Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wiecie ze ja juz dzis dostalam probki??Bylam w szoku- bp pisalam chyba 26.12 maile...przyslala mi firma:.JOSERA (nawet nie slyszalam o takiej- ale widocznie wyslalam;)..i jeszcze jedna KOEBERS(chyab ze to ta wlasnie- JOSERA) przyslala odp ze juz probki wyslane:)NAtomiast MAGNUSSON odp ze chetnie przysla 800gr ale jak im wysle 8 zł za przesylke...to chyba nie jest dobry interes..??
A...i NESTLE PURINA odp ze niestey nie wysylaja darmowych probek..:)Ale to akurat mnie nie martwi bo o NESTLE sie naczytalam:/....
I tak jestem zadowolona ze tyle firm w ogole odpowiedizalo juz..:)Ladnie z ich strony- a Wam dziekuje za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']ja zamówię chyba w końcu te próbki magnusson'a to i tak nie dużo 8zł, jak za inne po 400g karmy chcą ponad 10zł[/QUOTE]

Ja dostałam ta próbke 2 miesiące temu faktycznie duze ładne opakowanie :)
Ale co z tego jak pies nawet nie chciał wąchac a co dopiero jeść :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']taak? a masz ją jeszcze? zrobiłabyś foto granulków? xDD[/QUOTE]
Nie mam nakarmiłam bezpańskie psiaki :)
Jadły ale nie chetnie nie wiem co ta karma ma ze psy jedza nie chetnie ....
A granulki średnie... np
york mojej sąsiadki nie dał sobie rady z granulką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']dla mnie magnuson smierdzial jak proszek do prania :D

pies nawet go nie sprobowal... powąchał i odszedł :D[/QUOTE]
He a mój Alex i sucz mojej siostry ją wcinały i to nawet ze smakiem, tyle że qupe miał brzydką przez dwa dni....więc zostały jako smaczki bo dość duże kawałki...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

a ja nie słyszałam o czymś takim. Ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Bo fajnie by było mieć namiary na takową firmę, żeby móc wypróbować różne karmy. Więc jeśli mielibyście jakieś namiary na takowe firmy będę wdzięczna, za wszelkie informacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...