Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[url]http://global.images8.fotosik.pl/448/4e4aba0296448dcb.jpg[/url]

[I][B]fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj..................

a ja tez tyle wrzosów wytargałam z lasu do ogródkA ALE takiego czorta tam nie było hihihi

buziam;-)[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

O rany ....Ciotki ...co wy się tak pajączka boicie :hmmmm: fakt faktem że go wyprowadziłam z mieszkania bo duży on był ;)
Powiem wam szczerze że kiedyś tak bałam sie pajaków że przez 2 dni nie załatwiałam sie w WC bo pewnego wieczoru dojrzałam dużego potwora i zanim mam go unicestwila on zwiał ...nie wchodzilam do WC bo sie balam ze mnie zeżre :diabloti: potem jak poszłam do pracy do przedszkola ...MUSIALAM się przemóc , mogę czuć obrzydzenie ale nie moge pokazać dzieciom że sie boje a często wynosze pająka np z kącika lalek , spod szafek , pomimo sprzątania , salowa nie zawsze dostrzeże delikwenta , wynosiłam już zaby z przedszkola , bo se przyszły ....jedyny problem miałam ze szczurami jak nam się chciały wprowadzić ... tego nie potrafią znieść ... hodowlane i owszem , ale nie dzikie śmietnikowce

Link to comment
Share on other sites

eeeeeeee wielki pająk Ciebie nie zeżre :roll: no so Ty ... one byle czego nie jedzą :eviltong::eviltong::eviltong:

a u mnie za kiblem mieszkają KUBY ... Kuby to te chudziny :p
ich się nie brzydzę i ptaszników się nie brzydzę bo one takie mięciutkie i delikatne jak małe kotki są (kumpel ma :p) ... ale te grubasy z owłosionymi nogami w archiwum w pracy przyprawiają mnie o siwiznę brrrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']no katniczki to ja miałam przed remontem w kuchni ...ale boje sie że sie wyprowadziły :roll:[/QUOTE]

toć mówię Ci że to Kuby som noo :roll:
wrócą ... moje też wracają ;)
gadam czasem z nimi jak siedzę w wannie ... byłam ostatnio na badaniach okresowych i nic mi nie jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

To nie Kuby, tylko Kosarze :eviltong: I nie są to pająki, tylko pajęczaki :eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[QUOTE]Kosarz Pospolity.
Pająki (Aranea, Aranoidea) - najliczniejszy rząd pajęczaków, należy do niego ok. 35 tys. gatunków. Są to zwierzęta typowo lądowe, o wielkości od 0,5 mm do 9 cm.
Kosarz Pospolity - Długość zaledwie 1 cm. Przedstawicieli rodziny kosarzowatych (Phalangidea) cechują wyjątkowo i cienkie nogi, jednak wszystkie 23 gatunki zasiedlające środkową Europę są w terenie trudne do oznaczenia. Mocno schwytany łatwo traci nogi. W pełni lata i jesienią liczny na trawach, krzewach, a nawet drzewach. Także w miastach na ścianach budynków. Młode kosarze spotyka się od maja do listopada. Po kopulacji, która przebiega podobnie jak u pająków i kończy się tak jak u nich, [B]gdyż często samiec zostaje zjedzony po zapłodnieniu[/B]. Samica składa jaja do gleby, w szczeliny w skałach lub w spróchniałe pnie drzew. Zimują jaja i świeżo wylęgnięte młode kosarze. [/QUOTE]

