Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

[quote name='asiol']Mi wysłała Josera (90g paczuszkę, ulotkę, długopis), Royal (ulotki, 2 paczuszki po [COLOR=Red]50g[/COLOR]), Hills (ulotki, dwie paczuszki). Do tego przy zamawianiu normalnie karmy Koebers dostałam dodatkowo próbeczki.[/quote]

A nie 60g?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hehe ja też pokusiłam się o próbki karm dla moich kundelowatych :evil_lol: Szkolenie idzie u nas pełną parą także darmowe smakołyki się przydadzą :lol:
Wysłałam już maile do paru firm, narazie odpisali mi z Royala, ze przyślą i Koebers odpisał- pytał o wiek, rasę i aktywność psów bo nie napisałam w pierwszym mailu ;) Z Nutry napisali, ze dopiero w maju będą mieli próbki.

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam z Royala że nie mają próbek :( co za chamy...

Za to bardzo mile zaskoczyła mnie Josera gdzie dostałam info że wyślą próbki oraz adres do Nowego Tomyśla gdzie mogę zakupić więcej :D
Pani prosi też o informację zwrotną jak karma sprawuje się :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja dostałam z Royala że nie mają próbek :( co za chamy...

Za to bardzo mile zaskoczyła mnie Josera gdzie dostałam info że wyślą próbki oraz adres do Nowego Tomyśla gdzie mogę zakupić więcej :D
Pani prosi też o informację zwrotną jak karma sprawuje się :evil_lol:[/quote]

A dostałaś może cennik.
Jakiś czas temu dostałam próbkę dla kota i mu smakowało.
Zastanawiam się nad kupieniem dużego worka.
Może oni będą mieli taniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']A dostałaś może cennik.
Jakiś czas temu dostałam próbkę dla kota i mu smakowało.
Zastanawiam się nad kupieniem dużego worka.
Może oni będą mieli taniej.[/quote]

W razie cuś mogę podać Ci adres i nr tel do nich możesz zadzwonić i się dowiedzieć :evil_lol: Bo niestety cennika jako takiego nie dostałam :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']W razie cuś mogę podać Ci adres i nr tel do nich możesz zadzwonić i się dowiedzieć :evil_lol: Bo niestety cennika jako takiego nie dostałam :shake:[/quote]

Adres i nr telefonu mam.
Pytałam tylko z ciekawości.
Jak jest możliwość to lepiej kupować taniej.
Dopiero jak będę musiała mojemu kociakowi kupić następny wór karmy to się z nimi skontaktuje.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam paczkę z Kober'sa :D
7 opakowań karmy :) 2 x 23M 2x Auslese i po jednej Extra, Supermix Kroketten i Ator. Każda ok 100 g (może mniej)

Miła niespodzianka :evil_lol: zwłaszcza że na maila nie odpisali :evil_lol::

Edit: Doszła jeszcze paczka z Josery 2x długopis, kilka ulotek i 4 paczuszki karmy po 90g :D

Link to comment
Share on other sites

A do nas doszły próbki Royala i Koebersa :D

Royala 4 paczuszki po 60g (adult mini x2 i german shepherd x2) i do tego książeczki- ulotki o żywieniu psów

Z Koebersa 8 próbek: Supermix GJ x2, Light x2, 23M x2, Astor i Auslese + 2 ulotki. Jak przyszły próbki Koebersa to siostra mnie się zapytała "Ty zamawiałaś próbki dla psa czy dla chomika?" :evil_lol: bo w większości dostaliśmy próbki płatkowe ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja z josery dostałam przesyłke bardzo szybko w ciągu 4 dni z jedną próbką Sensi Plus 90 g. Potem napisałam, że chciałabym jeszcze wyrpóbować dwa rodzaje karmy, które zobaczyłam w ulotce ale na razie cisza.
Royal, Koebers obiecali przysłać więc czekamy już ponad tydzień.
A nutra nuggets napisali, że na razie nie mają próbek, będą mieć najwcześniej w maju.

E: Koebers dzisiaj przyszło: 2 rodzaje paczuszek karmy płatkowej: 3 opakowanie koebers light-dieta weterynaryjna i 3 opakowania Koebers Supermix GJ - dieta weterynaryjna plus jedna torebaczka smakołyka Koebers leckerchen plus ulotka informacyjna o karmach, suplementach i probiotyku.

E 28.04.2009 A dzisiaj przyszło z Royala:)):2 paczuszki po 100 g Intenstinal i jedna 50 g Mini Adult 27 plus książeczka o żywieniu małych psów

Wczoraj wyslalam też maila do Hillsa i czakamy na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...