Jump to content
Dogomania

Dla jeszcze niezabuldożonych!


ats

Recommended Posts

  • Replies 681
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ats']trudno mi cos na ten temat powiedzieć, to delikatny temat ;). w każdym razie przypuszczam, że wiek 30-40 lat jest rzeczywiście fajny, bo juz sie ma coś w głowie, coś sie osiągnęło, a jest sie jeszcze w pełni sił.[/quote]No właśnie tak. Dobrze to ujęłaś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']niestety, nie mamy wplywu na upływ czasu. po prostu trzeba go jak najlepiej wykorzystać. no, ale nie zagłębiajmy się tu w tematy egzystencjalne, bo posmutniejemy...;)[/quote]Ja nie smutnieję. Zawsze staram się godzić z rzeczywistością i wyszukiwać w każdej stucji pozytywy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']no własnie:) a Ty ast masz jakies zwierzaki teraz?[/quote]No co ty Beatko za pytania zadajesz. Przecież pisałam wielokrotnie co mam i na forum sązdjęcia moich milusińskich, chyba, że to pytanie nie do mnie, ale na forum i ja i Viris tłumaczyłyśmy Ci jak robić cytaty a Ty nawet tego nie przeczytałaś. Wróć i przeczytaj, bo bez cytatów dyskusja jest trudna

Link to comment
Share on other sites

Mało piszesz o piesku Beatko.
Czy nie kochasz go jeszcze tak mocno jak Doksia ?
Zresztą co za głupie pytanie .
Ja swoją nową dodżyce pokochałam dopiero po 2 latach . Nie potrafiłam zapomnieć starej Gracji ,i mimo iż Pamelka była mi bezgranicznie oddana, ja ciągle porównywałam ją z jej poprzedniczką. W mojej pamięci zawsze korzystniej wypadała ta , której już nigdy mieć nie mogłam .
Strata ukochanego przyjaciela to ...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']Mało piszesz o piesku Beatko.
Czy nie kochasz go jeszcze tak mocno jak Doksia ?
Zresztą co za głupie pytanie .
Ja swoją nową dodżyce pokochałam dopiero po 2 latach . Nie potrafiłam zapomnieć starej Gracji ,i mimo iż Pamelka była mi bezgranicznie oddana, ja ciągle porównywałam ją z jej poprzedniczką. W mojej pamięci zawsze korzystniej wypadała ta , której już nigdy mieć nie mogłam .
Strata ukochanego przyjaciela to ...........[/quote]Tak to prawda, ale nieraz tennowy okazuje się kochańszy od poprzednika. Beatka wogóle się nie odzywa i nic onim nie mówi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...