To mi się szczególnie podoba :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wariatki, rąbnięte na maksa :shake: - ja rozumiem - gadać z psami, no... z kotami może, ew. z papugami (nawet z rybami :evil_lol:), ale z pająkami? Z Kubami, Kątnikami, Kosarzami, czy innymi robalami? :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Bleeeeeeeeeee :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Wariatki, rąbnięte na maksa :shake: - ja rozumiem - gadać z psami, no... z kotami może, ew. z papugami (nawet z rybami :evil_lol:), ale z pająkami? Z Kubami, Kątnikami, Kosarzami, czy innymi robalami? :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Bleeeeeeeeeee :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
:evil_lol:[/QUOTE]
Generalnie o gustach się nie dyskutuje :diabloti: Sama do dzisiaj twierdzę, że w życiu pekińczyka mieć w domu nie będę - Dyzu to Dyzu, jest jedyny i jest Dyzu. Wraz z yorkami idealnie czyszczą chatę z pajączków, muszek i innych owado-stworków. Bzykającym darowując :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Wariatki, rąbnięte na maksa :shake: - ja rozumiem - gadać z psami, no... z kotami może, ew. z papugami (nawet z rybami :evil_lol:), ale z pająkami? Z Kubami, Kątnikami, Kosarzami, czy innymi robalami? :diabloti::diabloti::diabloti: Bleeeeeeeeeee :eviltong::eviltong:
:evil_lol:[/QUOTE]

:eviltong::diabloti::eviltong:

[quote name='Gioco']Generalnie o gustach się nie dyskutuje :diabloti: Sama do dzisiaj twierdzę, że w życiu pekińczyka mieć w domu nie będę - Dyzu to Dyzu, jest jedyny i jest Dyzu. Wraz z yorkami idealnie czyszczą chatę z pajączków, muszek i innych owado-stworków. [B]Bzykającym[/B] darowując :evil_lol:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
opacznie zrozumiałam owe wyrażenie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Tengusia']zamowilas sloneczko na niedziele :grins:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]ty zamawiaj ...ja mam popsutą zamawiarkę pogody :diabloti:

Musze sprawdzić pociagi do Katosów , chyba że mnie Cezarek na Drabasa do Żor zawiezie :hmmmm:
A o której wystawa :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']:mdleje:mam nadzieje ze dostajesz dodatek za nocną zmiane i szkodliwe warunki pracy:cool3:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]żartowałaś chyba ....toż w przedszkolu TYLKO się pije kawe i patrzy jak dzieci się bawia ;) pracę zaczynam o 6 ale przynajmniej mam lepiej niż koleżanki które mają dyżur do 16 ...bo bywa że wychodzą dużo później więc nie jest tak źle ...poza tym od 6 do 8 to czas kiedy dziecka się schodzą więc generalnie moja praca to 6 godzin typowej opieki ;) pozostałe godziny trzeba zapełnić zajęciami
A o 4.55 wstaje jak obje z TZtem mamy na rano , wtedy pomykam z Ozzym na siq ...znaczy z cieniem Ozzyego ... bo On za te spacery o 5 mnie nienawidzi i udaje że mnie nie zauważa :roflt:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']ja to mialam "przyjemnosc" pracowac z dziecmi, nie wiem jak se kiedys ze swoimi poradze... chyba w kojcach pozamykam:diabloti:

mnie by pies tez znienawidzil za takie nieludzkie pory:evil_lol:... a i ja strzelam focha jak sie zołza za szybko obudzi:eviltong:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]jak się uprzesz to dasz rade ....;)( wiesz na czym polega wychowanie własnego dziecka ...na tym by dziecku nie stała się krzywda , by nie przyniosło Ci obciachu a także by nie stracić nic ze swojego jestestwa ... dziecko to dziecko a ja to ja , podstawa koegzystencji .... żyjemy razem ale 2 odrębne istoty , da sie to zrobić i jakoś tak dziecko na głowe mi nie wlazło ale tak jak psu określiłam pewne zasady tak i syn od samego początku miał je wpojone i nie bylo zmiłuj ...wiem wiem ...) pewnie ktoś poczyta i pomyśli wredna małpa i jeszcze cudze dzieci uczy :diabloti:

Ozzy jak jest zimno to tylko wybiega z klatki schodowej biegnie pod krzak i śmiga z powrotem na góre :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]ale w tygodniu możesz odespać :diabloti: a ja w tygodniu 3 razy w środku nocy wstaje do pracy ...bo o 4.55 ew. 5.10 :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
wyśpię się , w przyszłym tygodniu .... bo tam gdzie jadę , moje telefony nie mają zasięgu ...

kurna , co za moda , dzwonić do kogoś bladym świtem o 11 i zrywać człowieka z pięknego snu ... rozumiem telefon o 23 .. ale o 11 , przecież to nieprzyzwoite jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...