Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać na przesyłkę. :p

Pytałam w kilku zoologach w mieście, ale wszelakie próbki jakie mieli to dla juniorów (a mi potrzeba dla psów dorosłych)... :shake: i to na dodatek te próbki dają ponoć jako "gratisy" przy zakupie psich zabawek, smakołyków, akcesoriów... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patkant']Ja wysłałam do jednej z firm (mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ) i oto jaką otrzymałam odpowiedź:
" Witam .
Nasze karmy smakuja psom .
Pozdrawiam
Irek"
:mad::mad:

Oczywiście nie omieszkałam im odpisać... :diabloti:

Szok... jak niektóre firmy (a raczej dystrybutorzy) nie dbają o klientów. :roll:[/QUOTE]
Wysłałam maila do tej samej firmy ponad pół roku temu. Facet bezczelnie mi odpisał: "A niby z jakiego powodu miałbym wysłać te próbki?"
Od tego momentu wiem, jakiej karmy na pewno nigdy nie kupię (Nutram).
Sami sobie szkodzą. Jak nie chcą wysyłać próbek, to przynajmniej niech tak głupio nie odpisują. Szkoda słów :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że trafiłam na ten temat :lol: Planuję mojego Olka przestawić na suchą karmę, a że on wybredny i niektórych nawet powąchać nie chce, to takie próbki są dla nas jak znalazł :multi: Wysłałam maile do interesujących mnie producentów, mam nadzieję, że odpiszą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Wydaje mi się, że kojarzę tego maila. Czy to jest dystrybutor, u którego można dostać karmę K-9 :cool3: ?[/quote]
Trafiłaś w dziesiątkę:evil_lol: Czyżbyś miała z nimi jakiś kontakt? :cool3:

[quote name='D0minika']A mi nawet nikt nie odpisał :shake: Ani że wyślą, ani że nie wyślą, ani odczep się babo :cool3: Dam im jeszcze parę dni na poprawę :evil_lol:[/quote]
Poczekaj kilka dni, a później... bombarduj (mailami?)! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Swoją drogą to biedni Ci wszyscy dystrybutorzy :diabloti: - ruszyła na nich psia mafia z DGM. :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patkant']Trafiłaś w dziesiątkę:evil_lol: Czyżbyś miała z nimi jakiś kontakt? :cool3:[/QUOTE]

Tak, miałam jakoś w czerwcu no może w maju 06 ;). Prosiłam o próbki karmy k-9. Nie robili żadnego sprzeciwu, a po kilku dniach w mojej skrzynce pojawiła się paczuszka od dystrubutora. Dostałam, a raczej mój pies dostał 4 paczuszki karmy hi-performance nie wiem ile to gram było . Być może dlatego, że po prostu ta karma jest tylko w 15 kg workach albo, że tylko w niektórych sklepach jest ;).

:eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja powinnam za pare dni dostac probki karmy Eminent puppy... Za Eminent nie place NIC, mam nadzieje ze przy innych karmach tez wysylka bedzie gratis. Wyslalam tez pare innych maili do innych firm-narazie bardzo zalezy mi na probkach Calibry i Acany Extreme ME 4950-musze dawac Kesi troche tej karmy activ bo musi przytyc!...
PS: A mysliscie ze jak poprosilam o kilka probek roznych rodzajow karm to tez mi wysla? :/ Czas pokaze...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...