Jump to content
Dogomania

ciągle gryziony Brucio - 13 lat i chore serduszko :( MA DOMEK !!! :))


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczynki jak myślicie wysyłamy Brucia do Murki? Rozmawiałam z Sandrą, obie jesteśmy do niego bardzo przyzwyczajone, mieszka z nami w biurze, jednak bardzo się boimi o to czy kiedyś jak nie będzie nas w pobliżu czy inne psy nie zrobią mu krzywdy, on nie potrafi się obronić :-( Czy byłyby na dzień dzisiejszy jakieś deklaracja na hotelik?

Link to comment
Share on other sites

Ej..no cioteczki....co tu taka cisza????reklamujemy wątek i szukamy sponsorow..ja moge ...co ja moge?????hmmmm.....ja juz naprawde wstydze sie prosic o pieniażki...jak myslicie cioteczki...jaka obrac taktyke???No skoro pies musi opuscic schron- to musi..kurcze...przeciez kasa chyba nie moze byc przeszkoda...mam prawie 100 jeszcze na czarna godzine po "naszym"Kubusiu...miala byc przekazana kiedys tam jakiemus pieskowi, ktory poszedl chyba do domku i trzymam "ja"..moze wlasnie dla Brucia na "dzien dobry"...to kolega Kubusia....mysle, ze Kubus by sie cieszył...ale co dalej...100zl nie wystarczy....:razz::razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

Podnosimy, podnosimy...co tylko mozliw...pieniazki musza sie znaleźc...chocby spod ziemi...kurcze...marne 300 zł...to tylko parenascie cioteczek po 5 zł///....dopsujcie moje 5 zł do deklaracji stalych(ja juz si e cakiem pogubilam w tych deklaracjch...jakby co pisac na PW KONIECZNIE I PRZYPOMINAĆ!!!!!):p

Link to comment
Share on other sites

Oj jak ja lubię dopisywać deklaracje! :loveu:[B]

DEKLARACJE STAŁE:[/B]

10 zł Bjuta
10 zł Malwaszka
5 zł Gonia66
5 zł Leni356

czyli [B]30 zł. [/B](Mamy już 10 % :multi:, bo celem jest 300 :roll:)

[B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/B]

50 zł Malwaszka
100 zł Gonia66 (zostało po naszym szczęściarzu Kubusiu!)

czyli [B]150 zł. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Oj jak ja lubię dopisywać deklaracje! :loveu:[B]

DEKLARACJE STAŁE:[/B]

10 zł Bjuta
10 zł Malwaszka
5 zł Gonia66
5 zł Leni356

czyli [B]30 zł. [/B](Mamy już 10 % :multi:, bo celem jest 300 :roll:)

[B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/B]

50 zł Malwaszka
100 zł Gonia66 (zostało po naszym szczęściarzu Kubusiu!)

czyli [B]150 zł. [/B][/QUOTE]CZy miejsce jest juz zaklepane????Gdzie?Bo jesli tak, to trzeba na cito znaleźć kasę....może bazarek ktoraś cioteczka znajdzie..to piekny pies..moze nie bedzie dlugo grzal dooopeczki na tymczasie???

Link to comment
Share on other sites

Właśnie to jest najlepsze, że miejsce jest!!! :loveu: I to u Murki! :loveu::loveu::loveu:
(Kiedyś było zamówione dla Tobiego, Tobi już dawno na tymczasie, zaczęliśmy zbierać kasę na Skarbusia - z niego też psy zrobiły sobie worek treningowy, a tu wyskoczył tymczas w 1/3 zbiórki i Skarbuś pojechał do Wołomina!, następny w kolejce jest Brutus! (Bo potem już Kajtuś z Dinem, ale to trudniejsze przedsięwzięcie - bo "dwupak" ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...