Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

piesio jest , czeka , ale dopóki nie będzie w moim domu nie napiszę kto to taki , skąd , itd , jedynie tyle , ze nie jest to ast , chociaż mogłabym wziąć od Ani , jedynie transport z Irlandii miałabym do zapłacenia , ale NIE aścik to był tylko Ozzulek , boksiu też nie , chociaż prędzej bym była skłonna , ponieważ po 11 latach chyba bym już do Harleya nie porównywała , wiele się zatarło , zobaczycie wkrótce jak nic się nie wydarzy ...moje życie za dużo niespodziewanek mi czyni więc wytrzymacie ;) a ja nie napiszę by nie zapeszyć

póki co pakuję się , znoszę i układam i od nowa :P , w piątek po południu muszę już być na dole , bo trzeba z kolei z piwnicy przynieść materiały do remontu u Kuby , w poniedziałek 15 lutego wchodzą . Może i dobrze bo w końcu mobilizacja pełna i musimy się przenieść , w pracy wojna o urlopy w czasie ferii , bo w innym terminie nie dostaniemy a stary wybrać musimy i nagle wszyscy w jednym czasie chcą :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, maciaszek napisał:

Super!!!! Wspaniała wiadomość! :) :) :)
Czekam z niecierpliwością... :)
Bardzo się cieszę :)


 

czyli myślimy tak samo

myśle że krzywdziła bym psiaka tej samej rasy i tęskniła bym jeszcze bardziej

 

a teraz czekajcie razem ze mną :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...