Jump to content
Dogomania

Dla jeszcze niezabuldożonych!


ats

Recommended Posts

  • Replies 681
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A moze po prostu jest bardzo zajeta i nie chce odstawic nawetn na chwile zabaw z nowym psiakiem zeby nam o tym opowiedziec. Jak Klara sie pojawila u nas w domciu tylko wtedy gdy usnela moglam na chwile usiasc przy komputerze :) Badzmy dobrej mysli! Na razie sie nie martwmy na zapas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']A moze po prostu jest bardzo zajeta i nie chce odstawic nawetn na chwile zabaw z nowym psiakiem zeby nam o tym opowiedziec. Jak Klara sie pojawila u nas w domciu tylko wtedy gdy usnela moglam na chwile usiasc przy komputerze :) Badzmy dobrej mysli! Na razie sie nie martwmy na zapas.[/quote]Co racja to racja

Link to comment
Share on other sites

przepraszam że sie nie odzywałam ale nie mam czasu...w nocy nie moge spac bo małego nachodzi na zabawę:) poza tym jest super, powoli się rozkręca!na poczatku panicznie bał sie schodów, windy i kafelków w łazience a teraz już ładnie sie przemieszcza po mieszkaniu!cały czas chodzi za mną jak cien i patrzy co robię:) wczoraj wyszłam na chwilke z kuchni jak jadł obiadek to tata zaraz zaczął krzyczeć "beata wracaj bo piesek nie może dokonczyć jeść jak mu uciekasz :lol: " czy go porównuje...niestety tak,wczoraj miałam takie załamanie bo on nie umie się nawet bawić zabawkami...i pomyslałam że jednak doksio był wyjątkowy, ale juz dziś zaczął się rozkręcać i powoli zaczyna szalec na dworzu!aha i ma cechę wspólna z doksiem-dziś próbował usilnie zgwałcic mała goldenkę :lol: chyba mam rękę do nadpobudliwych piesków...a na koniec pojawia sie mały problem bo mały nie ma jeszcze imeinia...ja chciałam gizmo ale mama chce nazwać go...chrumek...no i są straszne waśnie o imę dla niego...ps-nie moge tak często byc na necie bo sie ucze a co 2godz chodzimy na siusiu bo uczymy sie załatwiania na dworku :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']przepraszam że sie nie odzywałam ale nie mam czasu...w nocy nie moge spac bo małego nachodzi na zabawę:) poza tym jest super, powoli się rozkręca!na poczatku panicznie bał sie schodów, windy i kafelków w łazience a teraz już ładnie sie przemieszcza po mieszkaniu!cały czas chodzi za mną jak cien i patrzy co robię:) wczoraj wyszłam na chwilke z kuchni jak jadł obiadek to tata zaraz zaczął krzyczeć "beata wracaj bo piesek nie może dokonczyć jeść jak mu uciekasz :lol: " czy go porównuje...niestety tak,wczoraj miałam takie załamanie bo on nie umie się nawet bawić zabawkami...i pomyslałam że jednak doksio był wyjątkowy, ale juz dziś zaczął się rozkręcać i powoli zaczyna szalec na dworzu!aha i ma cechę wspólna z doksiem-dziś próbował usilnie zgwałcic mała goldenkę :lol: chyba mam rękę do nadpobudliwych piesków...a na koniec pojawia sie mały problem bo mały nie ma jeszcze imeinia...ja chciałam gizmo ale mama chce nazwać go...chrumek...no i są straszne waśnie o imę dla niego...ps-nie moge tak często byc na necie bo sie ucze a co 2godz chodzimy na siusiu bo uczymy sie załatwiania na dworku :D[/quote]Cieszymy się,że w końcu się odezwałaś, a jakie imię on ma w metryczce?????????

