Jump to content
Dogomania

SHIRA-sunia ON-długa i zawiła DROGA do SZCZĘŚCIA-ma wreszcie SWOICH ludzi !


eliza_sk

Recommended Posts

[B]Dostałam maila ws. Shiry:

[/B][I]Ja była bym raczej zainteresowana tą Shirą? Chyba że byście mieli yorka lub shih tzu,albo pekińczyka jak nie to zaadoptowała bym tą Shire mam duży dom podwórko piesek miał by gdzie biegać takie pieski potrzebują dużo ruchu a tu by miał swobode proszę mi jeszcze tylko napisać czy był by dowóz pieska bo niestety nie posiadam samochodu żeby po-niego pojechać Pozdrawiam Ania:)

[/I][B]
Moja odp:[/B][I]

Dzień dobry,
wczoraj wyadoptowałam ostatniego yorka, a pekińczyk, którego mamy czeka na transport do domu, w tej chwili mamy tylko sunię chihuahua. Nie rozumiem tylko jednego - pyta pani raczej o rasy psów ozdobnych, a decyduje się na owczarka
...

Pozdrawiam
Eliza Kwiecień
[/I]

Ręce opadają ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 378
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze na szybko wklejam odpowiedź - właśnie dostałam :diabloti:[I]

ja bardzo lubie małe pieski a ten duży to miał byc dla mojego taty a pekińczyki mi się strasznie podobają i yorki chciałam dla córeczki a ten chihuahua jaki jest czy mogłam bym prosić o zdjęcie zależy mi i przepraszam że tam moce w głowie Pani bo wole mniejszego niż dużego e

[/I]
Macie jaką ciułałę ... ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Nie znam zupełnie użytkownika AlaNowak - znacie ? A Bounty, też nie kojarzę - czy ktoś ma orientację, czy to jakaś obyta w wizytach osoba ?


Scarlet napisała, że nie ma doświadczenia w wizytach.[/QUOTE]
Bounty mi gdzies mignęła jakiś czas temu na jakimś wątku na dogo...:roll: ale obu osób nie znam.


pani z meila genialna :diabloti: całą rodzinę chce w psy chyba obdarować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Dziewczynke umiescilam juz na owczarku...[/QUOTE]


dziękuję


[quote name='ewelinka_m']

pani z meila genialna :diabloti: całą rodzinę chce w psy chyba obdarować :evil_lol:[/QUOTE]

zwykle walczę ze sobą przy takich mailach - aniołek zza pleców mówi mi - nie rób sobie z niej jaj - odpowiedz grzecznie; a ten rogaty z lewej mówi - napisz, że masz ciułałę :diabloti:

Tym razem wygrał rogaty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Niezastąpiona jesteś :eviltong:

Cholera, ale ta ciułała taka mało rasowa jakaś - jak Pani nie zna rasy to pomyśli, że jej kundla opakowanego w skomplikowaną nazwę chce wcisnąć :evil_lol:[/QUOTE]
No nie żartuj,przeciez zawsze można Pani wcisnąć,że to jest specjalna odmiana cziułały- tzw-ciułała świętokrzyska!

Link to comment
Share on other sites

dałam ją jeszcze tu :

[url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/shira-mloda-zjawiskowa-i-ulozona-owczarek-niemiecki-pokochaj/8155[/url]

pozwoliłam sobie skorzystać z wcześniejszych ogłoszeń.
Nie poszło mi coś owczarkiem, ale widzę, że już tam jest.
Nie wiem gdzie ją jeszcze dać, z tego co widzę to chyba wszędzie już jest;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]To dołóż jej gratisowo Królowa Elżbiee i corgi (też wyglądają jak kundelki):[/B]
[/QUOTE]

Żeby się poczuła dowartościowana :evil_lol:

[quote name='Inez de Villaro']Elizka, daj mi na pw namiary na ten BYtom, postaram sie załatwić.[/QUOTE]

Inezko dziękuję Ci kochana, właśnie dzwoniłam do Ewy. Jak będzie im pasowało to nawiedzi ich dziś.

