Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[B]asskasiek[/B] założyła bazarek dla naszej Sońki, proszę zaglądnijcie chociaż, może komuś coś wpadnie w oko. Sońka cały czas potrzebuje wsparcia.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241930-Bazarek-dla-Soni-na-szkolenie-SUPER-FANTY/page2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Agula i jak sytuacja??[/QUOTE]

A sytuacja bez zmian.....:shake:, martwi mnie to i to bardzo....ciągle liczę, że pani zadzwoni, miałam dziś jeszcze jeden telefon, ale z Katowic, no i jak pan się dowiedział, że to tak daleko....nic z tego nie będzie.....boziuu :shake:

Link to comment
Share on other sites

Karolciu, my tylko będziemy kciuki trzymać!! Taki miałam super telefon przed chwilą, taki dom to marzenie dla suni, dla Betiny, dla Wilmy, mam nadzieję, że się uda, że się pani nie rozmyśli, bo pani aż z Lublina!!!!! ja chyba zwariuję!!!!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, musimy cos pomyśleć o drzewkach, niebawem idealna pora na sadzenie. Czy ma ktos jakieś propozycje lub możliwości ? Z tamtych 14 wsadzonych w ubiegłym roku zostały 2, Vega i Elvis się z nimi rozprawiły. Te 2 pozostałe już dużo urosły i pewnie sie ostaną, chociaż kto wie...
Ale cień psiakom potrzebny bo lato w metalowych boksach nie do zniesienia.
Zbierajcie już bawełnianą pościel, prześcieradła, zabezpieczenie boksów od zewnątrz / jak w ubiegłym roku/ jest absolutnym priorytetem na nadchodzące lato.

Link to comment
Share on other sites

zimą zawiozłam ok 50 prześcieradeł, powinny być w kontenerze, mogę jeszcze załatwić. Jeśli chodzi o drzewa to jak chwasty rosną moje ulubione brzozy, ale pod nimi ponoć lubią być kleszcze, choć ja u siebie nie mam. Pomyślalam o drewnianej wiacie, może dwie mniejsze np. ok 2x2m ( z pełnym drewnianym dachem, wszystko zainpregnowane olejem - by nie dawać palącej w upał blachy) Aldek może pomóc zrobić. Mam nadzieję, że kasy z 1% będzie trochę, parę grubych ryb obiecało i wiem, że przelewy poszły.Wiaty ustawiac w dowolnym miejscu, lub umocować na stałe na betonowych wkrętach. Można wyżłobić dziury w ziemi na miski z wodą, psom trudniej będzie je wyjąć i bawić się i ew. gryżć, a woda będzie chłodna.

Edited by Jadwinia
Link to comment
Share on other sites

Figa33, dzięki za gotowość, trochę się zaplątałyśmy logistycznie. Tak to jest jak we wszytkie strony świata mamy transport...:multi: i super kurierów:lol:
Czekam cierpliwie na "instrukcję obługi", najpóżniej we środę powinnam ją mieć.
pozdrawiam Cię serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jadwinia']dzięki Becia, już sobie wydrukowałam. Sunia jedzie w czwartek, od środy będzie u mnie. Agata pisze mi, że jest wspaniała.[/QUOTE]

przepraszam Jadwiniu ,że nie zadzwoniłam ,ale oczywiście wcięło mi Twój nr telefonu ,pewnie w pracy zostawiłam

Edited by figa33
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...