Jump to content
Dogomania

PRESTON...ogoniasty rottek z ADHD ;) najwierniejszy z wiernych :)


Ka-ka

Recommended Posts

a to jedna, zabłąkana fotka dla tych, którzy tu może zajrzą :lol:
na dowód, że chłopcy coraz bardziej się lubią, co , nie ukrywam, jest w dużym stopniu zasługą moich zapędów pedagogicznych :evil_lol: i jestem z siebie baaaaardzo dumna z tego powodu :loveu: :loveu: :loveu:


oto portret dwóch bardzo szczęśliwych psów :loveu:

[IMG]http://images23.fotosik.pl/173/5e803c6aa0a7fd82.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[b]waszka[/b]..czepiasz się szczegółów :mad: obiecuję, że postaram się porobić im fotki na Wielkanoc, ale to zależy również od dostępności niemojego przecież sprzętu :evil_lol:

[b]Alu[/b]...a widzisz....ma się ten styl :evil_lol: przynajmniej ktoś zauważył, że się pojawiłam :loveu:


[b]anetta[/b]....po starciu ze mną faceci tak często mają :evil_lol: :razz:

Link to comment
Share on other sites

a ja, będąc jeszcze "pod wpływem" :cool3: (hihi...spokojnie....nic poza kawą i zieloną herbatą nie piłam...pod wpływem zajęć dzisiejszych :evil_lol:), chciałam oświadczyć wszem i wobec

to jest PIĘKNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
GENIALNE
PERFEKCYJNE

po prostu

[SIZE=7][COLOR=Red][B]P I Ę K N E[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

to są moje wnioski po dzisiejszej egzenteracji (eee...powiedzmy, że taka...sekcja zwłok, jakby :p)

dostałam takiego "olśnienia" patrząc na naczynia krwionośne, wnikające do żołądka kota. pomyślałam sobie-kurczę, to jest [B]niesamowite[/B]. po prostu [COLOR=Blue][U]piękne, cudowne i genialne[/U][/COLOR].... i takie ... delikatne :oops: misterna robota Mistrza :loveu:
aż się chce zarwać kolejną noc nad książkami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']phi...no co Wy..... :placz:
to chyba "raczej" dobrze, że podoba mi się to, co robię...Wy śmiejcie się, śmiejcie...jeszcze będę Wasze psy leczyła :p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: brzmi obiecująco ... ino dlaczemu chcesz nam je zaraz pokrajać :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']a kto powiedział, że chcę je pokroić :angryy: :placz: cóż za brak zrozumienia dla mych odczuć estetycznych....ech, zawsze mówiłam, że ludzie z duszą artystyczną ciężkie życie mają :shake:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: och i ach .....jakież cięzkie życie artysty ;)....no dobra dobra ......ważne że we wszystkim można doszukać się piękna ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-459.gif[/IMG]cześć [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/quote]

teraz, to miła...
a kto mi dokuczał :mad: :placz:
[SIZE=1]ale ikonki słodkie są :loveu:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']teraz, to miła...
a kto mi dokuczał :mad: :placz:
[SIZE=1]ale ikonki słodkie są :loveu:[/SIZE][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B] no so TY ...JA ....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG]niemożliwe [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-425.gif[/IMG]......to ONE [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jesteście niemożliwe ;)

A ja dopiero teraz oglądnęłam sobie pewną za dużą fotę :evil_lol: i jestem pod wrażeniem, ładnie się chłopaki tolerują!

Jak czytam o zielonych herbatkach i takich tam, to sobie mogę stare dobre czasy studiowania farmacji powspominać. Wtedy takie 'paliwo rakietowe" było na porządku dziennym :)

Link to comment
Share on other sites

[b]kate[/b]... a w jakich ilościach to piłaś, że jeszcze na Ciebie działało :lol: ;)

[b]Alu[/b]...to było urocze :lol: ale AŻ taka zielona, to chyba herbata jest, jeśli jest cokolwiek radioaktywna :eviltong:
ale co tam-wszystko się przyda...tworzę właśnie moją zaległą pracę magisterską :evil_lol: ([SIZE=1]którą planowałam oddać NAJPÓŹNIEJ do końca marca....[/SIZE]:mad:)
wszelkie próby natchnienia mile widziane :p :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']

[B]Alu[/B]...to było urocze :lol: ale AŻ taka zielona, to chyba herbata jest, jeśli jest cokolwiek radioaktywna :eviltong:
ale co tam-wszystko się przyda...tworzę właśnie moją zaległą pracę magisterską :evil_lol: ([SIZE=1]którą planowałam oddać NAJPÓŹNIEJ do końca marca....[/SIZE]:mad:)
wszelkie próby natchnienia mile widziane :p :evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: a wiesz .....marzec się jeszcze nie skończył ......:kciuki: zielone pomaga :evil_lol:



a zielonego to ....piłam kiedyś likier miętowy ....dobry i no straszecznie słodki :roll:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']a kto powiedział, że chcę je pokroić :angryy: :placz:[/quote]
No właśnie dlatego, ze taka z ciebie estetka! Kto cię tam wie co zrobisz, jak cię najdzie przmożna chęć popatrzenia na coś pięknego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Ka-ka']tworzę właśnie moją zaległą pracę magisterską :evil_lol: ([SIZE=1]którą planowałam oddać NAJPÓŹNIEJ do końca marca....[/SIZE]:mad:)
wszelkie próby natchnienia mile widziane :p :evil_lol:[/quote]
Bierz przykład ze mnie. I z Waszki. My doskonale wiemy, że natchnienie rzecz kapryśna i ulotna, nie można na nie naciskać, nie można od niego wymagać :shake:











No dobra, NIE BIERZ! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...