Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='coztego']Co zrobiłeś ze starym? :razz: ;)

Skąd takie rzeczy sie instaluje?

Weź sobie darmowe, GIMPa do obróbki bardziej skomplikowanej, i jakiś XnView do obróbki podstawowej :razz:[/quote]
Stary dysk włożyłem do specjalnej kieszeni i zrobię z niego przenosnego twardziela. Bede próbował zainstalować na nim programy.....hhhhh i systemowe, ale na rozie coś sie nie powiodło. Poproszę kumpla......może zaradzi.

.....[B]coztego[/B] z internetu mam zainstalowanego Open Office
Teraz mam i gadu gadu.....hihihihihi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Na [url]www.xnview.com[/url], albo na [url]www.dobreprogramy.pl[/url], na dobrych programach na pewno jest polska wersja jeżykowa xnview, bo na stronie firmowej ostatnimi czasy była jakaś niespolszczona.
A GIMP jest na pewno łatwiejszy od Corela, tylko trzeba się przyzwyczaić. ;)

I jak ten Open Office? Kiedyś go miałam, gdzieś w pracy, i kiepsko się spisywał.

Link to comment
Share on other sites

Ufff.... no i już (dla mnie) po Świętach. :razz: Właściwie wcale nie wypoczęłam, ale już się przyzwyczaiłam do życia na wysokich i jeszcze wyższych obrotach. Wczoraj Wigilia, Lukier dostała od każdego prezent, najbardziej spodobał jej się paskudny piszczący a'la Mikołaj do szarpanka od żony mojego dziadka. Wprawdzie po 5 minutach Lukrowej pracy nad nim przestał piszczeć, ale na szczęście jeszcze się nie porwał, więc poszarpać się można. ;-) Ode mnie dostała naturalnie piłkę plus kółeczko do szarpania, a od mojej babci kostkę Bamboo. Luka wczoraj była w 7 niebie - dużo gości, harmider, ale o dziwo nie żebrała za bardzo przy stole, leżała grzecznie pod nim z głową na mojej stopie. :-o Kochana. :loveu:
Dzisiaj wyjazdy, odwiedziny dalszej rodziny (wreszcie udało mi się spotkać z kuzynem, którego wieki nie widziałam), dużo jedzonka i popitki (wczoraj uzależniłam się od litewskiej miodowej wódki). :loveu: Ale właściwie większość czasu spędziłam z Luką w ogródkach. :loveu: Mój białas musi coś mieć z tego, że w końcu miałam dla niej dużo czasu... Dopiero wróciłyśmy, PADAM z nóg, Lukier również, także szybka wanienka i spać... A jutro do pracy.:roll: Dobrze, że lubię moją pracę, bo inaczej klęłabym bez przerwy. ;) No i dyżur ma mój ulubiony kustosz luzak, więc będzie bezstresowo... A po pracy jadę na obiadokolację do babci na tradycyjną kaczkę w jabłkach - mniam. :loveu:

[B]Ali[/B], biedactwo, akurat teraz musiało Cię ściąć z n[I]ó[/I]g... :( Współczuję... zdrowiej szybko!!!
Co do choinek - moja mama powiedziała tacie, że nie chce żadnej mega choinki, [SIZE=1][COLOR=LightBlue]co by nie zasłaniała nowego plazmowego telewizora[/COLOR][/SIZE] :evil_lol: (zawsze mieliśmy co najmniej 2,5 metrową), więc mój tata kupił... [B]trzy[/B] choinki - małe. :evil_lol:

ps. [B][COLOR=Orange]Gratuluję świątecznych szczylków![/COLOR][/B] :loveu:

Lecę ponadrabiać jeszcze trochę dogo-we zaległości, ale już marzę o łóżku i poczytaniu książki :loveu:, która nie jest ani testami z prawa jazdy, ani kserówkami z psychologii poznawczej. ;)

Wesołego i spokojnego drugiego dnia Świąt - odpoczywajcie, jedzcie dobre jedzonko, oglądajcie same świetne filmy, czytajcie super książki, spotykajcie się z rodzinką i przyjaciółmi, a przede wszystkim zabierzcie psiury na dłuuuuugi spacer! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][B]Magicnesca[/B], gratuluje kolejnego przychowku..............powiedz tylko gdzie teraz wy będziecie mieszkać. [/quote]
Bos dziękuję za propozycje ale jeszcze zostały mi puste kojce po rottweilerach ,tak w sam raz dla jeden dla mnie i jeden dla Andrzeja.
Chyba,że mnie 12 letni Endo rottweiler wpuści do swojej budy do towarzystwa:evil_lol:
[B]coztego[/B] obecnie mam 10 zarazków na stanie i 5 westie:),ale potem "zarazków" długo nie bedzie conajmniej do późnej jesieni 2007

