Jump to content
Dogomania

Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem i ja zaproszona przez L/Olkę. Potwierdzam, co n apisala Gusia. Oplakatowanie całek okolicy z zaznaczeniem na plakacie, że pies panicznie boi sie ludzi i że prosimy tylko o info, jeśłi ktoś ją widział przyniosło niesamowite efekty. Nikt Marleja nie płoszył, a jednocześnie Gusia na bieżąco miala informację gdzie w danym momencie jest. Tyle, że on przemieszczal się w obrębie niedużego kwadratu i bal sie podejść do ulicy - to ułatwiało sprawę.
Czytam, że sunia jest widziana w konkretmej olkolicy. A może powinniśmy spotkać się więszą grupą każdy miałby coś smacznego i pachnącego ze sobą, podzielimy się sektorami i przeczeszemy okolice? Możemy być w kontakcie telefonicznym i w razie czego osoba, której Miszka ufa mogłaby natychmiast podbiec do iejsca, gdzie sunia jest? Może do niej podejdzie jakimś cudem? Gusia ma rację - hycel i biegacz to mega profesjonaliści, ale muszą wiedziec gdzie jest sunia, a dodatkowo od siebie dodam, że lepiej, żeby to nie była ruchliwa ulica... Znowu nie mamy siatki do ewentualnego łapania uciekinierki, ale może mimo to warto jej poszukać wspólnymi siłami? Gdyby było nas kilkanaście, mamy jakieś szanse. Lepiej byłoby zrobić to za dnia...

Link to comment
Share on other sites

A ja myślę, że mimo wszytsko lepiej wieczorem. Za dnia, moim zdaniem, to ona się może gdzieś ukrywać - w parku, po krzakach, z dala od ludzi w zasadzie. Dokładnie jak Marlej.

Już mówiłam dziewczynom przez telefon, a Ewa już o tym napisała, że jeśli jakiegoś dnia, np o 18 jest gdzieś tam widziana, to od razu powinna być błyskawiczna akcja smsowa do osób, które wcześniej zadeklarują się, że w razie czego przyjadą łapać, i w kilkanaście osób czeszemy teren. Wtedy jest szansa, że ją dostrzeżemy i być może uda się ją ukierunkować, żeby kręciła się w jednym miejscu. A wtedy już telefon do biegacza+ łapacza i z głowy.

Czas działa na naszą niekorzyść niestety. Po tygodniu tułaczki jej postępy socjalizacyjne w zasadzie można uznać za niebyłe.

Acha, jakby co ja się zgłaszam do masowego przeczesywania. Może warto byłoby zebrać telefony do ludzi w pierwszym poście? Żeby w razie jakby cowiadomo było do kogo słac smsy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']Wiem coś o tym - dlatego należy podejść do tego indywidualnie i odrobiną przekupstwa ...[/QUOTE]

lub / i obietnicą NAGRODY w przypadku gdy Miszka się odnajdzie. Ja mam super kontakt z moim listonoszem i od czasu do czasu wręczam mu małą indywidualną przesyłeczkę

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam się do pomocy. Piszę z pracy. Póki co mogę późnym popołudniem od 16-17 wzwyż dostarczyć nieco plakatów, ale czarno-białych, na dowolną stację metra. Karmicielek stamtąd nie znam, ale dowiem się, może karmicielki natolińskie znają. Jestem do dyspozycji przy szukaniu od południa w dni weekendowe, ale mam nadzieję, że wtedy Miszka już będzie w domku...

Link to comment
Share on other sites

Kosu zgłaszam się, ale ile mogłam to Ci napisałam. Na odległość nic nie mogę.
Wiedziałam, że Gusia się pojawi bo jest kochana i pomocna :) Trzymam kciuki za akcję, napisałam do taty, on w Rembertowie pracuje, chwilowo jest chory.. ale ma przekazać ludziom z firmy maila, bo oni czasem jeżdżą po Wwa załatwiając sprawy.. Dobrze, że ona się pokazuje...

Link to comment
Share on other sites

Plakaty na samochodach - a4 - koniecznie w kolorze. Później kserówki i lecimy z nimi do ludzi. Ja wieczorem postaram się coś podziałać w temacie zbioru telefonów do wszystkich zainteresowanych - teraz nie dam rady - jestem w pracy a sercem i duchem z Miszką - zero skupienia. Dogadujcie się na razie na dzisiejszy wieczór-popołudnie na stronach wątku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...