Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Czy pan Marek ma swoją stronę? :D

nie Pan Marek przeważnie i chyba tylko zna prywatne zamówienie robi :)
ale ma zdjęcia swoich prac na FB
wystarczy do pana marka napisać i on dalej pokazuje wzorniki ćwieków i ozdób i kolory :)
1044011_576532835761309_157924109_n.jpg?
1383565_524260710988522_1237119685_n.jpg

raczej nigdy nie ma czegoś gotowego na sprzedaż
tylko na zamówienie :)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś miał guardy z firm hm, z podszyciem i regulowaną przednią obręczą?
Lepiej wziąć z regulacją przodu czy zaryzykować i wziąć bez?

Jeżeli chodzi o hurtty to ja się poddaję. 70 są za małe, a 80 są tak wielkie, że nawet nie próbowałam ich przerabiać. Brakuje mi rozmiaru pomiędzy 70 a 80 :/

Ryzykuj :) ja sobie zamówiłam szelki z 5cm mniejszą obręczą niż hurtta 80 i pasują idealnie , jestem bardzo zadowolona że się odważyłam. 

 

 

 

Obroże od P.Marka są niepowtarzalne, ja również polecam. Tylko my nie możemy na łańcuszkach bo okropnie brudzą psa.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam statusu, bo zamawiałam bez konta ale nie omieszkałam zapytać i chyba faktycznie je przeoczyli, bo odpisali, że jeszcze dzisiaj je zrobią i wyślą.

Przynajmniej wiem jak będę zamawiać świąteczne, żeby zrobić to zawczasu :D

 

Ale powinien dojść dzisiaj kudłaty, zamówiony parę dni po PSDD, błyskawicznie wykonany więc zrekompensuje oczekiwanie :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam statusu, bo zamawiałam bez konta ale nie omieszkałam zapytać i chyba faktycznie je przeoczyli, bo odpisali, że jeszcze dzisiaj je zrobią i wyślą.

Przynajmniej wiem jak będę zamawiać świąteczne, żeby zrobić to zawczasu :D

 

Ale powinien dojść dzisiaj kudłaty, zamówiony parę dni po PSDD, błyskawicznie wykonany więc zrekompensuje oczekiwanie :)

 

 

Może nie potwierdziłaś w mailu zamówienia :/ Wprowadzili takie coś, i jak się nie kliknie to nie idzie, beznadzieja :/

Link to comment
Share on other sites

Pytanie do właścicieli niskopodłogowców. Jakie macie szele dla swoich jamników. Norwegi odpadają,Na razie mamy spacerówki i się sprawdzają, ale chciałabym coś innego.

Typowego jamnika nie mam, ale mam coś niskopodłogowego. My mamy norwegi, guardy i step-iny i muszę przyznać, że najlepiej sprawdzają się step iny :D Ale fajne są też guardy :D Czemu wykluczasz norwegi? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...