Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

no śmiechulek taki z niego , małe chrumkające :) stworzonko , z siusianiem wynik z wczoraj 3:2 czyli 3 razy dom 2x podwórko , dziś 2:5 , i kupka na podwórku też , więc mam nadzieję , ze się jakoś ogarniemy ;) , je surowe i Farminę plus witaminki , śpi w klatce , wczoraj protestował chwilkę bo chciał do łóżka , ale nie damy się zbałamucić póki się nie nauczy :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Alicja napisał:

no śmiechulek taki z niego , małe chrumkające :) stworzonko , z siusianiem wynik z wczoraj 3:2 czyli 3 razy dom 2x podwórko , dziś 2:5 , i kupka na podwórku też , więc mam nadzieję , ze się jakoś ogarniemy ;) , je surowe i Farminę plus witaminki , śpi w klatce , wczoraj protestował chwilkę bo chciał do łóżka , ale nie damy się zbałamucić póki się nie nauczy :)

co ty tak go expresem uczysz, ja to miałam dwadzieścia razy dom do na początku  (sikanie, bo kupa na dworze) (3 tygodnie trwało do pełnego sukcesu- cały dzień czysto, uważam że to dobry wynik) Biedny samotny w tej klatce, pod łózko przyciągnij klatkę i p[palcem go tykaj :P

Link to comment
Share on other sites

śliczny maluch! gratulacje! :)

my to od razu chcieliśmy kanapowca wiec zachęcaliśmy go by właził na łóżko. Na co dzień woli spać na podłodze albo na legowisku, czasem przychodzi w nocy na lozko i spi z nami, czasem przyjdzie sie poprzytulać albo ogrzać. lubi się bawić na łóżku... tak procentowo to myślę i tak z 80% to podłoga a te 20% to łóżko... choć ostatnio częściej zagląda do nas ... :) Maszy na łóżkju zdecydowanie za ciepło więc od święta przychodzi się tylko poprzytulać na kilka minut..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...