Jump to content
Dogomania

Czego nie chce gryść???


Spid07

Recommended Posts

eeeeeeech!

jeszcze z tematu spida07 "ggkk" dało się pośmiać, ale ten to już jakoś świadczy o ....może by tak wysłać tam "gooralską", aby uratowała kolejną sunię :wink: , bo jak tak dalej zostanie, to proponuję ogromną tablicę przed domem:

UWAGA! GROŹNY PIES, A WŁAŚCICIEL JESZCZE GORSZY!

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mówię że ten pies ma zagryzac tylko aby przestal byc tchorzliwy!!!!!!!Ja na pewno nie jestem zlym wlascicielem...Bardzo ja kocham,ma do syta jedzenia,wody i karmy,jak mam czas to sie z nia bawię,wydalem 400zl na budę dla niej.I ona jest caly czas za ogrodzeniem mieszkania wiec nikogo nie ugryzie z przechodniow a przed furtka jest tabliczka i dzwonek wiec nikt proszony nie mosi wchodzic ale moze zadzwonic a sam po niego pojde!!!!!!

A jeśli chodzi o to z plcia to ja zamowilem samca a moj tata mial go przywiesc,mnie nie bylo przy wyborze bo bylo 4 suczki i 1 piesek.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie proszę mię tu oficjalnie przepraszać, bo

Po pierwsze:

Ja nie mówię że ten pies ma zagryzac

Po drugie:

Ja na pewno nie jestem zlym wlascicielem...

Po trzecie:

jak mam czas to sie z nia bawię

Po czwarte:

wydalem 400zl na budę dla niej

Po piąte:

przed furtka jest tabliczka i dzwonek

Po szóste:

ja zamowilem samca

Więc prosze mi tu bez takich......Złośliwce!!!

Link to comment
Share on other sites

ło matko !!!! ale z nas wredota !!! :lol:

A pies przeca zagryzac obcych nie ma bo:

ona jest caly czas za ogrodzeniem mieszkania wiec nikogo nie ugryzie z przechodniow

czyli co??? Domownikow ma skubac??? ;)

Kolego a te 400 zl na bude to juz lekka przesada :lol: I jedzenie do syta???? Rozpusta !!!!

Link to comment
Share on other sites

ja wam się przyznam jak dostałam swoją sunię ( ja miałam 10 lat a ona jakieś 4 tygodnie) to też myślałam że to chłopczyk. suczki mają taką śmieszną siusiawkę :) a ja jako dzieci8ask nigdy sie psiakom miedzy nogi nie przyglądałam a pozatym moja sunia była tak maleńka że mieściła sie cała na mojej dłoni, wiec sadzilam ze to pies ktoremu dopiero sprzęt wyrośnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...