[quote name='Wiwi']
Nie wiem gdzie ją jeszcze dać, z tego co widzę to chyba wszędzie już jest;)[/QUOTE]

Im więcej ogłoszeń tym lepiej - to nie ma znaczenia, że gdzieś już jest ;)




Po wczorajszym Kundlu miała trzy telefony. Pierwszy z Krakowa - na dzień dobry dostałam pytanie "czy ona ostro jest, bo do pilnowania potrzebna ?". Rogaty za plecami podpowiadał, żebym powiedziała, że jest tępa, ale się opanowałam :evil_lol:

Drugi telefon z Krakowa - dom z ogródkiem, państwo mają małą sunię, Shira miałaby mieszkać w domu - mają się zastanawiać i w razie czego w weekend przyjadą na zapoznanie. Bez szczególnych emocji i uniesień.

Trzeci telefon :angryy: Wiecie to straszne, ale od razu po pierwszych słowach słychać inną kulturę, inną mentalność ... oczywiście osoby z naszego wspaniałego województwa !
-dzień dobry czy ten owczarek, którego widziałam w telewizji to jest do wzięcia ?
-tak, jest do adopcji
-to proszę mi podać adres, gdzie można podjechać ją odebrać ... ?
-halo, halo, to nie jest tak, że pani ma ochotę i przyjeżdża sobie psa odebrać - [I]i tu opowiadam o procedurze adopcyjnej ...[/I]
-a proszę pani ta suka to taka rasowa jest bardzo ... ? [I](jak pojawiły się przeszkody, to trzeba sprawdzić czy opłaca się ten zachód, żeby się nie okazało, że dostaną byle psa w typie rasy ...)[/I]

Na koniec pani powiedziała, że przekaże mężowi, bo to on kazał jej zadzwonić ...



Wieczorem miałam jeszcze jeden telefon - świetne wrażenie, pani emerytka ok. po 50-tce mieszka z mamą emerytką w domu z ogrodem pod Warszawą - w Komorowie. Super babeczka - ma 2 pikusie wielkości dużego kota. Pani zna owczarki, uważa za najwspanialszą rasę na świecie, 13 lat temu miała Onka, który odszedł ze starości, ostatnio miała 13 lat dużego mieszańca. Jedynym znakiem zapytania i obawą jest to jak Shira zaakceptowałaby pikusie. Jest to matka z synem - pani uratowała je z koszta na ciuchy PCK. Jak zaczęłam mówić o procedurze adopcyjnej to pani ubiegła mnie - a teraz pani mnie będzie chciała pewnie sprawdzić ? Pani powiedziała, że doskonale rozumie i nie widzi w tym nic złego, bo jak uratowała te psiulki - to matkę chciała zostawić, a szczeniorka wydać, ale nikt nie przeszedł jej testów i zostały oba :evil_lol: Shira miałaby mieszkać w domu oczywiście.

No nic, dziś w kolejności sprawdzimy Bytom, a z panią umówiłam się tak, że pójdę sprawdzić reakcję Shiry na mojego mini pakera sznaucera i się odezwę - jednak to mało miarodajne będzie, bo on moje jej się spodobać, a tamte nie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Bytom sprawdzony - niestety odpada, od początku miałam mieszane uczucia, ale lepiej było to sprawdzić.

Komorów - z 2 pikusiami chyba też poleci, bo z obserwacji Diuny sunia nie lubi jak ktoś jej pyskuje.

Wczoraj dzwoniły Katowice - powiedziałam, żeby zadzwonił dziś to będę wiedziała czy to aktualne, czy nie. Zadzwoniłam do niego sama, ale nie mógł rozmawiać, miał oddzwonić ... czekam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Bytom sprawdzony - niestety odpada, od początku miałam mieszane uczucia, ale lepiej było to sprawdzić.

Komorów - z 2 pikusiami chyba też poleci, bo z obserwacji Diuny sunia nie lubi jak ktoś jej pyskuje.

Wczoraj dzwoniły Katowice - powiedziałam, żeby zadzwonił dziś to będę wiedziała czy to aktualne, czy nie. Zadzwoniłam do niego sama, ale nie mógł rozmawiać, miał oddzwonić ... czekam.[/QUOTE]
szkoda :(.....................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...