Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Vini.']Odbierać? :) Mi listonosz do domu przynióśł[/quote]

odbierać w takim sensie, ze otwierac listonoszowi, czekac az cos tam z torby wygrzebie, podpisywać :diabloti: juz wszyscy w domu mają dośc odbierania paczek, dla jednej próbki sie mi nie kalkuluje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.::Blue_Lagoon::.']doszła przesyłka z Josery ;). W ciągu dwóch dni...jestem pod wrażeniem. Próbka 90 g o smaku kaczki (coś nowego wśród mojej kolekcji próbek) i kilka ulotek.[/quote]

A ja dla mojego kota zamawiałam jakieś 2 tygodnie temu i nadal nic.
Powiedzieli że wyślą :(
Za przesyłkę trzeba płacić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalenkl'][URL="http://www.pressmedia.com.pl/sn/index.php?option=com_content&task=view&id=6053&Itemid=40"]Myśliwy zabił nam psa [/URL]
zajrzyjcie pod artykuł, jak bardzo go koledzy mysliwi bronia .. wiec i my tez cos napiszmy[/quote]


Ludzie go bronią, a to przecież morderca.
On zabił psa.
Niestety ludzie za mordercę uważają tylko człowieka, który zabił innego człowieka.
Przecież pies to też stworzenie i ma prawo żyć.
Ja bym mu dała dożywocie, no ale wiadomo, że takiego wyroku mu nie dadzą, bo kto martwi się o psy.
By musiał zabić człowieka, to dopiero ludzie by się wzięli do roboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']Ludzie go bronią, a to przecież morderca.
On zabił psa.
[B]Niestety ludzie za mordercę uważają tylko człowieka, który zabił innego człowieka.[/B]
Przecież pies to też stworzenie i ma prawo żyć.
Ja bym mu dała dożywocie, no ale wiadomo, że takiego wyroku mu nie dadzą, bo kto martwi się o psy.
By musiał zabić człowieka, to dopiero ludzie by się wzięli do roboty.[/quote]

Czyli nie jestem człowiekiem... W sumie.. Co mi tam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Darmowa,przyjajmniej jak ja zamawialam jekies 2 tygodnie temu;)
Kupiłam mojemu tę karmę, cały worek. Jestem badzo zadowolona. Siersc błyszczy, kupa ładna, a i jak smakuje;) A w dodatku daje jej się mniej niż np. Royala, bo mojemu 17-kilowemu beagle daję 2x100gram. Czyli oszczędność;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lady_Park']Darmowa,przyjajmniej jak ja zamawialam jekies 2 tygodnie temu;)
Kupiłam mojemu tę karmę, cały worek. Jestem badzo zadowolona. Siersc błyszczy, kupa ładna, a i jak smakuje;) A w dodatku daje jej się mniej niż np. Royala, bo mojemu 17-kilowemu beagle daję 2x100gram. Czyli oszczędność;)[/quote]

raczej za krotko karmisz, zeby powiedziec czy ta siersc sie blyszczy od karmy;) ale chyba napisze pw do Ciebie:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wysłałam e-mail do Bento Kronen ( [email][email protected][/email] ), Hills ( [email][email protected][/email] ), sklep zoologiczny który wysyła próbki ( [email][email protected][/email] ), Belcando ( [email][email protected][/email] ), Brit ( [email][email protected][/email] ), Pedigree ( [email][email protected][/email] ), Biomill ( [email][email protected][/email] ), Nutra Nugetts ( [email][email protected][/email] ), Wildlife - poprosiłam o próbkę granulatu dla królika też ( [email][email protected][/email] ), Bosch ( [email][email protected][/email] ), Purina ( [email][email protected][/email] ), Royal Canin ( [email][email protected][/email] ).


Głupio, bo Versele-Laga nie ma maila na stronie podanego...
Ale postanowiłam napisać do nich normalny list z prośbą. ;P
AniDis
Ul. Pionierów 39
PL 41-711 Ruda Śląska

Tu jest jeszcze[url=http://www.versele-laga.com/NUTRI/Nutrition/Pages/Start/index.jsp] telefon[/url].


Ile czekaliście i kto wam przysłał?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ppx']Wysłałam e-mail do Bento Kronen ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), Hills ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), sklep zoologiczny który wysyła próbki ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), Belcando ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), Brit ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), Pedigree ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), Biomill ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), Nutra Nugetts ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), Wildlife - poprosiłam o próbkę granulatu dla królika też ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), Bosch ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), Purina ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ), Royal Canin ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ).


Głupio, bo Versele-Laga nie ma maila na stronie podanego...
Ale postanowiłam napisać do nich normalny list z prośbą. ;P
AniDis
Ul. Pionierów 39
PL 41-711 Ruda Śląska

Tu jest jeszcze[URL="http://www.versele-laga.com/NUTRI/Nutrition/Pages/Start/index.jsp"] telefon[/URL].


Ile czekaliście i kto wam przysłał?[/quote]
Które firmy przysłali Ci próbki karmy bądź napisały że przyślą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...