Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

jest szansa jakowaś na katalog przedwystawowy? Bo kilka stron dalej pisaliście, że nie bardzo; czy coś się w tej kwestii zmieniło? Dla nas to też ostatnia (bardzo wątła szansa na Mł. Ch, ze względu na konkurencję), więc tym bardziej jestem ciekawa ile piesów będzie w klasie... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tramwaje 76 i 78 tak jeździły na stadion spod dworca jeszcze w zeszłym tygodniu ale już niestety nie jeżdżą. Teraz ja żeby się tam dostać musiałam podejść pod Galerię i tam wsiąść w inny tamwaj,nie pamiętam jaki ;). Denerwujący jest już ten rozgardiasz we Wrocławiu.

Link to comment
Share on other sites

Ooo a ja wczoraj też jechałam heh i nie znalazłam 78 :o .Tzn. tam gdzie w zeszłym tygodniu nim jeździłam (- przystanek od dwrorca-wejścia głownego po lewej stronie za straganem z owocowo warzywnym heh) to wczoraj nie było wogóle informacji ,że jakiś jedzie stąd i sami ludzie mówili,że znów nastąpiła zmiana ...:/. A skąd te 78 teraz jedzie? Pewnie w tygodniu będę znów jechać na stadion i nie chce mi się maszerować aż pod Galerię na przystanek.

Link to comment
Share on other sites

Samochodem ??????? O !! To ja donoszę, że wiele dróg dojazdowych do stadionu jest w remoncie a co za tym idzie dojazd jest prawdziwym wyzwaniem. Od strony wjazdu z warszawy powinno się dać dojechać Za KORONĄ na światłach w lewo, potem prosto i za mostem na światłach w lewo i prosto. - to dla niezorientowanych. Od strony Poznania też powinno nie być problemu. Trudniej od strony autostrady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='calessandra']Samochodem ??????? O !! To ja donoszę, że wiele dróg dojazdowych do stadionu jest w remoncie a co za tym idzie dojazd jest prawdziwym wyzwaniem. Od strony wjazdu z warszawy powinno się dać dojechać Za KORONĄ na światłach w lewo, potem prosto i za mostem na światłach w lewo i prosto. - to dla niezorientowanych. Od strony Poznania też powinno nie być problemu. Trudniej od strony autostrady.[/quote]
Bardzo dziękuję za podpowiedź. Na pewno się przyda. :D
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Podaję linki do stron
tu komunikacja - tramwaj 17 z pod Dworca PKP
[url]http://www.wroclaw.pl/m3298/[/url]

Ewentualnie tramwaj nr 12 - przystanek z pod Galerii Dominikańskiej do którego trzeba podejść (ok. 10min piechotą) z Dworca PKP prosto ulicą Kołłątaja i P.Skargi.

tu plan Wrocławia:
[url]http://www.plan.pl/wroclaw/mapa/index.php[/url]

Stadion Olimpijski to ulice: Paderewskiego i Mickiewicza

W tamtym roku było tak:
- dla niezmotoryzowanych (tramwaj 17) wejście od Paderewskiego - duża brama, której nie da się nie zauważyć - przystanek niemalże na przeciwko,
- dla przyjeżdżających samochodem wjazd na parking od ulicy Mickiewicza.

Link to comment
Share on other sites

A wiesz jak do dworca dojechac? Bo od dworca trzeba jechac w strone galerii dominikanskiej po ul. kollataja i tam skrecic w prawo,dojechac do mostu grunwaldzkiego,przez most i caly czas prosto.Za mostem szczytnickim pozniej trzeba skrecic w prawo i wzdloz parku jechac,a za parkiem jest stadion.Mam nadzieje,ze nie zagmatwalam Ci za bardzo tego :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tjahzi']wyczytalemz e sa remonty, czy ktos moze powiedziec jak w takim razie wyglada dojazd od strony autostrady/dworca pkp? bede jechal z krakowa wiec nie bede mial za duzo czasu na szukanie drogi:)[/quote]
Do dworca PKP droga prosta ja drut bez remontów. Czyli od autostrady:
Al.Karkonoska, ul. Powstańców Śląskich (po drodze rondo), mijamy skrzyżowanie z ul.Piłsudskiego i na placu Kościuszki (nstępne skrzyżowanie - rondo) skręcamy w prawo w ul.Kościuszki. Następnie na drugich światłach skręcamy w lewo w ul. Kołłataja ( na pierwszych nie ma takiej możliwości :wink: ). Dalej na drugich światłach skręcamy w prawo w ul. Oławską (będzie widać właśnie Galerię Dominikańską).
Od tego momentu są drogowskazy kierujące na Stadion Olimpijski.

Dalej jest trochę remontów ale powinno obyć się bez problemów.
Ponownie na drugich światłach skręcamy w lewo (ale[b]nie[/b] wjeżdżamy na estakadę) przejeżamy przez most i skręcamy w pierwszą ulicę w prawo, jedziemy wzdłuż Odry do następnego mostu(most Zwierzyniecki). Skręcamy w prawo na most i zaraz za nim w lewo. Jesteśmy na ul.Mickiewicza, którą prosto dotrzemy na parking na Stadionie Olimpijskim

Link to comment
Share on other sites

Przejechanie z jednej strony miasta na drugą nigdy nie jest proste chyba że miasto ma obwodnicę. Nie wiem czy się doczekamy :-?
A poza ty wystarczy spojrzeć na plan miasta.
Wybrzeże Wyspiańsiego otworzyli.
A o co chodzi z Oławską? Nazwę jej zmienili czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Jak od Kollataja to Olawska sie nie jedzie :roll: albo mi sie ulice popieprzyly.No,ale od Galerii Dominikanskiej latwo sie jedzie,a skoro juz wybrzeze otworzyli to fajnie 8)
Od Lodzi droga jest prosta,bo wiezdzajac do Wroclawia po prawej stronie jest centrum handlowe Korona i za Korona jest rozwidlenie drog.Trzeba pojechac ta w lewo i dalej prosto caly czas,przez swiatla,po mostach Jagiellonskich i na koncu Kochanowskiego gdzie jest rondo chyba trzeba pojechac w lewo wzdluz parku Szczytnickiego. A tam na pewno juz traficie,bo stadion jest za parkiem i na pewno bedzie duzo ludzi i samochodow;) Nie wiem jak sprawa wyglada z parkingiem,bo my zawsze jezdzimy tramwajem tam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...