Jump to content
Dogomania

TYCHY Pilnie dom dla 6l jamnika, pani ciężko chora i już nie ma sił:(


Kessi77

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Caragh']:laugh2_2: Dobre, dobre :laugh2_2:

I ta kolczatkę mu ściągnąć... wiem, ze marudzę, ale Jamnis na kolczatce... :roll: Czy któraś Cioteczka wie, czemu on w tym chodzi??
Już siedzę cicho, i hopsiam Czarusia po domek ;)[/QUOTE]

to ja idę do okulisty :) wg mnie to też kolczatka :oops:

CZaruś na górę po domek,,,

Link to comment
Share on other sites

Miałam przed chwilą telefon od Pani z Bytomia, która szuka malutkiego pieska, do 5 kg. około trzy, pięcioletniego.
[B]Zgadza się na wizytę przedadopcyjną[/B], ok. 15.11 wyjeżdża za granicę, do swojego domu, i zabierze ze sobą psa. Przez 32 lata miała pekińczyki.
Chcecie numer?

Link to comment
Share on other sites

Wkleiłam Czarusia na [B]Jamniki i jamnikowate do adopcji z całej Polski !!!!!!!!! [/B]
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13522632&posted=1#post13522632]Jamniki i jamnikowate do adopcji z całej Polski !!!!!!!!! - Strona 3 - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

Justa na razie ma dosc Dogo, nie potrafi sie obeznac, ale skopiuje jej wypowiedz z MIAU :D
[quote name='"Justa&Zwierzaki"']Jest potencjalny domek , ale Pani nie chce sie z nim rozstac ...[/quote]
Niech ktos z darem przekonywania jej przemowi, przeciez to dla dobra piesia :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Caragh']Justa na razie ma dosc Dogo, nie potrafi sie obeznac, ale skopiuje jej wypowiedz z MIAU :D

Niech ktos z darem przekonywania jej przemowi, przeciez to dla dobra piesia :roll:[/QUOTE]

Myślę, że jeśli ktokolwiek miałby to być to tylko Isadora. Chyba, że pani jakoś zapewniła mu spacery i żywienie i bez niego nie wyobraża sobie życia. Gorzej jeśli to Czaruś cierpi bo pani nie może podjąć konkretnej decyzji. No nie ma się co dziwić. To tak jabyś oddawała gdzieś swoje dziecko, tak ja to odbieram.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...