Link to comment
Share on other sites

Beatko nie wiem jak sie przekopiesz przez te wielkie zasoby ja probowalam ale nie dalam rady :)

Slyszalam bardzo wazna uwage co do psiego imienia. Najlepiej jakby sie konczylo na "a" "o" i bodajze "i" i bylo tylko dwusylabowe. Psiakowi bardzo szybko wpadnie w ucho i tym samym zacznie szybko na nie reagowac. Pozdrawiam Was oboje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Beatko nie wiem jak sie przekopiesz przez te wielkie zasoby ja probowalam ale nie dalam rady :)

Slyszalam bardzo wazna uwage co do psiego imienia. Najlepiej jakby sie konczylo na "a" "o" i bodajze "i" i bylo tylko dwusylabowe. Psiakowi bardzo szybko wpadnie w ucho i tym samym zacznie szybko na nie reagowac. Pozdrawiam Was oboje :)[/quote]Ja znou słyszałam i gdzieś czytałam, że w psim imieniu powinno być r , bo ono jest najlepiej dla psa słyszalne, ale sama się do tego nie stosuję

Link to comment
Share on other sites

Ja tez lubię ludzkie imiona, bo do buldoków pasują .
Podobają mi się też imiona kulinarne , które też do pasują do buldożków.
W każdym miocie staram się by było coś kulinarnego ( Frytka , Lizaczek , Drożdżówka, Drops ,Serdelek , Kluseczka , Klopsik , Zeus zwany Zrazikiem itd).
Nawet Draczyna PIRANIE przechrzciłam na Banana , nie mogłam się oprzeć . Wybacz Krysiu.

Link to comment
Share on other sites

To prawda one są słodkie w każdym okresie swojego życia , i jako szczenięta i jako staruchy.
Banane , na każdej wystawie faceci klepią po pupie , ale ona jest bardzo sexi i na dodatek ma pupe w kolorze cielistym i jak idzie to nią kreci.Pamela Anderson przy niej wysiada , no sama słodycz po prostu.
Mam nadzieję , że fani Pameli mnie nie zlinczują .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']No fakt. Dlatego chyba tak kochamy Buldozki!

Przy okazji chcialabym aby Pani ucalowala ode mnie Cynthie (mam nadzieje ze dobrze napisalam) Bardzo sie ciesze ze mnie polubila :)[/quote]Viris, znów będziez zła, że Ci zwrcam uwagę, ale na dogo nie ma pań i panów. esteśmy anonimowi i mówimy sobie po imieniu

Link to comment
Share on other sites

Viris w realu także możesz mówić do mnie po imieniu . Jesteś ode mnie sporo młodsza , ale to nie ma żadnego znaczenia. Moje najlepsze kumpele to panie około 80 lat , a ja mam także tylko połowę ich wieku.
Jesteś na tyle fajną osobą , że zaszczytem jest mieć takiego kompana jak Ty.
Cynthia (dla przyjaciół Cycuszek) została w Twoim imieniu właśnie ucałowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Draczyn :D A przepraszam tak jakos sie napisalo bo niedawno poznalam ElzbieteRusos. No i tym samym nie ejst dla mnie anonimowa. Jak i dla Ciebie itp. Ale postaram sie nie pisac juz tak wiecej! (wydaje mi sie ze to nie jest az takie straszne"wykroczenie" ) :)[/quote]Viris, a czy ja powiedziałam, że to jest straszne wykroczenie - oczywiście, że nie. Poprostu starałam się delikatnie zwrócić Ci uwagę. Widać nie wszło, tak jak chciałam. Nie martw się, żadnego wykroczenia napewno nie popełniłaś

Link to comment
Share on other sites

elxbietarusos :D Ciesze sie, ale zwykle zwracam sie do starszych od siebie(nawet nie wiele) na Pan/Pani - W wielu przypadkach proszono mnie o to nawet (gdy miala zajecia z osoba starsza ode mnie o 4 lata) ale po prostu nie bylam w stanie. Tak zostalam wychowana - a w zasadzie sie sama tak wychowalam. Ale przynajmniej wiem ze jakby mi sie wymsknelo "po imieniu" to nic sie nie stanie :D


Draczyn : To bylo zartobliwe okreslenie"z tym wykroczeniem". Heh widocznie tez nie odebralas tego co napisalam tak jakbym chciala. Moze juz po prostu za pozna pora. Tez mam ciezki dzien za soba dzisiaj. I chce sie polozyc ale jeszcze mam kilka rzeczy do zrobienia. Jednak dodatkowa szkola to jeszcze mniej czasu wolnego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...