Jump to content
Dogomania

Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...


matrioszka2

Recommended Posts

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='plastelina']Paulina ta sunia jest cudowna, tylko bardzo bardzo się boi, ze schroniska wyniosłam ją na rękach i dopiero po kilku minutach zaczęła normalnie chodzić a nie przy ziemi. jak się kuca to od razu nadstawia brzuszek do głaskania. bardzo spokojna[/QUOTE]
No też właśnie takie mam zdanie o niej. Tylko jaka ona jest do dzieci, to może być problem ze sprawdzeniem,. No przynajmniej ja nie mam żadnego dziecka, żeby sprawdzić jak sunia reaguje.

Zajrzyjcie do beni:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149289[/url]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, mam panią, która straciła małego kundelka i myśli o czarnej maliźnie! Mailuję z nią od jakiegoś czasu, mam telefon jeśli ktoś chciałby sie umówić na przedadopcyjną.

Moim zdaniem trzeba by niuńkę wyciągnąć z Nowodworu na jakiś króciutki DT w Lublinie, odpaść i migiem znalazłaby dom, nawet jeśli nie u tej pani. No dosłownie w dwa tygodnie. Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Słuchajcie, mam panią, która straciła małego kundelka i myśli o czarnej maliźnie! Mailuję z nią od jakiegoś czasu, mam telefon jeśli ktoś chciałby sie umówić na przedadopcyjną.

Moim zdaniem trzeba by niuńkę wyciągnąć z Nowodworu na jakiś króciutki DT w Lublinie, odpaść i migiem znalazłaby dom, nawet jeśli nie u tej pani. No dosłownie w dwa tygodnie. Co myślicie?[/QUOTE]
To i my z plasteliną rozmawialiśmy z zainteresowanym panem, podałyśmy namiary na kierownika.

Wiem też, że teresz miała się wybrać do schroniska dziś, ze znajomymi. Ale nic więcej nie będę pisać, żeby nie poprzekręcać.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję.

[IMG]http://i499.photobucket.com/albums/rr351/mike17pl/Obraz087-2.jpg[/IMG]

To jest samiec, pełnojajeczny. Ładnie chodzi na smyczy. Nie mam pojęcia, w jakim może być wieku, ale pewnie w średnim. Paulina chyba zaglądała mu w paszczę. W stosunku do ludzi zachowuje się całkiem poprawnie, ale nie jest zbyt wylewny z tego co zauważyłam. Siedzi w boksie z innymi psami, mniejszymi od siebie - tragedii nie ma, ale lubi sobie poburczeć.

[IMG]http://images48.fotosik.pl/216/d096e596feb4ee1cmed.jpg[/IMG]

To jest sucz. Na moje oko jest dość młoda, (wygląda dużo lepiej niż samiec) trzeba spytać komety, bo to onia z nią była. Suka na spacerze zajmowała się głównie namierzaniem innych psów :roll: także ona się nadaje do domu jako jedynaczka.

W sprawie wieku, szczegółów dotyczących 'złowienia' itd. mozna zadzwonić do kierownika - 601 896 073.

Link to comment
Share on other sites

Nie przeprowadza się, gdyż jest szpitalik a nie ma salki pooperacyjnej :roll: Nie pytaj proszę o moje zdanie na ten temat... :cool1:
Myślę, że ewentualnie można się dogadać tak, że jak już będzie DT/DS, można by było zabrać psa czy sukę świeżo po zabiegu i ewentualny nowy opiekun będzie musiał się psem przez te parę dni intensywnie zająć.

Nie ma opłaty adopcyjnej. Jeśli chcesz zakładać im wątek osobny, fur, masz moje błogosławieństwo, wszystkie zdjęcia są na początkowych 2-3 stronach ;) Poprosiłabym później tylko linka.

Link to comment
Share on other sites

Dobra to w ogloszenich bede pisac ze juz wysterylkowane a jak ktos normalny sie trafi bede wyprowadzac z bledu. Mam dosc uzerania sie z idiotami:roll:
Na stronie juz sa, zaraz allegro zrobie i watek zaloze, naturlanie linka tu wkleje.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13338900#post13338900[/url]

Jutro zadzwonie do kierownika i sobie porozmawiam, dzisiaj juz sil niemam na to ehh

Rano mialam 4 CCty do adopcji teraz mam 7:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Słuchajcie, mam panią, która straciła małego kundelka i myśli o czarnej maliźnie! Mailuję z nią od jakiegoś czasu, mam telefon jeśli ktoś chciałby sie umówić na przedadopcyjną.

Moim zdaniem trzeba by niuńkę wyciągnąć z Nowodworu na jakiś króciutki DT w Lublinie, odpaść i migiem znalazłaby dom, nawet jeśli nie u tej pani. No dosłownie w dwa tygodnie. Co myślicie?[/QUOTE]

Cioteczki - czarna malizna dzięki dogo i waszej akcji już w DS. czyż to nie piękne? pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']Czarna malizna z klatki dla królików , aż mi kamień z serca spadł...[URL]http://i499.photobucket.com/albums/rr351/mike17pl/Obraz158.jpg[/URL][/QUOTE]
Mi też!:multi:

Bo o Niej myślałam cały czas. :mdleje:

Co do sterylki to jest to tak jak pisała Ewelina, może być ale ze względu na brak sali pooperacyjnej właściciel musiał by zabrać psa/sukę zaraz po zabiegu.

A co do tego psa to nie zaglądałam mu do pysia :cool1:Jednak nie miałam odwagi:diabloti:
On zachowuje się tak hmm jak to określić :hmmmm: mało wylewnie, tzn nie bardzo pokazywał swoje uczucia. Dał się wyprowadzić, pogłaskać ale bez rewelacji z Jego strony.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, Fundacja Boksery w Potrzebie:loveu::loveu:może wziąć Zahirka do kliniki. jutro zadzwonię do kierownika i zaklepie go.
no i szukamy transportu do Wawy!!może uda się to jako połączyć z tym Dt w ciechanowie? czy ewentualnie tymczasowi opiekunowie mogliby podjechać po sunie do wawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plastelina']Dziewczyny, Fundacja Boksery w Potrzebie:loveu::loveu:może wziąć Zahirka do kliniki. jutro zadzwonię do kierownika i zaklepie go.
no i szukamy transportu do Wawy!!może uda się to jako połączyć z tym Dt w ciechanowie? czy ewentualnie tymczasowi opiekunowie mogliby podjechać po sunie do wawy?[/QUOTE]

To jest sunia czy psiak? Bo wcześniej była mowa że to samczyk (ten czarny)
Szkoda zmarnować szansę, kudłaczy w potrzebie jest masa, więc jakiś inny mógłby się załapać. Kometa pisała o transporcie onka do Wwy, pisałam do niej ale nic nie dostałam

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, najlepiej byłoby zabrać tyle psów, ile się da za jednym razem, wtedy się automatycznie zmniejszają koszty, bo zamiast płacić za transport na trasie L-n - Wawa np. trzy razy, zrobimy zbiórkę na jeden raz.

Na moje oko to transportu do Wawy potrzebuje:

[LIST]
[*]bokser Zahir, samiec
[*]mały czarny podpalany kudłaczek, samiec
[*]ONek? tylko który?
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...