Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[COLOR=Blue]Heyka :multi:

Strasznie dawno z Wami kawki nie piłam, to teraz z przyjemnością się napiję.

U nas leje ciurkiem, nie ma jak z piechami połazić, zwłaszcza, że Bodryś swieżo wytrymowany :eviltong:

[B]Ali[/B] zajęta bardzo, trymuje Derysia, powiem Wam w sekrecie, że chyba go na jakowąś wystawę szykuje Dziewczyna :evil_lol:

[B]Wind[/B] a nie myślałaś nigdy o SPA na Węgrzech, tam to dopiero są fajowe sprawy, np w Miskolc Tapolca, termalne wody lecznicze, a wszystko to wykute w skałach, tunele takie, super sprawa:loveu: ale jest u Braci Madziarów bardzo dużo super ośrodków. Dlatego polecam Miskolc, bo to prawie tak samo blisko, jak na Słowację [SIZE=1](może troszkę dalej, ale tylko troszkę)[/SIZE].
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Leja, pada, wieje. Moje wracają mokre ze spacerów. No i skutek - Frodo ma znów anginę:placz: :placz: :placz: Już jestem po wizycie u veta i tylko czekam, kiedy reszta dołączy do niego....[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]Ali [/B]gdzie sie podziewsz,dogo bez ciebie smutne:placz:ile mozna trymowac Derysia,zrobisz z niego grzywacza chinskiego:loveu::evil_lol::loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]Dooobre :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
[B]Ali rita ma rację :evil_lol::evil_lol:[/B]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam:bluepaw:
Zachęcona opowieściami o tym wątku, zajrzałam.
Czytałam 2 dni:oops: Piękna tutaj u Was atmosfera panuje.;)
I tak nieśmiało, postanowiłam się przywitać z welshmaniakami;):Dog_run:
Mieszkam w Legnicy, mam foxa (a raczej on ma mnie) Maxa 9 latka, ostatnio choruje, ale mam nadzieję, że jakoś damy radę. Można mnie spotkać też w kilku wątkach dotyczących foxterierów.
Uwielbiam teriery, głównie foxy i walijczyki.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

Jestem, jestem, tylko jakoś doba za krótka, aby ze wszystkim się uporać. Faktycznie zaczęłam skubanko Deryśka, idzie mi kiepsko, bo zarośnięte to moje bydlątko było jak nie wiem co. Próbuję zdążyć przed Bydgoszczą :)

A w ogóle to bardzo miłe, że o mnie pamiętacie :)

Idę poczytać forum i nadrobić zaległości.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:
A co tu taki ruch się zrobił :confused:
Nawet [B]Ali[/B] się znalazla :multi: Potem zrobię fotki Bodrysia to Ci poślę :evil_lol:
narazie lecę kity wietrzyć :evil_lol:

[B]OMM[/B] witaj :iloveyou: miło, że do nas dołączyłaś :loveu:
Pisz jak najczęściej, zobaczysz, że Ci się u nas spodoba :bigcool::cool2:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]OMM[/B], witaj! Jasne, że tu jest fajnie! :razz: Zajrzyj też sobie na erdele - tam też atmosferka całkiem miła ... :p

[quote name='Ali26762']A w ogóle to bardzo miłe, że o mnie pamiętacie :)[/quote]
Pamiętacie, pamiętacie... :loveu: Nie wiem czy moja pamięć jakoś szczególnie Cię wzruszy :diabloti: , ale myślę o Tobie i naszym pierwszym trymparty prawie za każdym razem kiedy patrzę na doopencję Szagula :cool3: :eviltong: , bo mi tęskno za tamtym wspólnie wyskubanym pawiankiem - teraz nie było już czasu na zadek i ma najbardziej zarośnięty z całego ciała, a mnie się to strasznie nie podoba.... :placz: :placz:

A Deryśko już piękny? Kiedy Bydgoszcz, bo nie jestem w temacie? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wind[/B], pięknie dziękujemy z Andrzejem za życzenia - Wam również życzymy kolejnych rocznic partnerskiego kociołapstwa :)

Cudowne ferie mieliście z Markusem, uwielbiam Słowację, chociaż nie cierpię kminku, a tam pieczywko wyłącznie z czymś takim widziałam. Za to widoki zapierają dech. Pojechałabym sobie popatrzeć na te góry, oj pojechałabym...

