Jump to content
Dogomania

Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!


Marysia_i_gończy

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gonek']Ooo dzięki serdeczne :multi::shiny:[/quote]

Ależ proszę :gent:

[quote name='gonek']To mam motywację żeby nauczyć wyżłowatego slalomu :D Może zanim go nauczę kółeczkami zastąpić - chyba działają podobnie?[/quote]

Wydaje mi się (na chłopski rozum), że kółeczka mogą, ale nie muszą działać podobnie - to zależy jak pies je robi: czy się przy tym ładnie wygina, czy robi takie skoki bez wyginania kręgosłupa.

[quote name='gonek']Wiesz co jeśli chodzi o długość treningu to mój w taką pogodę jak teraz chcę biegać za talerzem dopóki mu rzucam :crazyeye: Chowam talerz jak widzę że zmęczony - tzn zaczyna wracać z frisbee wolniej. Latem zupełnie inaczej, oczywiście rzucam wieczorem lub rano, ale kilka rzutów i pies ma dość.[/quote]

To postaraj się kończyć [I]zanim[/I] zacznie wracać z frisbee wolniej :cool1:

[quote name='Rul'],,Champion Polski UUNA Hulaj Dusza"
jak to brzmi, mmm ;)
świetna stronka, zielony kolor bardzo pasuje :)[/quote]

A co! Trzeba się reklamować :jumpie:

[quote name='nathaniel']a u mnie się przycina , bo net muli ....[/quote]

:puppydog:

[quote name='AgaiPhara']Gratulujemy :loveu:
Zdjęcie Unki w lewym górnym rogu strony świetne :thumbs:
I strona! Miałam nosa ;)[/quote]

Dziękujemy :loveu:
No, nosa miałaś niezłego :biggrina: miałaś jakieś przecieki? :lmaa:

Zdjęcie stare, na pewno tu było :cool3:

[quote name='Paskuda_Bandzior']Marysiu, trzymaj za nas kciuki :razz: Jutro Bandziora czeka operacja :roll:
A co tam u Was, że tak cicho ? :razz:[/quote]

Będę trzymać mocno!! :thumbs: Koniecznie daj jak tylko będziecie po!! :thumbs:

A cicho, bo mam mnóstwo roboty, a mało czasu :cry:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']
No, nosa miałaś niezłego :biggrina: miałaś jakieś przecieki? :lmaa:
[/quote]
czyste przeczucie. Tak czasami mam :lol: (czyli zostało mi jeszcze z czasów liceum..)

[quote name='Marysia_i_gończy']
Zdjęcie stare, na pewno tu było :cool3:
[/quote]
co nie zmienia faktu, że ładne ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]olcho, jo-jo[/B] - wróciłyśmy już "na wizję"! Strona chodzi! :multi: Okazało się, że to ja napsociłam :oops:

[quote name='AgaiPhara']czyste przeczucie. Tak czasami mam :lol: (czyli zostało mi jeszcze z czasów liceum..)[/quote]

Strach się bać :evil_lol:

[quote name='AgaiPhara']co nie zmienia faktu, że ładne ;)[/quote]

W całej krasie jest chyba w galerii :p ale pasuje tam, gdzie jest :lol:

[quote name='odJuki']Marysiu, super strona, przejrzałam CAŁĄ i jestem pod wrażeniem:happy1:!
Brakuje Ci strony gości (aby oczywiście TAM oddawać pokłony Unie i jej fantastycznej Właścicielce)!!![/quote]

[B]odJuki[/B] cieszę się, że zajrzałaś w każdy kąt! :multi: :loveu: [SIZE=1]Nie spotkałaś żadnych błędów do poprawki?[/SIZE]
Myślałam nad księgą gości, ale tak jakoś... nie pasowała mi... jak ktoś chce - jest e-mail :lol:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'][B]olcho, jo-jo[/B] - wróciłyśmy już "na wizję"! Strona chodzi! :multi: Okazało się, że to ja napsociłam :oops: [/quote]


Już jestem po przejrzeniu całej jakoś w południe przeglądałam :oops: ale się nie odezwałam. Bardzo mi się strona podoba, nie znajduję błędów.

