka przeczytaj. Większość spraw załatwiana była prywatnymi mailami. Troche niepotrzebnie ajmujesz głos jeśli nie znas całej sprawy. No ale stało się i nie ma o czym mówić. Skończmy z tym. Jeszcze razmi sięę oberwało, za moje dobre chęci. Ae już jest ok i nie ma o czym mówić. Zawsze mi się wydawało, że ponieważ z buldożkami mam do czynienia od urodzenia, a hodowlę z b. dobrymi wynikami (głównie pod względem zdrowia) prowadzę od 25 lat, to moich rad chętnie posłuchacie, a odniosłam wrażenie, że jast inaczej, a na dobrym wwychowaniu i odżywianiu Bajtusia szczególnie mi zależy, bo to przecież moja rodzina. Po porady dzwonią do nie ludzie z całej Polski, więc może dlatego jestem trochę rozpaskudzona, uważając się za znawcę w tych sprawach. Myślę, że otrafimy się nadal porozumieć, ale wybaczcie będę zawsze występować o ilejakieś porady będą krzywdzące dla buldożków, bo tak bardzo jestem zakochana w tejrasie

Link to comment
Share on other sites

draczyn jasne że ja o wszystkim zapomnę i że będzie juz ok, masz racje może nie powinnam była tak sie kłócic o pewne sprawy!naprwdę głupio mi, że w natłoku spraw i zdarzen zapomniałam o tej jednej najwazniejszej rzeczy-powiedzeniu poprostu dziekuję, za to że starałaś mi sie pomóc od początku mojego pobytu na forum i że dzięki Tobie mam teraz bajtusia w domku-jeszcze raz bardzo za to przepraszam...cieszę się że wyciągnełaś ręke na zgodę, bo Twoje rady naprawde są dla mnie ważne i z bardzo wielu juz skorzystałam i napewno jeszcze korzastac będę, no to buziak ode mnie i bajtusia :buzi: a to żeby pokazać jak bardzo się cieszymyz powrotu z banicji :wink: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']draczyn jasne że ja o wszystkim zapomnę i że będzie juz ok, masz racje może nie powinnam była tak sie kłócic o pewne sprawy!naprwdę głupio mi, że w natłoku spraw i zdarzen zapomniałam o tej jednej najwazniejszej rzeczy-powiedzeniu poprostu dziekuję, za to że starałaś mi sie pomóc od początku mojego pobytu na forum i że dzięki Tobie mam teraz bajtusia w domku-jeszcze raz bardzo za to przepraszam...cieszę się że wyciągnełaś ręke na zgodę, bo Twoje rady naprawde są dla mnie ważne i z bardzo wielu juz skorzystałam i napewno jeszcze korzastac będę, no to buziak ode mnie i bajtusia :buzi: a to żeby pokazać jak bardzo się cieszymyz powrotu z banicji :wink: :laola:[/quote]Dzięki Beatko, że tak miłym akcetem zakończyłaś tą nikomu niepotrzebną dyskusję

Link to comment
Share on other sites

Draczyn : Przepraszam ze wypowiedzialam sie w nie swojej sprawie. Ale male przypomnienie : Wasza sprzeczka miala miejsce na publicznym forum wiec tego mozna sie bylo spodziewac. Ktos zawsze mogl zareagowac. Z reszta Ty wdalas sie nie tak dawno w spor innych osob.
Ale ja nie oceniam co Ty wiesz a czego nie w sprawie tamtego sporu :)

Ciesze sie ze sie pogodzilyscie.
I tylko to na celu miala moja notka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Draczyn : Przepraszam ze wypowiedzialam sie w nie swojej sprawie. Ale male przypomnienie : Wasza sprzeczka miala miejsce na publicznym forum wiec tego mozna sie bylo spodziewac. Ktos zawsze mogl zareagowac. Z reszta Ty wdalas sie nie tak dawno w spor innych osob.
Ale ja nie oceniam co Ty wiesz a czego nie w sprawie tamtego sporu :)

