Jump to content
Dogomania

Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....


wisela1

Recommended Posts

Dogo ma Wiedźmę....
Dogo ma CZarodziejkę.....

Ale dogo ma również szeptuchę....I któż to? Ano nikt inny jak Ciotka Tomcug... Przyjechała, poczarowała i Koks od Jej wizyty w nocy śpi....

Czary pewnie odpuszczą..... dziś o 4,30 przestały działać....
Ale będziemy Tomcuga "zamawiać" co tydzień, no powiedzmy co 10 dni....

Ciotka, wprowadź sobie do grafiku TEN OBOWIĄZEK !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisela1']Dogo ma Wiedźmę....
Dogo ma CZarodziejkę.....

Ale dogo ma również szeptuchę....I któż to? Ano nikt inny jak Ciotka Tomcug... Przyjechała, poczarowała i Koks od Jej wizyty w nocy śpi....

Czary pewnie odpuszczą..... dziś o 4,30 przestały działać....
Ale będziemy Tomcuga "zamawiać" co tydzień, no powiedzmy co 10 dni....

Ciotka, wprowadź sobie do grafiku TEN OBOWIĄZEK ![/quote]

Ja tam wiedziałam, co robię. Gdybym na stałe zaczarowała Twojego Koksa to już nie chciałabyś mnie w swom domu widzieć. A tak, jaki pretekst, aby móc znów wymiziać to Twoje futrzane niesamowite towarzystwo. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nas odwiedziła Ciocia Wellington :multi:
Poznała nowych członków rodziny.... Zakochała sie w Koksie, wymiziała maxymalnie Dyziula, podziwiała urok Hektorka, tylko Febe olała i powiedziała ze to żmija jadowita i nie chce jej nawet dotknąć....... Ona (Febe) to już WSZYSTKIM "weszła za paznokcie":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']A nie pracusIA aby? :diabloti:[/QUOTE]

:oops:

Wszystko staje na głowie.... Rexikowi się wczoraj nózie plątały jak bym zawartość miski wlała z niewłaściwej butelki.......
Bunieczka 2 razy zrobiła qpala w pokoju ( NORMALNY ), a wieczorkiem dla urozmaicenia - siku w przedpokoju....
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Koksik z Dyziem szaleja..... Piorą sie NIEUSTANNIE. Wrzasków nie ma wiec sie nie wtrącam... Tak to z facetami bywa.... "męskie rozrywki"....
Próbują w to Rexika, Bunie i Hektorka wciągnąć... Wieszają sie gałgany psom na ogonach...
Moje psy sa niesamowite.... inne chyba już by tych bandytów zjadły....

Link to comment
Share on other sites

No i z tego wszystkiego zataiłam ze nocką ok. 2-giej mój Ksieciuniuo spacerek mi zafundował... Kolejnego przed 5 też nie odpuścił...
Łoj, solidnych słupów potrzebuję do podparcia powiek bo allegrowanie zaczynam i na to konto aby wypocząć zaaplikowałam sobie wczoraj wspomagacz spania....

Link to comment
Share on other sites

Jesli w końcu dzisiaj uda mi się złapać tego potwora to nie odpowiadam za moje odruchy pierwotne....
Nadrobił ze znaczną nawiązką te kilka spokojniejszych nocek.....:mad::mad::mad:

CZARNY ANIOŁ - HEKTOREK

[URL=http://img91.imageshack.us/i/heku.jpg/][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8885/heku.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisela1']Jesli w końcu dzisiaj uda mi się złapać tego potwora to nie odpowiadam za moje odruchy pierwotne....
Nadrobił ze znaczną nawiązką te kilka spokojniejszych nocek.....:mad::mad::mad:[/quote]

Nie możesz go złapać? Na pewno? Czy nie chcesz, Cioteczko może? :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...