Jump to content
Dogomania

Dla jeszcze niezabuldożonych!


ats

Recommended Posts

[quote name='Viris']No ja tez bym nie miala sumienia. Z tego wlasnie powodu nie kupilam sobie weza, a bardzo chcialam.

Juz nawet jak mialam bojowniki to wzdrygalam sie na mysl ich karmienia - jedza rurecznika lub inne larwy (takie czerwone male dzdzowniczki). To bylo straszne ze nie chcialy jesc suchej karmy ani nic innego tylko to co siem rusza.[/quote]To dla mnie nie jest straszne bo terobaczki nie mają rozwiniętego systemu nerwowego i podobno nie odczuwają bólu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 681
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zgadzam się z beatką - od tego jest układ nerwowy, żeby czuć, a ból toostrzezenie i sygnał do ucieczki.

Ja tez nie mam nic przeciwko wężom, absolutnie. Uważam, że sa piękne. Ale gdy wąż poluje w naturze, jest to pojedynek równych: ofiara ma szanse uciec i w większości przypadków ucieka. Ale w akwarium ofiara nie ma szans. Uważam to za nieetyczne tak wrzucac zwierzę do akwarium i patrzeć jak sika i oddaje kał ze strachu i nie ma dokąd uciec...............................................................................................................................................................................................................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']draczyna a jakie masz akwarium?morskie czy słodkowodne?[/quote]To nie akwarium, to basen w ogrodzie. Są tam kojki , karpiki welonowate, karasie i dzikie rybki, które niewiadomo skąd się tam wzięły. Na wiosn jest kupę żab. A pozatym są lilie wodne, nenufary trzciny, irysy wodne itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']po pierwsze - Draczyn: gratulacje z okazji rozpaleniaogników ;)
po drugie - takie małe oczka wodne mają ogromne znaczenie w przyrodzie! Twoje musi być naprawdę prawie naturalne, skoro rozmnażają się tam żaby i są dzikie ryby![/quote]Bo to niejest oczko. To miało pierwotnie przeznaczenie do kąpieli. To ma jakieś 4 na 5 m i głębokości ok 1,5 m, a my z tego zrobiliśmy ogrod wodny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...