I takie mnie naszło pytanie...Pytanie agilitowego laika :oops: Czy właściciel musi zapamiętać kolejność wykonywanych partii placu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Marysia strona jest rewelacyjna widać,ze profesjonalnie robiona:razz: Bardzo mi sie podoba[/quote]

Dziękuję :loveu:
Noo, miałam specjalistę od projektu graficznego :loveu: i eksperta od tworzenia www :loveu:

[quote name='olcha']Już jestem po przejrzeniu całej jakoś w południe przeglądałam :oops: ale się nie odezwałam. Bardzo mi się strona podoba, nie znajduję błędów. [/quote]

Cieszę się, że przejrzałaś :multi:
[SIZE=1]A ja dziś znalazłam literówkę :evil_lol:[/SIZE]

[quote name='olcha']I takie mnie naszło pytanie...Pytanie agilitowego laika :oops: Czy właściciel musi zapamiętać kolejność wykonywanych partii placu?[/quote]

Partii placu? Chodzi Ci o tor? Tak! Właściciel musi pamiętać tor i to bardzo dokładnie, bo inaczej będzie się wysyłać psu niejasne sygnały :lol:
Na zawodach przewodnik ma kilka minut na zapoznanie się z torem i potem już trzeba go pamiętać! :cool3: Fakt, przy przeszkodach stoją numery, ale wierz mi, w biegu nie ma czasu na nie patrzeć - trzeba mieć trasę wbitą do głowy na pamięć :cool1:

[quote name='nathaniel']Ja też mimo mulącego internetu przebrnęłam przez waszystko-prawie.

Świetnie się Ciebie Marysiu czyta.[/quote]

:oops: :oops: :oops:

Pozdrawiam Was wszystkich ciepło!
Marysia i Una
[URL="http://www.una.net.pl"]www.una.net.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Cieszę się, że przejrzałaś :multi:
[SIZE=1]A ja dziś znalazłam literówkę :evil_lol:[/SIZE]



Partii placu? Chodzi Ci o tor? Tak! Właściciel musi pamiętać tor i to bardzo dokładnie, bo inaczej będzie się wysyłać psu niejasne sygnały :lol:
Na zawodach przewodnik ma kilka minut na zapoznanie się z torem i potem już trzeba go pamiętać! :cool3: Fakt, przy przeszkodach stoją numery, ale wierz mi, w biegu nie ma czasu na nie patrzeć - trzeba mieć trasę wbitą do głowy na pamięć :cool1:
[/quote]

To już chyba nie dla mnie bo ja notorycznie mylę prawą z lewą :oops:

[quote name='odJuki']O rany! Pytasz o błędy, już zwątpiłam! Na szczęście bardziej chodziło Ci o np. literówki, a nie - "prawdziwe" błędy. Przepraszam, ale jak się zaczytam, to jestem "ślepa" na takie drobiazgi :lol: ![/quote]

A to dziwne, że nie znalazłam tej literówki bo zawsze jak czytam książki to mnie to aż kole w oczy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='odJuki']O rany! Pytasz o błędy, już zwątpiłam! Na szczęście bardziej chodziło Ci o np. literówki, a nie - "prawdziwe" błędy. Przepraszam, ale jak się zaczytam, to jestem "ślepa" na takie drobiazgi :lol: ![/quote]

Chodziło mi o wszelkiego rodzaju błędy :lol: Literówki, błędy skryptu itp. itd. :lol:

[quote name='Paskuda_Bandzior']Marysiu z opowieści jak tam u Bandziora zrobiła mi się cała historyjka :lol: Żeby tu nie śmiecic prześlę Ci na pw:razz: [/quote]

Dziękuję za PW :calus: Jak czuje się Bandzik?
Ściskam Was mocno! :calus: :calus: :calus:

[quote name='olcha']To już chyba nie dla mnie bo ja notorycznie mylę prawą z lewą :oops: [/quote]

Wystarczy, że pamiętasz, gdzie masz biec, nie musisz umieć tego nazwać :razz:

[quote name='olcha']A to dziwne, że nie znalazłam tej literówki bo zawsze jak czytam książki to mnie to aż kole w oczy :eviltong:[/quote]

To już wiem, czego nie czytałaś :eviltong:

Pozdrawiam
Marysia i Una
[URL="http://www.una.net.pl"]www.una.net.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']
[CENTER]Uwaga! Wyciągam asa z rękawa![/CENTER]


[CENTER]As ma adres: [URL="http://www.una.net.pl"][SIZE=5][COLOR=darkred]www.una.net.pl[/COLOR][/SIZE][/URL] :p [/CENTER]

[CENTER]ZAPRASZAM!! :loveu: [/CENTER]
[/quote]
Stronka świetna,jaka profesjonalna!Czytam ją z przyjemnością:p .
Una będzie miała szczenięta:multi: .

