Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='golden_owner']Asiaczek, ja nie narzekam na Wroclaw (aczkolwiek brak katalogu na stronie uwazam za hmm... olewanie wystawcow), natomiast nie wydaje mi sie, zeby bylo za co szczegolnie chwalic.
Dla mnie to, kiedy dostane potwierdzenie nie ma znaczenia, do Koszalina dostalam dluuugo po wystawie (na skutek nieporozumienia) i zyje :) Wiekszym problemem (jesli w ogole mozna tu mowic o problemie ;) ) jest dla mnie brak katalogu.

Potwierdzenie z Sopotu dostalam rowniez ponad tydzien przed wystawa, natomiast potwierdzenia z Wroclawia nadal nie mam.
I niekoniecznie zawsze winny jest zwiazek, nasza polska poczta ma to do siebie, ze czesto nie dziala tak jak powinna.

Toller, az takich cudow nie ma ;) Slonca nie zapowiadaja, wiec nie wydaje mi sie, zeby cos mialo sedzine oslepic ;)[/quote]
Ja tam nie narzekam. A co do katalogu w Internecie, to zawsze się cieszę, jak jest. A jak nie ma - przypominam sobie czasy, gdy o Internecie nikomu się nie śniło i nie mam do nikogo pretensji. :wink:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

NIe uwierzę- po 10 wystawach doczekaliśmy się oceny po 10, przynajmniej tak mi powiedziała pani w Związku! :multi:
Znaczy się, będziemy wolni już rano i nie zeżreją nas nerwy do cna! A dziś mąż wqszedł w Antoninku na krajówce myśliwskich o 16.... Był na ostatku... Więc przyda nam sie odmiana :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner'][quote] To ładnie ze strony O/Wrocław, że tak wcześnie wysyła potwierdzenia, prawda? [/quote]

Szczerze?
Nie powala mnie to na kolana, potwierdzenie na katowicka wystawe dostalam na dwa tygodnie przed (o ile nie wczesniej). Ponadto byl katalog przedwystawowy, a tu nawet przez telefon nie mozna sie dowiedziec jak wyglada stawka - dzwonilam 10 dni temu, teraz to rozumiem, ze nikt juz nie ma czasu, pani powiedziala, ze tyle tego, ze nie chce sie jej czytac.

Nikt nikomu nie robi laski, placimy za wystawy i to niemalo, w zwiazku z czym nie wydaje mi sie, zeby wczesniejsze wyslanie potwierdzen bylo az takim uklonem ze strony oddzialu.[/quote]
Z rostocku numerki przyszły już 17 sierpnia !!! A wystawa dopiero 8-9 październik !!! Ci to mają organizację :o

Link to comment
Share on other sites

[quote]niech no mnie ktos oswieci: czy wystawa odbedzie sie na terenie Stadionu Olimpijskiego?[/quote]

Czy ktos moze mi jednak odpowiedziec na powyzsze pytanie?
Dla mnei oddzial wroclawski nie jest tak laskawy i potwierdzenia jeszcze nie mam, a hotel juz zarezerwowany tylko nie wiem czy w odpowiedniej czesci miasta :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner'][quote]niech no mnie ktos oswieci: czy wystawa odbedzie sie na terenie Stadionu Olimpijskiego?[/quote]

Czy ktos moze mi jednak odpowiedziec na powyzsze pytanie?
Dla mnei oddzial wroclawski nie jest tak laskawy i potwierdzenia jeszcze nie mam, a hotel juz zarezerwowany tylko nie wiem czy w odpowiedniej czesci miasta :roll:[/quote]
Stadion Olimpijski, al. Paderewskiego 35, Wrocław

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...