Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

6 godzin temu, maciaszek napisał:

Długo wytrzymał :) Twarda bestyjka :)

ogólnie jest super ,mega pozytywny ,w niedzielę byliśmy w lesie nieopodal strzelnicy LOKu , za 1szym razem wystraszył się strzału , był troszkę niepewny , ale potem się wyciszył , zajął patykami i tropoieniem zwierzątek , bo tego jeszcze troszkę jest u nas , na szczęście . Spotkaliśmy też 3 letniego ASTa , przecudnej urody , troszkę poszaleli ....najśmieszniejsze , to jest to , ze mały woli towarzystwo dużych psów

 

tak na szybko

dogo21.jpg

dogo1.jpg

dogo6.jpg

dogo.jpg

dogo0.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Alicja napisał:

Na klateczce monitoruje przechodzące pieski :)

Od dzieci to ja się nie opędzę , ostatnio chodzą z nami dzieci na spacery ,1 i 4 klasistka , wyprowadzają ze mną psa , bywa męczące :)

przyzwyczajaj się hehe, jak Kuba z Mariolką poczują chęć powiększania rodziny, to będziesz miała wprawę na każdym etapie- przedszkolnym, szkolnym (z tego co pamiętam Tytulek kocha dzieci)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, majoka napisał:

przyzwyczajaj się hehe, jak Kuba z Mariolką poczują chęć powiększania rodziny, to będziesz miała wprawę na każdym etapie- przedszkolnym, szkolnym (z tego co pamiętam Tytulek kocha dzieci)

kochana , przedszkolnych to ja mam przesyt i po pracy chłonę spokój :)

Link to comment
Share on other sites

O 1.04.2016o08:20, majoka napisał:

one czują, że lubisz dzieci heheheh

żartowałaś , praffda ;)

O 2.04.2016o22:28, Paulina94 napisał:

Ślicznie rośnie :)

dzięki :)

O 5.04.2016o18:37, Gioco napisał:

Przyszłam się zachwycić :-)  i przy okazji pochwalić: będziemy mieć bimbasy. Teraz mamy już pewność i za góra 2 tygodnie się wyklują. 

wow , to super , zaciskam kciukaski :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...