Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UTAAP'][quote name='Elitesse']teraz jest promocja ze za psa sie placi 4 zl newaznie gdzie pies jedzie ale nie wiem dokiedy to trwa

a przed tym 50 % biletu normalnego na pociagi osobowe np z wroclawia do Poznania kosztowal 9 zl[/quote]

Tak 4zl ale do konca wakacji, czyli do konca sierpnia. Pozniej bedzie kosztowal polowe osobowego, tzn. ze jak jezdze pospiechem z Wawy do Lodzi to place 8,82(to jest polowa mojego ulgowego-17,64). Moze i 9zl, ale tak jak piszesz [u]na osobowe[/u], a na pospiechy wiecej...No przynajmniej ja tak to rozumiem

....Wlasnie rozmawialam z pania z informacji PKP - bilet dla psa na pospiech Lodz-Wrocek ok 12zl. :wink:

To jak, jest ktos kto moze mnie zabrac :roll: ?[/quote]

obojetnie jakim pociagiem jedziesz to za psa placisz tak ja w osobowym - ja mam zjezdzona z psem cala europe pociagami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Atena na JH możesz się nawet na wystawie zapisac tylko rano ;)

Kumpela mniej więcej tak. Idź do związku - wszystko Ci powiedzą :lol:[/quote]

Tak wiem o tym. Pisałam meila do związku oddział we Wrocławiu i płaci się 20 zł. za udził. A gdzie mam zapłacić? A wystawa zaczyna się o 10, więc powinnam dojść do sędziego powiedzieć, że chce wziąść udziła i poprosić o index? Bo to bedzie moja pierwsza wystawa. Akurat tak sie złożyło, że w pobliskim mieście. Tylko mam taki problem iż nie mam zielonego pojecia który ring gdyż Pani z oddziału napisała mi, że to bedzie ogłaszane i, że gdzieś w okolicy 11, a ja przecież musze wcześniej się zgłosić.

Dla mnie to zgłaszanie się jest kolejnym utrudnieniem, dlatego wolałabym tak naprawde zgłosić się normalnie i zapłacić.
Wiem utrudniam i robie z igły widły, ale cóż :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='Elitesse']teraz jest promocja ze za psa sie placi 4 zl newaznie gdzie pies jedzie ale nie wiem dokiedy to trwa

a przed tym 50 % biletu normalnego na pociagi osobowe np z wroclawia do Poznania kosztowal 9 zl[/quote]

Tak 4zl ale do konca wakacji, czyli do konca sierpnia. Pozniej bedzie kosztowal polowe osobowego, tzn. ze jak jezdze pospiechem z Wawy do Lodzi to place 8,82(to jest polowa mojego ulgowego-17,64). Moze i 9zl, ale tak jak piszesz [u]na osobowe[/u], a na pospiechy wiecej...No przynajmniej ja tak to rozumiem

....Wlasnie rozmawialam z pania z informacji PKP - bilet dla psa na pospiech Lodz-Wrocek ok 12zl. :wink:

To jak, jest ktos kto moze mnie zabrac :roll: ?[/quote]
a wiecie czy ta stawka 4 złote za psa działa też na pociągach intercity?? co prawda napewno bedzie troche drożej, ale interesuje mnie czy takie cos jest :o jutro jade do Warszawy, i nie wiem ile mam pieniedzy wziac na pociag

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='UTAAP'][quote name='Elitesse']teraz jest promocja ze za psa sie placi 4 zl newaznie gdzie pies jedzie ale nie wiem dokiedy to trwa

a przed tym 50 % biletu normalnego na pociagi osobowe np z wroclawia do Poznania kosztowal 9 zl[/quote]

Tak 4zl ale do konca wakacji, czyli do konca sierpnia. Pozniej bedzie kosztowal polowe osobowego, tzn. ze jak jezdze pospiechem z Wawy do Lodzi to place 8,82(to jest polowa mojego ulgowego-17,64). Moze i 9zl, ale tak jak piszesz [u]na osobowe[/u], a na pospiechy wiecej...No przynajmniej ja tak to rozumiem

....Wlasnie rozmawialam z pania z informacji PKP - bilet dla psa na pospiech Lodz-Wrocek ok 12zl. :wink:

To jak, jest ktos kto moze mnie zabrac :roll: ?[/quote]

obojetnie jakim pociagiem jedziesz to za psa placisz tak ja w osobowym - ja mam zjezdzona z psem cala europe pociagami :)[/quote]

