Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Agula99']Barb, na mnie jest to ogłoszenie??? Bo numer przypomina mój, tylko że znowu jest bład.[/QUOTE]

Mialo być na Ciebie i Becię. dzieki Agula za czujność , zaraz sprawdzę.
Qrcze moze w innych tez sa pomylki, trzeba sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

Ja już sama nie wiem co o tym myśleć, nie chciałabym żeby wracała do jakiejś hodowli, lepiej jej super domek poszukać. Jakby komuś normalnemu zginęła, to by ją szukał, a ona już tydzień była u kogoś, ja bym ją ogłaszała normalnie! Barb, może zmienisz to ogłoszenie na takie normalne???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Ja już sama nie wiem co o tym myśleć, nie chciałabym żeby wracała do jakiejś hodowli, lepiej jej super domek poszukać. Jakby komuś normalnemu zginęła, to by ją szukał, a ona już tydzień była u kogoś, ja bym ją ogłaszała normalnie! Barb, może zmienisz to ogłoszenie na takie normalne???[/QUOTE]

To jak ma brzmieć ?

Link to comment
Share on other sites

Mało jak na razie o niej wiemy, ale trochę inwencji twórczej i coś można napisać. Wieku też nie znam, wiem tylko że jest słodka, kochana, lgnie do człowieka, uwielbia się głaskać, nikomu nie wyrządziła by krzywdy, na inne psy nie reaguje, bo jak na razie się ich boi, stresują ją. Albo wstrzymajmy się do jutra, zdjęć na razie brak. Nie przeżyłabym oddania jej do jakiejś hodowli. Ciężka sprawa z tym wszystkim...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Mało jak na razie o niej wiemy, ale trochę inwencji twórczej i coś można napisać. Wieku też nie znam, wiem tylko że jest słodka, kochana, lgnie do człowieka, uwielbia się głaskać, nikomu nie wyrządziła by krzywdy, na inne psy nie reaguje, bo jak na razie się ich boi, stresują ją. Albo wstrzymajmy się do jutra, zdjęć na razie brak. Nie przeżyłabym oddania jej do jakiejś hodowli. Ciężka sprawa z tym wszystkim...[/QUOTE]

Z drugiej strony było napisane, że jest zadbana i dobrze odzywiona. Zmienilam numer telefonu i wstawilam zdjecia.
Jesli chcesz to moge calkiem usunąć ?

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie pogadam ze szwagierką
jej córka marzyła o berneńczyku co prawda o szczeniaku ale.. póki co sie nie zdecydowali ale może to im pomoże coś postanowić
maja dom z ogrodem, bywają w Rzeszowie więc mogliby ją sami zabrać

Agula czasem ludzie wychodza z zalozenia że to ktoś sie ma pofatygowac skoro inny robi laske i psa by wziął

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Barb, u mnie się wyświetla ogłoszenie z tym złym numerem, bez zdjęć, a to co Becia napisała jest na stronie. Sorawdź jeszcze raz ten numer, może ktoś dzwonił, tylko gdzie się miał dodzwonić jak numer zły!![/QUOTE]

Spoko Agula. Poprawilam numer ale trzeba troche czasu na zaakceptowanie ogloszenia z nowymi danymi.
To co Becia skopiowała jest w kazdym ogloszeniu. Zobacz np. u Kaji i Soni. Albo u jakiegolwiek zwierzaka z allegratka. To taka standardowa formułka. Sprawdziłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']słuchajcie pogadam ze szwagierką
jej córka marzyła o berneńczyku co prawda o szczeniaku ale.. póki co sie nie zdecydowali ale może to im pomoże coś postanowić
maja dom z ogrodem, bywają w Rzeszowie więc mogliby ją sami zabrać

Agula czasem ludzie wychodza z zalozenia że to ktoś sie ma pofatygowac skoro inny robi laske i psa by wziął[/QUOTE]
Super, możesz zapytać, fajnie by było, zobaczymy tylko o co chodzi z tym zainteresowaniem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Spoko Agula. Poprawilam numer ale trzeba troche czasu na zaakceptowanie ogloszenia z nowymi danymi.
To co Becia skopiowała jest w kazdym ogloszeniu. Zobacz np. u Kaji i Soni. To taka standardowa formułka. Sprawdziłam.[/QUOTE]
Aaa czyli to nie jest niczyje zainteresowanie, tylko wstawiony gotowiec, gdyby ktoś się zainteresował, to może od razu wysłać, kumam!
[B]Majowa[/B], to pytaj się!!! Sunia nie jest stara, a strasznie kochana!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']słuchajcie pogadam ze szwagierką
jej córka marzyła o berneńczyku co prawda o szczeniaku ale.. póki co sie nie zdecydowali ale może to im pomoże coś postanowić
maja dom z ogrodem, bywają w Rzeszowie więc mogliby ją sami zabrać
[/QUOTE]
Byloby świetnie. Irka i Agula pisza, ze sunia mila, lagodna, przytulasta do tego zadbana.
Ogloszeń o poszukiwaniu nigdzie nie znalazłam. O znalezieniu dla formalnosci były - Państwa , ktorzy ją znaleźli w Mogielnicy + te dwa nasze. Może wiecej nie dawać ? Chyba, że na Kundelku dacie ?

Link to comment
Share on other sites

Potrzymajcie ją w przytulisku do maja, to ja ją adoptuję (Berneńczyk to moje wielkie marzenie) i wtedy TŻ będzie musiał do mnie zjechac z kotami i zostaniemy w Poslce i wszystkie nasze rozterki się samoistnie rozwiążą :diabloti:

A tak serio: Obawiam się, że może faktycznie dziewczyna jest z jakiejś pseudo... I mam nadzieję, że jednak żaden debil się po nią nie zgłosi... Albo niech się znajdzie jej super dom i dobrzy ludzie, albo niech nikt się nie zgłasza...

Link to comment
Share on other sites

Potrzymajcie ją w przytulisku do maja, to ja ją adoptuję (Berneńczyk to moje wielkie marzenie) i wtedy TŻ będzie musiał do mnie zjechac z kotami i zostaniemy w Poslce i wszystkie nasze rozterki się samoistnie rozwiążą :diabloti:

A tak serio: Obawiam się, że może faktycznie dziewczyna jest z jakiejś pseudo... I mam nadzieję, że jednak żaden debil się po nią nie zgłosi... Albo niech się znajdzie jej super dom i dobrzy ludzie, albo niech nikt się nie zgłasza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...