Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atena']Mma dio was Prośbe :P

Pewnie was nie spotkam ale mama zamiar zobaczyć wasze pieski :P
I bardzo was prosze o numerki, rasę i klasę :) Tych co mają :)[/quote]

Chow-chow EN-CHOU von Mien-Shan, klasa szczeniąt.
Numerek 1958, Niedziela


A ja mam prośbę do forumowiczów z Wrocławia, jakbyście mogli pollecić jakieś w miarę tanie taxi, i podać numerek telefonu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek']Ja pewnie bede jutro dzwonic do zwiazku i pytac na ktora godzine mniej wiecej jest przewidziane sedziowanie mojej rasy bo tez niepotrzebnie nie chcialabym za wczesnie wstawac :wink:[/quote]


Jeżeli nie sprawi Ci kłopotu, to zapytaj kiedy są foksteriery krótkowłose...Mnie niedługo z roboty wywala za wiszenie na telefonie i faksie... 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dzwoniąc i wyjaśniając sprawę płatności, przy okazji udało mi się ustalić, że przede mną jest 12 akit. Ale i tak chcę być we Wrocławiu na ok. 9.00.
Pzdr.[/quote]
hehe ja juz z doswiadczenia wiem ze lepiej byc tak na 9.00 na wystawach bo juz raz prawie zawalilabym ocene mojego psa o bym sie prawie spoznila bo zaufalam planowi sedziowania... :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Przecież jak jest podana godzina, to sędzia nawet jakby miał siedziec 30 minut bez sedziowania ( bo skończył wcześniej ) nie ma prawa zacząć przed tą godziną. Chyba że się mylę?[/quote]

no niby tak i z reguly tak jest ale np w Lesznie w tym roku na kilka ras zmienii sedziego i zupelnie przestawili plan sedziowania czego efektem bylo to ze polowa sznaucerow miniaturowych nie zdazyla dojechac bo jak sie dowiadywali dzien wczesniej w planie sedziowania mialy isc chyba ok 12 !!
w katalogu nie bylo NIC o zmianie sedziego czy ringu !! a zarzad oddzialu argumentowal to tym ze wystawa jest od 10 to na 10 trzeba byc !!

Link to comment
Share on other sites

To już "chwyt poniżej pasa". Ja bym się wkurzył... Czasami nie jest łatwo dojechać na 10:00. Jeżeli mam na 12:00 to powinno być na 12:00
Teraz przez dwa miesiące jeździłem na wystawy na Litwę. Miałem na 12:00 i zaczynało się o 12:00, dzięki temu mogłem się trochę dłużej wyspać i wsiąść w samochód np. o 03:00 a nie o 00:00.
Teraz do Wrocławia tez muszę się zrywać w srodku nocy, bo problemem jest napisanie o której godzinie wchodzą psy... :x

Link to comment
Share on other sites

Ta sytuacja z Leszna po czesci mnie dotyczyla... bo my zajechalismy na styk i nawet psa nie mialam czasu przygotowac...wiec wyszedl prawie taki jakim go bozia stworzyla :wink: no ale to nie przeszkodzilo bo i tak zgarnal BOB :wink:
a druga podobna sytacja byla w antoninku... cocker spaniele amerykanskie byly napisane w katalogu prawie na koncu planu sedziowania a przy ringu byly pierwsze no i moja kolezanka nie dojechala na 10.00 wiec latalam i zalatwialam przesuniecie godziny sedziowania... koszmar normalnie... i to jest nauczka na przyszlosc ze zawsze trzeba byc przed 10.... :( niestety

Link to comment
Share on other sites

No i niech mi ktoś powie, dlaczego na zgłoszeniu nie ma godziny wejścia na ring? W sumie to międzynarodóka, i wypadało by poinformować tak jak na innych takich wystawach o godzniach wejścia :evil: Zamiast, jak ktoś słusznie zauważył, odbierać setki telefonów..
Tak samo nie rozumiem dlaczego nie może być katalogu przedwystawowego.. Nasza, krakowska wystawa, jakolwiek też miała wiele niedociągnięc, przynajmniej była podana godzina na zgłoszeniu, i katalog w sici... Wrrr.....Dzwoniłam tam, pani miła bardzo, powiedziała wszystko, ale była dość rozkojarzona, i teraz sie martwię, czy na pewno sie nie pomyliła... A mąż który jedzie z psem jeśli ma być na 10, musi wyjechać pociągiem o 3 w nocy. Jak sie okaże na miejscu, ze jak zwykle wchodzimy o 13, to chyba sie biedak na miejscu potnie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...