Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Tak pisze o fanpagu na fcb, który prowadze. Ja wiem, nie ujmuję Wam pracy bo jest jej masa. Sama jej tyle mam. Nie chodzi mi o nic innego, tylko o to że mam brak info. Nie chodzi mi o elaboraty z Waszej strony...za każdym razem gdy zamieszczam pytanie tu na forum, bo potrzebuje odpowiedzieć innym osobom, nikt mi nic nie pisze. Jest to przykre i frustrujące, bo nie mogę nic zrobić. Po moim poście rozmowy płyna swoim torem- na inne tematy, tak jakbym w ogóle nic nie pisała. I nie chodzi mi o to, że nie chce prowadzić fanpaga, bo gdybym nie chciała, to bym go nie zakładała i nieaktualizowała.....

Link to comment
Share on other sites

Mati ja Cię rozumiem, ale ja to ja, nas jest tu kilka, chyba .. ??? tak mi sie wydaje..ale czuje się ostatnio mocno przytłoczona wolontariatem w przytulisku, dogo to tylko maleńka cząstka, do tego dochodzi "real" w przytułku , kiedys było 5, 6 psów, teraz jest ponad 10, to 2 razy więcej pracy, to kombinowanie skąd wziąc dla nich żarcie, to użerka z gminą, spotkania z burmistrzem, inne spotkania, to kontrola inspekcji wet., teraz np. jest w toku adopcja Tary, od kilku dni przeprowadziłam mnóstwo rozmów telefonicznych w tej sprawie, aby sprawdzić dom, znaleźć transport, w międzyczasie zrobiłam adopcję Maczo, prowadzę 2 wydarzenia na FB, sama nie wiem co jeszcze....oprócz tego mam troje dzieci w tym półtoraroczne, 2 prace, 4 futrzaki...to nie jest tak, że ja zlewam.....ja po prostu nie daję rady..piszę to tylko w swoim imieniu..nie chcę, żeby się ktokolwiek czuł się zlany, nie chce aby ludzie zaglądający tutaj myśleli, że się zlewa innych..tak nie jest..pomyślałam nad tym, jak chcesz to przekaż mi dostęp do tego fanpejdżu, jak znajdę czasem 5 minut to coś tam będę uzupełniać.
Jeżeli chodzi o ten Twój ostatni wpis, to ja na pewno nie znajdę czasu na wklejanie ogłoszeń na tą weterynaryjną stronę, jeżeli jest ktoś kto się tego podejmie to niech napisze!!

Link to comment
Share on other sites

A u nas dwa kolejne psy, jak dzisiaj przyszłam i je zobaczyłam, to ręce mi opadły i nie tylko....:shake: wilczurzyca i młody z ADHD, ja już tego nie ogarniam, dziś zamiast jak zwykle 3 godzin zeszło mi 4, zaczynam mieć fazę pt, załamka totlna...., sorrki ale nie zrobiłam jescze wątku dla Hekcia, bo od soboty nie miałam netu, dopiero teraz został naprawiony....sęsu dziś nie widzę w niczym....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jadwinia']Agula, faktycznie jakiś kołowrotek, jutro albo po jutrze pojedzie walijka, ale to "jedna jaskółka", za mało... stanowczo za mało...[/QUOTE]

To nie jest kołowrotek, to jest tragedia!!! :shake: Nowa wilczurka piękna, młoda, trzeba by ją wyczesać, wykąpać i może mieć szansę, na prawdę śliczna jest!! A ten z ADHD, to ADHD i tyle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']Agula , fajnie ,że jesteś:lol:[/QUOTE]

Jestem Figo ale załamana!! I jeszcze jak widzę, że dalej fot tego małego nie ma to mnie....Szarikowa słyszysz co się do ciebie pisze??? Jak nie dajesz rady wstawić, to zgraj na coś podrzuć do przytułku lub do wetki, matko mooja no ile można, a przecież można by ruszyć z jakimiś ogłoszeniami....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']guzik mi odpowiedzieli ..[/QUOTE]

a nie , a nie ! odszczekuję !
******

dzien dobry
Przepraszam za pozna odpowiedz ale mielismy male problemy komunikacyjne w fundacji.
Bedzie nam bardzo nawiazac wspolprace w ramach umieszczenia na naszej stornie fundacyjnej ogloszen adopcyjnych.

Po prostu prosze smialo je tam zamieszczac.
Jesli natomiast tych ogloszen byloby duzo to prosze o informacje i wtedy zalozymy Pani konto w cms w celu ulatwienia obslugi (dodawanie, usuwanie, edycja)

Adam Myziak
Prezes Fundacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']a nie , a nie ! odszczekuję !
******

dzien dobry
Przepraszam za pozna odpowiedz ale mielismy male problemy komunikacyjne w fundacji.
Bedzie nam bardzo nawiazac wspolprace w ramach umieszczenia na naszej stornie fundacyjnej ogloszen adopcyjnych.

Po prostu prosze smialo je tam zamieszczac.
Jesli natomiast tych ogloszen byloby duzo to prosze o informacje i wtedy zalozymy Pani konto w cms w celu ulatwienia obslugi (dodawanie, usuwanie, edycja)

Adam Myziak
Prezes Fundacji[/QUOTE]

bardzo ładnie że odpowiedzieli, a tobie [B]Figuniu[/B] bardzo dziękujemy za przejęcie sprawy w swoje ręce.
,,Mało nas, mało nas do pieczenia chleba'' - jak mówi tekst piosenki, niestety u nas tak własnie jest. Jesteśmy z [B]majuską [/B]zafullowane robotą, dopóki nie uporam się z agitacją na 1%, /od tego w dużej mierze zależy dzialalność i jakość przytuliska/, więc żadnych nowych spraw się nie podejmuję i nawet rzadko tu zaglądam bo zwyczajnie nie mam czasu.
Majuska orze jak wół ostatkiem sił, nie wiem jak ona daje z tym wszystkim radę będąc jeszcze codziennie rano w przytulisku, więc tym bardziej [B]Figuniu -[/B] chociaż jestes z Warszawy, a [B]Karolcia[/B] z Przemyśla - nieoceniona waszą pomoc.
Szkoda że tu z miejscowych w Boguchwale nikt nie chce nam pomóc w tej całej logistyce przytuliskowej. Dla zainteresowanych moją znajdką osiedlową Tosią co to była u mnie prawie miesiąc chcę donieść, że Tosia już grzeje pupsko w nowym domku. Dzisiaj miałam objazdówkę po koce, ręczniki i pościel dla psiaków, wczoraj wizytę przedadopcyjną w Strażowie dla psa ze Śląska...ech...ciężko z czasem jest, więc proszę dziewczyny o wyrozumiałość dla nas.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...