Ciesze sie ze sie pogodzilyscie.
I tylko to na celu miala moja notka.[/quote]Nie ma sprawy Viris, jeszcze się nie znamy. Ja unikam pv jak ognia i korzystam z niego tylko w wyjątkowych okazjach, gdy nie ma innych możliwości, bo przez to pv rodzą siętylko intrygi, jak przekonałam się ostatnio. Wolę zwsze omówić sprawy na forum publicznym . Tak jest chyba łatwiej zachować zdrową atmosferę na naszym forum. I w tym pzypadku chyba miałam rację

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny.
Zauważyłam , że rady moje i Draczyn troche bulwersują innych.
Może my faktycznie wychodzimy z założenia , że wiemy więcej i to w jakiś sposób uwidacznia się w naszych wypowiedziach.
Ale tak naprawdę , to najczęściej nie zgadzamy się właśnie ze sobą tzn. ja z Krysią
Prawda Draczyn?
Dajcie nam troche fory , a może będziecie jeszcze kiedyś miały z nas pociechę.

Link to comment
Share on other sites

kolejne pytanie o jedzonko: bajtusiowi szybko znudziła sie sucha karma, więc teraz do każdego posiłku dodaję mu troszke mięska żeby lepiejmu smakowała. Od kiedy zaczęłam tak robic jak widzi miske to az uszka mu sie trzęsą, tylko powstaje pytanie, ktoś mi kiedys mówił że nie wolno mieszac karmy z gotowanym bo to powoduję powstawanie...gazów? :oops: czy to prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']kolejne pytanie o jedzonko: bajtusiowi szybko znudziła sie sucha karma, więc teraz do każdego posiłku dodaję mu troszke mięska żeby lepiejmu smakowała. Od kiedy zaczęłam tak robic jak widzi miske to az uszka mu sie trzęsą, tylko powstaje pytanie, ktoś mi kiedys mówił że nie wolno mieszac karmy z gotowanym bo to powoduję powstawanie...gazów? :oops: czy to prawda?[/quote]Tu nie chodzi o gazy, tylko o to, że w karmie zawarte jest wszystko , co pies potrzebuje, a dodając różne smakołyki można przedobrzyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']no właśnie a jak ja daję mu pól porcji gotowanego i pół porcji suchego w dwóch posiłkach,a le jednoczesnie nie aplikuje u sama żadnych witamin to takie ryzyko jest nadal?[/quote]On powinien jeszcze jeść trzy razy dziennie. Powiem Ci jak ja karmię w tym wieku. Rano - serek biały, w poludnie posiłekgotowany 1/3 ryżu, 1/3 posiekanych warzyw i 1/3 mięsa mielonego{wołowe, lub cielęce, takie jak kupuje się na tackach w Auchan). Mięso dzielimy na 2 częsci, z których jedną gotujemy z ryżem i jarzynami, a drugą część dodajemy na surowo; wieczorem sucha karma. Rano i w południe witaminy - Vetzyme, a pozatym w południe pastylka fosforanu wapnia, lub Lyżeczka fosforanu wapnia w proszku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']trzy?ale on ma juz 7miesięcy?a z tego co pamietam to ten hodowca mówił ze je dwa razy dzieniie, więc zrobiłam mu dlatego tylko sniadanko i obiad, juz bez kolacji :roll: a to miesko dajesz całkiem surowe czy parzysz jej we wrzatku?[/quote]Każdy hodowca ma inne metody żywienia. My do 1, roku karmimy 3 razy dziennie i mamy bardzo dobre wyniki. Jeśli chcesz, aby twój psiak był dbrze rozwinięty i piękny oraz zdrowy, to radzę go karmić jeszcze 3 razy dziennie. Mięsku dajemy całkiem surowe, tylko nie z bazaru, bo tam często mają mięso nie badane

Link to comment
Share on other sites

draczyn powiem szczerze, pracowałam kiedys w jednym z hipermarketów i wiem, jak wiekszośc produktów jest podrasowywana pod swieze...dlatego bałabym sie dawać surowego mieska, a pamietam ze jak rozmawiałam kiedys zwetem aprospos żywienia doksia to mówił ze by przed podaniem zlac je wrzątkiem i wtedy spokojnie mozna podawać!zrobie tak-spróbuje dac mu troche tego mieska i zobaczymy czy bedzie mial na nie ochotę jak tak to te zbedę go tak karmiła :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...