Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

OOOOo to ja się piszę na małą czarną , .......dzięki [B]Ibolya[/B].....i tak szczęśliwie dojechałem do pracy........a naiało dosyć sporo tego białego....:multi:

No to dziatwa będzie miała fajne ferie........:eviltong: :multi: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Witam, częstuję się gorącą herbatką:loveu: dziękuję:loveu:

Ja się dopytowywuję namolnie kto mi to białe, mokre i zimne paskudztwo podrzucił pod okna??:mad::mad:
Pełno tego:angryy: jak znam życie to dziś z mojego lasu bez łańcuchów nie wyjadę. A mam wizytę u Spaika.
Wczoraj Jurand opowiadał, że Spaiki zaliczył kolejna kaczkę, co ciekawe był na smyczy (chyba Jurand):diabloti: Ciekawa jestem, gdzie oni łażą. Jurand się bardzo cieszył, że ma tak zdolnego pieseczka.
Maxio jak szybko wyszedł, tak jeszcze szybciej wrócił ze spacerku. Zima idzie? czy tylko straszy?

[COLOR=Green][B]Ciepełka Wam życzę na dziś[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nooo, mamy zimę :cool3: . Mało brakowało, a bym się wygrzmociła przed pracą na moich eleganckich kulach, dobrze, że mnie cieć złapał. Gdybym drugą nóżkę uszkodziła, to chyba na ręcach musiałabym przychodzić. Załamka :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Biore kawkę- u nas niet śniegu:cool1: - czyli potwierdza się moje przekonanie, że mieszkam na końcu świata- mimo że w centrum... omijają mnie same przyjemności- ostanio słoneczko a teraz śnieg:shake: :angryy:
[B]Mokka[/B] - a miałaś pofolgować a ty kuśtykasz do roboty :shake: u nas są wózki widłowe - jak chcesz to załatwie z szefem i użyczy...:razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA'][B]Mokka[/B] - a miałaś pofolgować a ty kuśtykasz do roboty :shake: [/quote]
Mój problem polega na tym, że to [B]moja[/B] robota i sama se jestem szefem, a jak jakiegoś terminu nie dopilnuję, to inni będą mieli kłopoty i to niewąskie :angryy: . Trudno, jutro postaram się bardziej na ręcach człapać, może będę stabilniejsza ;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Nooo, mamy zimę :cool3: . Mało brakowało, a bym się wygrzmociła przed pracą na moich eleganckich kulach, dobrze, że mnie cieć złapał. Gdybym drugą nóżkę uszkodziła, to chyba na ręcach musiałabym przychodzić. Załamka :evil_lol: .[/quote]

[B]Mokka[/B] - zmień ogumienie na kulach na zimowe - bo fakt, letnie końcówki w tych warunkach nie gwarantują wyjścia z poślizgu ;).

Kiedyś miałam zabawną historię z nogami - ale wtedy wcale mi nie było do śmiechu :shake:. Niosłam maszynę do szycia walizkową SINGER - ciężka, żeliwny korpus, masywna. I franca jedna - wypięła się z uchwytów - cały ten ciężar przywalił mi stopę. Oczywiście spuchło, bolało jak diabli... Chirurg po rtg oznajmił mi, że jest jakieś niewielkie pęknięie którejś kości śródstopia i zalożył mi gips (mala podkolanówka). No ale ja musiałam do pracy... :placz:...
I z tym gipsem zawliłam się ze schodów. Skręcilam tym razem lewą nogę w stawie skokowym. Gdy trafiłam do tego samego chirurga - powiedział krótko: no to teraz połóż się pani do łóżka, żeby już nic nie łamać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Jest śnieg :multi: Jest pięknie, biało i wciąż pada :multi: :loveu:
Kreśka dzisiaj malo nie zwariowała jak dotarłyśmy na łąkę :evil_lol: Dawno jej w takim szaleństwie nie widziałam :loveu:
Trochę ciężko się chodzi, ale fajowo jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Ja zamawiałem :ylsuper:, ja :multi: :loveu:.[/quote]
aaaaaaaaaaaaa mam Cię [B]zadziorny[/B]:mad::mad: to Ty zamawiałeś a mnie dostarczyli:mad: możesz sobie zabrać :evil_lol:
Oczywiście nie wyjechałam z mojego lasu, nawet na łańcuchach. Chodzić się nie da śnieg po kolana, ale to mały pikuś, wieje, pada ciagle a moja córcia lat4,5 stwierdziła, że MUSI iść na spacerek. Oganiałam się jak mogłam twierdząc, że zimno itd...ale ona powiedziała, że to nic, założy zimową koronę (bo dziś jest królewną) i będzie jej ciepło:roll: i przyniosła koronę...z futerkiem:roll:

Natomiast Maxa na spacerze nie widać, tylko ogonek spod tego śniegu. Okularki do nurkowania się też nadają:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

U nas nie sypie, jest marna resztka białego, ale mrozek lekusieńki trzyma. Tam, gdzie chodniki są nieposypane, to istne lodowisko - dzisiaj wykręciłam zgrabnego pirueta połączonego z kroczkami (może się zgłoszę na mistrzostwa Europy w butach figurowych... :cool3: )

[quote name='OMM']Okularki do nurkowania się też nadają:evil_lol:[/QUOTE]
A jak Maxiu, już się trochę z nimi oswoił?

[B]Gosia[/B], gratuluję zdanego mega koła, teraz też będzie ok, zobaczysz :)

[B]Mokka[/B], nie możesz zabrać roboty do domu? Musisz się szlajać w takich warunkach? Robiłabyś sobie spokojnie, wyniki netem przesyłała... Zastanów się.

Link to comment
Share on other sites

Patrzcie co znalazłam na Onecie:

[B]Pies lepszy dla zdrowia niż kot[/B]

Spośród zwierząt domowych posiadanie psa wydaje się być najkorzystniejsze dla zdrowia - informuje "British Journal of Health Psychology".
Według dr Deborah Wells, psychologa z Queens University w Belfaście posiadacze psów zwykle mają niższe ciśnienie tętnicze oraz poziom cholesterolu. To prawdopodobnie zasługa regularnych spacerów z psem, obniżonego stresu oraz lepszych kontaktów społecznych, które także mają korzystny wpływ na zdrowie. Chodzi zwłaszcza o kontakty z innymi właścicielami psów. W przypadku osób starszych zwierzęta pozwalają także zaspokoić "potrzebę bycia potrzebnym", gdy dzieci opuściły już dom.

Doktor Wells przeanalizowała dziesiątki wcześniejszych badań, które zajmowały się korzyściami, wynikającymi z posiadania zwierząt. Wyniki analizy potwierdziły opinię, według której stan zdrowia posiadaczy zwierząt domowych jest generalnie lepszy od przeciętnego. Okazało się także, ze z punktu widzenia zdrowia lepszy jest pies niż kot. Wyniki mogą również sugerować, że psy pomagają wyzdrowieć z poważnych chorób - na przykład zawału serca - oraz potrafią ostrzegać o zbliżającym się ataku padaczki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...