Jump to content
Dogomania

TYCHY Pilnie dom dla 6l jamnika, pani ciężko chora i już nie ma sił:(


Kessi77

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

[quote name='Justa&Zwierzaki']Szczerze mówiąc nie wiem :( , ja nie dzwonie a ta Pani do mnie tez , jedynie co wiem to że Czrussia wyprowadza sąsiadka ....[/QUOTE]

Może to lepiej, bo może rozstanie z psiakiem może mieć poważne konsekwencje zdrowotne . Jeśli Czaruś ma zapewnione spacery i jedzonko, a jest bardzo kochany to tak musi zostać, chyba, że pogorszy się sytuacja zdrowotna pani i np. szpital (tfu! ) to żeby Czaruś nie wylądował w schronie, dobrze byłoby mieć kontakt z tą sąsiadką, wymienić telefony na w razie by co itp. Mogłabyś to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Może to lepiej, bo może rozstanie z psiakiem może mieć poważne konsekwencje zdrowotne . Jeśli Czaruś ma zapewnione spacery i jedzonko, a jest bardzo kochany to tak musi zostać, chyba, że pogorszy się sytuacja zdrowotna pani i np. szpital (tfu! ) to żeby Czaruś nie wylądował w schronie, dobrze byłoby mieć kontakt z tą sąsiadką, wymienić telefony na w razie by co itp. Mogłabyś to zrobić?[/QUOTE]
Tak , tylko że ta sąsiadka ma w domu psa i kota i do domu Czrusia w razie czego nie weźmie , znaczy w razie szpitala to nie jest problem bo Czarek jest w domu ale w razie nie daj boże śmierci tej Pani to nie wiem co sie stanie .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa&Zwierzaki']Tak , tylko że ta sąsiadka ma w domu psa i kota i do domu Czrusia w razie czego nie weźmie , znaczy w razie szpitala to nie jest problem bo Czarek jest w domu ale w razie nie daj boże śmierci tej Pani to nie wiem co sie stanie .....[/QUOTE]

Jak wymienicie telefony, to sąsiadka zawiadomi Cię i wtedy przez jeden dzień możnaby znależć tymczas i szukac dalej domku, żeby Czaruś nie wylądował w schronie.Jakoś trzeba sobie radzić powiedział gazda zawiązując buty glizdą.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...