Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Ela_hryckiewicz'][B] Ali a pamiętasz jak mówiłaś że żadna [COLOR=red]zaraza[/COLOR] cię nie zmognie :evil_lol: [/B]



[B]dziś już nie, jestem padnięta ale jutro może mi się uda [/B]
[B]będziemy w kontakcie kurujcie się obydwoje :loveu: [/B][/quote]

Ali chyba miała na myśli ,że ją szkocia zaraza nie dopadnie tak jak innych :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Ali kurujcie sie obydwoje w parze raźniej:cool3:
Zdrówka Wam życzę :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]
Jak tam się udało spotkanko w Urwiskowie :confused::confused::confused:
UPRASZA SIĘ O FOTY :modla::modla:

[/COLOR][/quote]
Spotkanko w Urwiskowie-Zarazkowie udało się znakomicie :cool3: :loveu: :multi:. Zostaliśmy wymemłani, wylizani i pogryzieni przez "starsze" zarazki oraz podziwialiśmy te "bożonarodzeniowe". Reszta psiego towarzystwa również przyjęła nas bardzo serdecznie :loveu: :razz:. Fotki będą jutro :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANKA_89']uff.., wreszcie przebrnęłam przez cały topik, dużo czasu to pochłonęło, ale nie żaluję:)
ktoś się kiedyś pytał czy szczeniaki welshy się wybarwiają, w moim avatarku można podziwiać niewybarwionego walijczyka:evil_lol:

pozdrawiam[/quote]

Moim zdaniem to Jagdterier. ;) Ale oczywiście mogę się mylić. ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ci od erdli chyba jeszcze śpią po w czorajszych spotkaniach i trymparty. A ja dziekuję za kawkę. Niestety w pracy normalnej zabrakło i piję rozpuszczalną, ale dla mnie to ohyzda. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Wczoraj poczta przysłała mi poświateczny prezent z USA - książkę Amerykańskiego Klubu Skye Terriera i stareńkie zdjęcia (niektóre jeszcze z lat 50-tych) skye terrierów z hodowli z Cieplic pani Jakubczyk. Cała przesyłka od pani Olgi Smid właścicielki słynnej Oliwi.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No i wczoraj podjęłam rewolucyjną decyzję - jadę na Crufta oglądać terriery ! Kupiłam właśnie bilet na samolot.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]Ibolya [/B]ciesze sie,ze czujesz sie juz lepiej:multi: zadziorny miło,ze wpadłes z Ibolya na kawke,starałam sie jak mogłam:oops: miłego dnia zycze. Napiszcie jak spedzacie Sylwestra,a moze ktos reflektuje na wirtualnego Sylwka:roll: :razz:[/quote]
[B][COLOR=Blue]rita[/COLOR][/B][COLOR=Blue] ja chyba jutro zapakuję pieski i pojadę na 2 dni do koleżanki, tam będę spędzać sylwestra w gronie czterech kobitek i trzech piecholi.
Ale cały czas będę zalogowana na dogo, więc na wirtualnego Sylwka bardzo chętnie się zgłaszam, na pewno będzie bardzo miło, już się cieszę, że go z Tobą spędzę i mam nadzieję, że dołączą do nas inni Dogomaniacy ludzcy i piescy :multi::multi::multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

My w zeszłym roku w Sylwestra byliśmy na rewelacyjnej imprezie: dwudniowych sylwestrowych zawodach agility w Ciechocinku. To był dla mnie najlepszy Sylwester od wielu, wielu lat. I w tym roku też mieliśmy nadzieję na takie zawody pojechać, ale okazało się, że ich nie będzie. :-( Więc z rozpaczy ;-) zostajemy w domu.

A tak na serio, to będzie to Lotki pierwszy Sylwester (ostatni spędziła jako 6-tygodniowy szczeniak jeszcze w Stanach, tam tak nie strzelają, szczególnie na odludziu w Wisconsin), więc nie chcę jej zostawiać samej. Co prawda na razie na strzały nie reaguje, ale nie wiem co się stanie, jak zaczną o północy Warszawę wysadzać w powietrze... Więc zdecydowanie reflektuję na wirtualnego Sylwestra. :-)

Link to comment
Share on other sites

Mowie dzien dobry....My jestesmy przejedzeni. Angie wczoraj poznala niufke Negi i hmmmm troche sie jej bala, ale z niej swintuch jest bo potem wlazila na nia zeby ja zdominowac. Poza tym obsiurala i okupkala opawikowala nowy dom mojej kolezanki. Gdyby nie byla psiara tylko jakas pedantka to by za drzwi mnie z tak niewychowanym psem wystawila ;)...Mysle ze nastepnym razem niufka i beagle beda sie super bawic...Angie boi sie duzych psow ale byla dzielna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]Flaire[/B] ciesze sie,na tego wirtualnego Sylwestra:multi: moj Tz idzie do pracy,ja miałam isc do znajomych,ale nie chce im psuc tego nastroju sylwestrowego swoim podłym nastrojem/musze odzyskac siły,bo tych wydarzeniach:shake: :-( /.[/quote]
rita60, może jednak powinnaś pójść do tych znajomych? Na pewno nie zepsujesz im nastroju, będzie im miło Cię mieć wśród nich. Szkoda, że nie ma tych zawodów, bo bym Cię próbowała namówić, żebyś pojechała... Tam było naprawdę super. Atmosfera nie do opisania, taka psia, swojska. Psy przeszczęśliwe, bo zawody były w ujeżdżalni, więc zapach był boski, :loveu: a i nawierzchnia specjalna do biegania. I jeszcze na wszystkich stołach półmiski pełne domowej roboty ciasteczek też dla nich. Tylko o północy krótka przerwa dla nas na ognisko, kiełbaski, szampana - i rozdanie nagród. Ach...

Link to comment
Share on other sites

Aaa, jeszcze zapomniałam napisać, że aga_o żyje, miewa się dobrze i zaprasza wszystkich na parapetówę latem, jeszcze nie wie dokładnie, kiedy. Również zaprasza na Mazury na działkę, ale to ja już słyszę od kilku lat, więc nie do końca wierzę. ;-) Może z tą parapetówą będzie lepiej. :-)

Link to comment
Share on other sites

Zgłasza się chorowitek :lol: Mam się nieco lepiej, gdybym była bardziej wyspana to pewnie byłabym już zdrowa. Ale nie jest źle ;) Wychodzę na krótkie spacerki z Kresią, podziwiam biały krajobraz i czuję jak zdrowieję 8)

[B]ANKA_89[/B], witaj w terierowie :multi:

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

U nas dzisiaj była znowu wiosna - 9 stopni na II piętrze (pewnie przy gruncie ciutek mniej), słoneczko... Aż przyjemnie było wyjść na spacer. Szkoda tylko, że z konieczności na krótki, ale wolę nie przeginać jeszcze, żeby sobie biedy nie napytać.
Jeszcze dwa dni i przywitamy Nowy Rok. Ja chyba też będę dzieliła czas między Was, a mojego tatarzyna, nie spodziewam się bowiem, abyśmy się gdzieś wybrali w towarzystwie naszych mikrobów :shake:
[B]Flaire[/B] pisała o sylwestrze z agility, a ja Wam przypomnę jaka była wówczas pogoda - pamiętacie te zadymki i zawieje śnieżne? Ciężko było gdziekolwiek dojechać. [B]Aga[/B] jechała na sylwestra do Pruszcza Gdańskiego przez cały dzień... A w tym roku luzik, przynajmniej na północy nie zanosi się na białego sylwestra...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...