Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Vectra']wyśpię się , w przyszłym tygodniu .... bo tam gdzie jadę , moje telefony nie mają zasięgu ...

kurna , co za moda , dzwonić do kogoś bladym świtem o 11 i zrywać człowieka z pięknego snu ... rozumiem telefon o 23 .. ale o 11 , przecież to nieprzyzwoite jest[/QUOTE]

a to wiązankę jak na koncercie życzeń było posłac :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]żartowałaś chyba ....toż w przedszkolu TYLKO się pije kawe i patrzy jak dzieci się bawia ;) [/B][/COLOR][/QUOTE]
No widzisz, a ty jeszcze narzekasz :D.
Ja nie mogę się doczekać jutra, jak panie w przedszkolu będą mogły patrzeć na Smoka i słuchać jego poranny anielskich śpiewów za mamusią - 4 dni w domu z chorym potworkiem i muszę odpocząć. Zwłaszcza, że młody jakąś przesadnie chory nie był [trochę kaszlał, ale nie chciałam żeby poszedł do przedszkola zarażać] i wielkim głosem domagał się PRZEDSZKOLA. Za to miło mi się zrobiło jak 1 dnia pani dyrektor do mnie dzwoniła czemu Smoczka nie ma [czy może nie wymiękłam przy porannych rykach :D] i dziękowała za nieprzyprowadzanie nawet lekko podziębionego potworka..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']No widzisz, a ty jeszcze narzekasz :D.
Ja nie mogę się doczekać jutra, jak panie w przedszkolu będą mogły patrzeć na Smoka i słuchać jego poranny anielskich śpiewów za mamusią - 4 dni w domu z chorym potworkiem i muszę odpocząć. Zwłaszcza, że młody jakąś przesadnie chory nie był [trochę kaszlał, ale nie chciałam żeby poszedł do przedszkola zarażać] i wielkim głosem domagał się PRZEDSZKOLA. Za to miło mi się zrobiło jak 1 dnia pani dyrektor do mnie dzwoniła czemu Smoczka nie ma [czy może nie wymiękłam przy porannych rykach :D] i dziękowała za nieprzyprowadzanie nawet lekko podziębionego potworka..[/QUOTE]

:)

:cool2: i widzisz ..spoko mama jesteś , bo lepiej przetrzymać szkraba ten dzień dwa jak się podziębił niz fundować mu pobyt w przedszkolu z infekcja ... i tu są nawet 2 aspekty tej sprawy :
1. zarażanie innych
2. malec źle sie czujacy gorzej znosi rozłąkę

Mały jutro Cię zaskoczy i płakał nie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A cos mu zrobiła, że kopytka ma w górze...?
[url]http://images8.fotosik.pl/448/c9b3ef916c6189f0.jpg[/url]

pzdr.[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]odwróciłam fotkę ;) a tak poza tym to on szedł po framudze drzwi i wypuszczał z odwłoka ten materiał na pajęczynkę i tym się przyklejał do framugi , czasem właśnie dupsko mu przeważyło i zwisał brzusiem w górze więc korzystałam i fociłam ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']


[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]ty zamawiaj ...ja mam popsutą zamawiarkę pogody :diabloti:

[/B][COLOR=Red]jak ja zamowie to bedzie deszcz murowany :roflt: wiec moze lepiej nie :eviltong:[/COLOR][B]

Musze sprawdzić pociagi do Katosów , chyba że mnie Cezarek na Drabasa do Żor zawiezie :hmmmm:
A o której wystawa :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

musialabys byc w katowicach naj pozniej o 9:30 tak co bysmy daly rade na 10:00 dojechac ale najlepiej by bylo zebys byla tak na 9:00 wtedy na 100% zdazymy dokulac sie na wystawe na 10:00 :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Bardzo podoba mi się sesja z pajakiem, chociaż nie przepadam za pajakami...
Ale moja Babcia mówiła, że pająki to tylko u dobrych ludzi mieszkają...;)

pzdr.[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
szczęśliwy ten dom , gdzie myszy i pająki sa ;) [/B][/COLOR]

[quote name='rufusowa']łaaa pajonki

to ja uciekam :nerwy:[/QUOTE]

:)

[quote name='Tengusia']musialabys byc w katowicach naj pozniej o 9:30 tak co bysmy daly rade na 10:00 dojechac ale najlepiej by bylo zebys byla tak na 9:00 wtedy na 100% zdazymy dokulac sie na wystawe na 10:00 :grins:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]mam cuga 8.32 to była bym ok. 9.30-40 w Katosach , Drabasa jeszcze nie sprawdzałam [/B][/COLOR]

[quote name='zuzolandia'][I][B]Witankoo wieczorne..

leze w wyrku patrze na filma i jem kanapki hihihihi [/B][/I][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]smasznego :grins:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]A jest cos takiego jak jadalna plastelina????[/B][/I][/QUOTE]

[quote name='Alicja']:hmmmm: ja nic takowego nie posiadam ...ale znajac głupie pomysły wytwórców :roll: to pewnie jest[/QUOTE]
A ja bym dodała, że znając inwencję naszych dzieci - to tak, TAKA PLASTELINA ISTNIEJE;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja bym dodała, że znając inwencję naszych dzieci - to tak, TAKA PLASTELINA ISTNIEJE;)

pzdr.[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]a ja tak całkiem serio serio napiszę , że jestem przeciwna takim dziwacznym wymysłom producentów jak jadalne plasteliny , smakowe i pachnące pisaki itp rzeczy które w rzeczywistości nie powinny być jadalne ...dziecko powinno być od maleńtasa uczone co wolno a co nie pakować w paszczę , ileż nieszczęśliwych wypadków dało by się uniknąć [/B][/COLOR]

[quote name='teqquila']Siemanko Alu :) tom ja wpadam na chwilecke :)[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
a wiesz że czekam na fotaski nadmorskie ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Gioco']Dobry wieczór :-)[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]Dobry wieczorek ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Vectra']dobra mysz , to martwa mysz :diabloti:

ja już rozpoczęłam sezon , polowań na gryzonie :evilbat:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]Może kupię Ci flecik ;)i wyprowadzisz myszki z domu ;)


Kurcze ....nie mam fot ...nie mam co wstawiać :hmmmm:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']brrry wieczór :p

łoooo pającki :loveu: cudowne...

miałam kiedyś ptasznika :grins: fajna samiczka była i taka psitulaśna broszka była :diabloti:[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
nooo nareszcie ktoś pokochał potworka ;)


Wpadnijcie na bazarek , fajne zabaweczki dla psiaków ...a dochód na boxie
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192454-Kto-podo%C5%82a-To%C5%BC-to-Hilton-dooko%C5%82a!-Smycze-zabawki-i-obcinaki-dla-Homera-do-15.09/page2#post15344988[/url][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...