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam, że nadrobiłam wszelkie zaległości Unine :lol:

...i na początek pragne pogratulowac wspaniałej strony i takiego dobrego dla Ciebie programisty - szata graficzna cuuuudo! :loveu: No i zdjęcia moim zdaniem w tekście jak najbardziej pasują takiej wielkości, jakiej są :p

...a teraz - uwaga, uwaga: znalazłam błąd! :cool3:
W podstronie "frisbee", tekście o rozgrzewce - masz takie coś:
"[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]Potem wyci[B]a[/B]gam talerze i [I]zawsze[/I] zaczynam od dość długiego..."
Czyli brak ogonka w literce "ą" - miłej poprawki :evil_lol:

Edit: W dziale agility, też masz literówke: "[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]Więc biegłam, biegłam i my[B]s[/B]lałam szybko...[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]" - tym razem ogonek w "ś" :)

Dział sztuczki "[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]najwyżej [U]nikomu się przyznam[/U]..." - nie powino być nikomu sie nie przyznam? ...i jeszcze na samym końcu możesz dodać odnośnik do galerii filmów :)
[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Stronka świetna,jaka profesjonalna!Czytam ją z przyjemnością:p .
Una będzie miała szczenięta:multi: .[/quote]

Witaj [B]Jurejo[/B]!! Kopę lat! :loveu:
[SIZE=1][COLOR=silver]A szczenięta? Taka jest oficjalna wersja :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

[quote name='Anza&Hacker']Zgłaszam, że nadrobiłam wszelkie zaległości Unine :lol:

...i na początek pragne pogratulowac wspaniałej strony i takiego dobrego dla Ciebie programisty - szata graficzna cuuuudo! :loveu: No i zdjęcia moim zdaniem w tekście jak najbardziej pasują takiej wielkości, jakiej są :p[/quote]

Dziękuję :loveu:
Tylko szata graficzna to jedna osoba, a to, że ta szata graficzna działa, to druga osoba. Obie są super :multi:

[quote name='Anza&Hacker']...a teraz - uwaga, uwaga: znalazłam błąd! :cool3:[/quote]

Oooo, ktoś czyta!! :multi: :multi: :multi:
I że to właśnie TY wypatrzyłaś te literówki :crazyeye: :evil_lol: ;)
Dziękuję za ich listę, już poprawione :lol:

Pozdrawiam cieplutko
Marysia i Una
[url]www.una.net.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']
Oooo, ktoś czyta!! :multi: :multi: :multi:
I że to właśnie TY wypatrzyłaś te literówki :crazyeye: :evil_lol: ;)
Dziękuję za ich listę, już poprawione :lol:
[/quote]No pewnie, że czytamy - do przeczytania został mi tylko dział najciekawszy - czyli dziedziczenie kolorów :loveu:

...a co w tym dziwnego, że to JA wypatrzyłam literówki?! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anza&Hacker']No pewnie, że czytamy - do przeczytania został mi tylko dział najciekawszy - czyli dziedziczenie kolorów :loveu:[/quote]

Właśnie ostatnio to przeczytałam i doszłam do wniosku, że zdecydowanie wymaga doszlifowania :oops:

[quote name='Anza&Hacker']...a co w tym dziwnego, że to JA wypatrzyłam literówki?! :diabloti:[/quote]

Co? Hmm... zastanówmy się :hmmmm:

A w ogóle, to zapomniałam się tutaj pochwalić!! :cool3: Una [B]jest[/B] już [B]championem OFICJALNIE!![/B]
Dyplom przyszedł w tym tygodniu :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: (skan można oczywiście zobaczyć na Uny stronie w dziale [URL="http://www.una.net.pl/page.php/0/2/3"]papiery[/URL]) - szkoda tylko, że z błędem :mdleje:

Poza tym chciałabym nieśmiało też zauważyć, że dodaję różne rzeczy do bloga, krótkie opowiastki, a także info o niusach na stronce :)

Pozdrawiam
Marysia i Una
[URL="http://www.una.net.pl"]www.una.net.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...