Jump to content
Dogomania

Likwidacja pseudo, uratowana Labka i dwa Dalmaty


Guest ambird

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ata']Ambrid - może napiszesz coś o sobie , może mogłaby któraś z cioteczek starszych dogomaniaczek poręczyć za Ciebie - sorki , że tak pisze ale duzo oszustwa ostatnimi czasy się tu działo, więc;)[/QUOTE]

Jestem Koordynatorem adopcji na loabradory.info nick ten sam. Pisałam, że nowa jestem :razz:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli będą jakieś bullowate prosimy o kontakt:
[URL="http://www.fundacja-ast.pl"]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych - Strona glówna[/URL]
0 501 797 018
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
bądź pw na forum.

Czy psy będą legalnie odbierane przez jakąś organizację, a przeciwko pseudohodowcy zostaną wyciągnięte konsekwencje?
Pytam, ponieważ widzę, że szukacie DS. Z tego co się orientuje to psy z reguły są dowodami w sprawie i tak od razu to do domków nie mogą iść... ponadto zabrane z takich warunków muszą mieć nadrabiany socjal i muszą być przygotowywane do adopcji. Nie piszę tego, aby wywołać awanturę. Pytam, by się upewnić. ;)

Link to comment
Share on other sites

Doddy, to sa wazne pytania. Ambird napisala, ze jest koordynatorem adopcji na labach, wiec pewnie wie wszystko o umowach itd.
Ale formalnosci trzeba pilnowac bardzo od poczatku. I tak jak pisalam, dt bardzo potrzebne, ale tylko zaufane. Wszystkie psy sa w typie rasy, wszystkie ( poza szczeniakami) musza byc wysterylizowane, a szczeniaki wydawac tez trzeba bardzo ostroznie. I faktycznie beda dowodami w sprawie, tak jak nasz Dingo z Boguszyc. Nie moze trafic do ds, poki sie sprawa nie odbedzie. Jakbysmy go wydaly, to sprawa przegrana.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli masz na myśli, że mój albo polecany przeze mnie dt jest zły, to jesteś w błędzie.
W większości są to studenci weterynarii, którzy wiedzą jak zapewnić psu dobrą opiekę, nie tylko w ogólnie pojmowanym znaczeniu. Pewnie mogliby pomóc, szczególnie, że kliniki to nasz chleb powszedni.

Co do ds - rozumiem, ale i tak pozostawiam informację, może się przyda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...