Jump to content
Dogomania

Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!


Marysia_i_gończy

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia_i_gończy']Tiaaaaaak, widzę, że zapowiedź tajemniczego asa podziałała na towarzystwo znacznie lepiej niż wieść o mej chorobie :evil_lol:
[/quote]
czekam teraz na rozruszanie naszej galerii z Twojej strony ;) :multi: ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wiem że dopiero teraz ale wcześniej nie miałam jakoś szansy wejśćcia do tejk galerii...
czy ty masz na youtube nick marysiap17? jak tak to widziałam yte filmiki i po prostu mnie zatkało :O:O:O jestem pod wrażeniem masz superzdolnego psa :O po prostu shock!
i jeszcze te fotki w MP :O

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Uwaga! Wyciągam asa z rękawa![/CENTER]

[CENTER]As ma adres: [URL="http://www.una.net.pl"][SIZE=5][COLOR=darkred]www.una.net.pl[/COLOR][/SIZE][/URL] :p [/CENTER]

[CENTER]ZAPRASZAM!! :loveu: [/CENTER]

[LEFT]Strona jest "jeszcze ciepła", jeśli znajdziecie jakieś błędy - dajcie znać :cool1: [/LEFT]

[LEFT]Pozdrawiam
Marysia i Una[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']hurraa :multi: super stronica o Unie :loveu:. jedyne co mi sie nie podoba to to ze zdjecia są małe, moglyby być wieksze :p [/quote]

W tekście nie mogą być większe, to nie będzie grało. A w galerii wystarczy kliknąć, żeby zobaczyć większe :cool3:

[quote name='shangri_la']no i wiecej :eviltong:[/quote]

A w galerii była? W podgaleriach była? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']W tekście nie mogą być większe, to nie będzie grało. A w galerii wystarczy kliknąć, żeby zobaczyć większe :cool3: [/quote]
no tak ale jak sie klika to s wieksze ale takie małe jakieś :razz: fajnie ze sa linki do filmikow :multi:
[quote name='Marysia_i_gończy'] A w galerii była? W podgaleriach była? :cool3:[/quote]
była była :p

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Fajna stronka :-)

Uniemożliwiłaś klik prawym klawiszem myszki? Nie mogę sobie wygodnie obejrzeć galerii w nowych stronach lub zakładkach :(
(a zdjęcia, jak ktoś będzie chciał, to może ściągnąć na kilka różnych sposobów :p)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']no tak ale jak sie klika to s wieksze ale takie małe jakieś :razz: [/quote]

Eeeech, no bez przesady :razz: Za duże też nie mogą być :eviltong:

[quote name='shangri_la']fajnie ze sa linki do filmikow :multi:[/quote]

Uznałam, że filmiki są absolutnie konieczne :)

[quote name='APSA']Fajna stronka :-)[/quote]

Dziękuję :loveu:

[quote name='APSA']Uniemożliwiłaś klik prawym klawiszem myszki? Nie mogę sobie wygodnie obejrzeć galerii w nowych stronach lub zakładkach :(
(a zdjęcia, jak ktoś będzie chciał, to może ściągnąć na kilka różnych sposobów :p)[/quote]

Nie ja - mój Wielki Programista :loveu: Napracował się jak dziki osioł i teraz nie chce mnie słyszeć przez conajmniej kilka dni :evil_lol:

Pozdrawiam i cieszę się, że jednak ktoś zajrzał do naszego asa :)
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

Marysiu bardzo fajna stronka:lol:
bardzo się cieszę że powstała, bo jak bedę chciała Unkę pooglądać, lub komus pokazać i filmiki i fotki to nie muszę wertowac galerii tylko wszystko jest w jednym miejscu:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Obejrzałam właśnie stronę i jestem pełna podziwu, jest PIĘKNA!!![/quote]

:oops: Przekażę mojemu Projektantowi Graficznemu :loveu:

[quote name='Paskuda_Bandzior'][B]Marysiu[/B] śliczna stronka!! :loveu:
I jakie fajne opisy , aż przyjemnie się to wszytsko czyta :multi:[/quote]

Hura!! Ktoś czyta!! :multi: :multi: :loveu:

[quote name='Jupi']Marysiu bardzo fajna stronka:lol:
bardzo się cieszę że powstała, bo jak bedę chciała Unkę pooglądać, lub komus pokazać i filmiki i fotki to nie muszę wertowac galerii tylko wszystko jest w jednym miejscu:multi:[/quote]

Był to jeden z powodów, dla których stronka powstała :cool1: Cieszę się, że trafiłam :lol:

[quote name='kiwi']bardzo ładna stronka, pzrede wszystkim nieprzeładowana grafika, nic sie nie zacina, i estetyka super :)[/quote]

Dziękuję [B]kiwi[/B] :oops: :loveu:

[quote name='gonek']Świetna stronka, i graficznie i zdjęciowo i 'treściowo' :klacz::cool2:[/quote]

Dziękuję [B]gonku[/B] :oops: :loveu:

Pozdrawiam
Marysia i Una
[URL="http://www.una.net.pl"]www.una.net.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']Piękna stronka Marysiu - wizualnie i merytorycznie!
A jakie piękne rudzielstwo zaplątało sie do Twojej galerii :bigcool:[/quote]

Witaj [B]Tośko[/B]!! Cieszę się bardzo, że Ci się podoba :)
A rudzielstwo? Ładnie wyszło, to się załapało :loveu:

[quote name='gonek']Marysia jeśli mogę cię pomęczyć to mam 2 pytania frisbowe :p :
1. Czy robisz jakąś rozgrzewkę Unie przed rzucaniem?
2. Czy ograniczasz zabawę z frisbee jakoś czasowo\ilością rzutów?[/quote]

Męcz mnie męcz :lol:
Odpowiedziałam [URL="http://www.una.net.pl/page.php/0/4/2/"]TU[/URL] :cool3:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

Ooo dzięki serdeczne :multi::shiny:
To mam motywację żeby nauczyć wyżłowatego slalomu :D Może zanim go nauczę kółeczkami zastąpić - chyba działają podobnie?

Wiesz co jeśli chodzi o długość treningu to mój w taką pogodę jak teraz chcę biegać za talerzem dopóki mu rzucam :crazyeye: Chowam talerz jak widzę że zmęczony - tzn zaczyna wracać z frisbee wolniej. Latem zupełnie inaczej, oczywiście rzucam wieczorem lub rano, ale kilka rzutów i pies ma dość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...