Link to comment
Share on other sites

Taki prezent Angie dostala od mojej mamy [IMG]http://www.fmz.forall.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG]
Poniewaz moj ojciec nienawidzi jak ona tupta po panelach pazurkami wiec dostala takie butki z niemowlecych rekawiczek ihhihi... [IMG]http://www.fmz.forall.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG]

[COLOR=red][jovanna, przeczytaj Regulamin odnośnie rozmiaru wstawianych zdjęć - Mod Flaire][/COLOR]
[URL]http://republika.pl/beagle_angie/swieta005.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam! popijąc herbatkę. U nas kilkustopniowy mrozik:multi::multi::multi:, który jest lepszy niż jesienno-zimowa plucha. Po śniadanku jedziemy do serducha Bieszczadów ([B]Ustrzyki Dolne[/B]) w odwiedziny do mojej mamy i sióstr. Powrót ok. 15-tej, aby móc pójść na krótki spacerek z suniami.
Miłego wypoczynku, udanych spacerków w celu zgubienia kaloryjek przed balem sylwestrowym, a [B]Violi i Ali i wszystkim przejedzonym[/B] szybkiego powrotu do zdróweczka.
Ahoj!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie świątecznie :loveu: :multi:.
Może kawusi :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :cool3:. A dla kogo herbatka :drinka: :drinka:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']a drineczek Zadziorku to gdzie ??:evil_lol:[/quote]
Kasieńko, dzień zaczynać od drineczka !!!???
Oj chyba coś wczoraj opijałaś :evil_lol: :evil_lol: może jakis prezent ????
Że tak chcesz znowu z rana drineczka:evil_lol: :evil_lol:
Ja z miłą chęcia napije się z Zadziornym kawusi najlepiej NESCA Gold z mleczkiem:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
I jak ten Open Office? Kiedyś go miałam, gdzieś w pracy, i kiepsko się spisywał.[/quote]

......no właśnie jeszcze nie mam wyrobionego zdania...........ale jest zjadliwy ...jak to z darmowym programem, na moje wykształcenie :eviltong:na razie ...oki:eviltong: ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wojtek [/B]napisał: [I][B]vigor[/B], Ust. Dolne to zaledwie wątroba, serducho to Ustrzyki Górne!:lol:
:mad::mad::mad:
Wojtuś, wróciłem ze stolycy Bieszczadów.
[/I]Jutro [B]Diunka [/B]idzie pod nóż, no tzn. będzie struganko trymerkami.

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

[quote name='coztego']Ja też kawkę poproszę, nesca z mleczkiem i cukrem :kaffee_2:

I mnie jakiś wirusek dopadł dzisiaj z rana, katar mam okropny... :roll:[/QUOTE]
O bidusiu, mam nadzieję, że szybko się z nim uporasz...
Mnie dzisiaj, nieśmiało, wróciła część smaku...

[B]rita[/B], [B]vigor[/B] - dziękuję za życzenia, dzięki Wam zdrówko zaczyna pomału majaczyć na horyzoncie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Heyka :)



[B]rita[/B], [B]vigor[/B] - dziękuję za życzenia, dzięki Wam zdrówko zaczyna pomału majaczyć na horyzoncie :)[/quote]

A przede wszystkim dzięki mnie.:eviltong: :cool3: :multi: ;)........ale co tam .....ja przecież skromny jestem:evil_lol: :evil_lol::cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Mnie też jakiś wirus prześladuje :mad:, ale się nie daję cholernikowi :shake: :diabloti:[/quote]

Utopiłeś go w piwie....:eviltong: :evil_lol: :lol: :lol:



[B]Ali [/B], właśnie kuruj się jak pisze [B]zadziorny[/B]..........a leżenie to bardzo odpowiedzialna praca.......
Trzeba wiedzieć jak się położyć by plecy nie bolały, i by innym na TV nie zasłaniać.......co z Tobą się.... "kurują":evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...