Ja sie pyytalam tej kobiety ile zaplace za bilet dla psa do Wrocka jesli sama kupuje ulgowy - powiedziala ze to wyjdzie ok.12zl. Ja bym jechala pospiesznym ktory kosztuje ok.25zl, wiec "psi" bilet wychodzi polowe mojego. Nie wiem jakie sa bilety na pociagi osobowe do Wrocka(chyba z Lodzi nawet takie nie jezdza) ale napewno sa tansze niz pospiechy, wiec automatycznie "psi" bilet bylby tanszy i moglby kosztowac te 9zl. Poza tym trasa Poznan-Wrocek jest krotsza niz Lodz-Wrocek, a to tez wplywa na cene biletu.
W kazdym razie wychodziloby mi do zaplacenia ok.75zl a to dla mnie duzo, dlatego chetnie zalapalabym sie na jakis transport

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='Elitesse'][quote name='UTAAP'][quote name='Elitesse']teraz jest promocja ze za psa sie placi 4 zl newaznie gdzie pies jedzie ale nie wiem dokiedy to trwa

a przed tym 50 % biletu normalnego na pociagi osobowe np z wroclawia do Poznania kosztowal 9 zl[/quote]

Tak 4zl ale do konca wakacji, czyli do konca sierpnia. Pozniej bedzie kosztowal polowe osobowego, tzn. ze jak jezdze pospiechem z Wawy do Lodzi to place 8,82(to jest polowa mojego ulgowego-17,64). Moze i 9zl, ale tak jak piszesz [u]na osobowe[/u], a na pospiechy wiecej...No przynajmniej ja tak to rozumiem

....Wlasnie rozmawialam z pania z informacji PKP - bilet dla psa na pospiech Lodz-Wrocek ok 12zl. :wink:

To jak, jest ktos kto moze mnie zabrac :roll: ?[/quote]

obojetnie jakim pociagiem jedziesz to za psa placisz tak ja w osobowym - ja mam zjezdzona z psem cala europe pociagami :)[/quote]

Ja sie pyytalam tej kobiety ile zaplace za bilet dla psa do Wrocka jesli sama kupuje ulgowy - powiedziala ze to wyjdzie ok.12zl. Ja bym jechala pospiesznym ktory kosztuje ok.25zl, wiec "psi" bilet wychodzi polowe mojego. Nie wiem jakie sa bilety na pociagi osobowe do Wrocka(chyba z Lodzi nawet takie nie jezdza) ale napewno sa tansze niz pospiechy, wiec automatycznie "psi" bilet bylby tanszy i moglby kosztowac te 9zl. Poza tym trasa Poznan-Wrocek jest krotsza niz Lodz-Wrocek, a to tez wplywa na cene biletu.
W kazdym razie wychodziloby mi do zaplacenia ok.75zl a to dla mnie duzo, dlatego chetnie zalapalabym sie na jakis transport[/quote]

[b]obojetnie jakim pociagiem jedziesz czy osobowym czy pospiesznym pies placi 50 % biletu za pociagi OSOBOWE ! wiec taka sama cena jest jak jedziesz pospiesznym i osobowym, z Wroclawia do koszalina kosztuje dla psa bilet 13 zl a to jest ok 400 km[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][b]Savannah[/b]
Stawka 4zl za psa obowiazuje tylko w pociagach PKP Przewozy Regionalne, czyli tylko osobowe i pospiechy. W intercity bilet dla psa kosztuje 15zl, nie wiem czy sa jakies znizki z tytulu wakacji, pewnie nie :shake:[/quote]
dzięki :wink: przekonam się dzisiaj na dworcu jak to jest dokładnie :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[b]Elitesse[/b], ale to nie mozliwe, bo jesli jest tak jak mowisz to ja przez caly rok przeplacalam za bilety dla psa!
Na stronie PKP mozna sprawdzic ile kosztuje bilet normalny na konkretny przejazd. Bilet normalny na pospiech do Wawy kosztuje 28,38. Ja kupuje ulgowy(33%znizki) za 17,64 i za psa place 8,82, czyli 50%ulgowego na pospiech. Gdyby kosztowal 50%ulgowego na osobowy to zaplacilabym tylko 5,76 bo ulgowy na osobowke kosztuje 11,52...
Nie rozumiem w jaki sposob ty placilas te 9zl. To co - ta kobieta z informacji mnie oszukala mowiac ze zaplace 12zl do Wrocka? I do tej pory bylam oszukiwana placacac polowe biletu na pospieszny??? A moze ty jakos inaczej mowilas przy kasie, nie wiem, ze chcesz bilet dla psa za 9zl, czy jak. No bo naprawde nie rozumiem, czemu mi mowia i pisza, ze mam placic wiecej niz ty mowisz :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER']nie chce dolewać oliwy do ognia, ale ja równiez jeżdże ze swoim mordulcem pociagami i płacę za bilet dla psa tak pisze [b]Elitesse[/b]
Mimo, że jadę pospiesznym i płacę cały jak za pospieszny to bilet na mojego psa jest połówka jak za osobówke na tej trasie :)[/quote]

No to ja juz nie wiem, moze trzeba jakos specjalnie zakomunikowac pani w okienku ze sie chce bilet dla psa zeby nie policzyla wiecej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...