Jak dzisiaj czuje się Majutek? Zmartwiałam jak przeczytałam co się kruszynce przydarzyło :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha'][B]OMM[/B], witaj! Jasne, że tu jest fajnie! :razz: Zajrzyj też sobie na erdele - tam też atmosferka całkiem miła ... :p [/QUOTE]
Potwierdzam, tam też jest fantastycznie :)
[quote name='Anisha']Pamiętacie, pamiętacie... :loveu: Nie wiem czy moja pamięć jakoś szczególnie Cię wzruszy :diabloti: , ale myślę o Tobie i naszym pierwszym trymparty prawie za każdym razem kiedy patrzę na doopencję Szagula :cool3: :eviltong: , bo mi tęskno za tamtym wspólnie wyskubanym pawiankiem - teraz nie było już czasu na zadek i ma najbardziej zarośnięty z całego ciała, a mnie się to strasznie nie podoba.... :placz: :placz:

A Deryśko już piękny? Kiedy Bydgoszcz, bo nie jestem w temacie? :oops:[/QUOTE]
Bierz trymer w garść, alleluja i do przodu :D

Deryśko coraz bardziej przypomina walijczyka, chociaż czeka nas jeszcze kilka sesji, aby ukończyć dzieło. Oczywiście przed wystawą trzeba będzie wszystko poprawić jeszcze, ale łatwiej doskubać niż odkłaczać niedźwiedzia od podstaw.
Wystawa w Bydgoszczy jest 11 lutego. Może zgłosisz Szagulca? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Bierz trymer w garść, alleluja i do przodu :D[/quote]
Alleluja, alleluja, tylko problem w tym, że do rwania z tyłka pies mi się nie rwie :p , a jak uparcie siada na stole zamiast stać brakuje mi a) dwóch dodatkowych rąk do trzymania mu tyłka w powietrzu, lub b) człowieka w roli szubieniczki ;) ( buziaki dla [B]Gosi :lol: [/B]), lub c) szubieniczki właściwej , żeby smrodka podwiesić. Na razie na a i c nie mam co liczyć, więc zostaje mi b - kogoś z rodziny sobie zaproszę do współpracy... :diabloti:

[quote name='Ali26762']Wystawa w Bydgoszczy jest 11 lutego. Może zgłosisz Szagulca? :)[/quote]
Dobreee... :grin: :grin: :grin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kliwia']Witam wszystkich!:lol:
[B]Ali[/B] widze ze sie rozkrecilas z wystawami.
Pierwsza zaczynasz odemnie.
Jak sobie radzisz ze skubaniem?[/QUOTE]
Tak mi wypadło terytorialnie ;) Chciałabym w tym roku skończyć dorosły championat, więc muszę się szybko za to zabrać, żeby zdążyć :cool3:
Jak sobie radzę? Tragicznie! Wydaje mi się, że wszystko robię źle. Jedynie z czapraka i z ogona jestem zadowolona :D

Link to comment
Share on other sites

Deryś, Deryś! Cześć, chłopaku! Mizianka od cioci Gosi. :loveu: Ależ ja go daaawno nie widziałam! :roll:

A ja właśnie skończyłam szczotkować i strzyc Lukę. Teraz mam spokój na kolejne 2 miesiące. :evil_lol: :multi: No ale Lukier przez co najmniej 10 dni będzie wyglądała jak jagnię, dopóki ciut nie zarośnie. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Deryś, Deryś! Cześć, chłopaku! Mizianka od cioci Gosi. :loveu: Ależ ja go daaawno nie widziałam! :roll:[/QUOTE]
Cześć ciociu [B]Gosiu[/B] :) Dziękuję za mizianka, odwdzięczam się gorącym lizem i szczypię w zadek Lukra ;) :D
Faktycznie dawno się nie widzieliśmy, ostatni raz w dniu wystawy poznańskiej, ale to było, można powiedzieć, w przelocie. Musimy się rychło spotkać i wybawić - mam nowe, fajne zabawki :)

Deryś

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...