Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Jakie macie opinie o pawsitive dog design?

 

Bo chcę mojej małej czekoladce nowy komplet zamówić a z "gotowców" nic mnie nie porwało :)

Brałabym od nich obrożę folk i be the music i do tego smycz czarną z czerwoną nitką i czerwonym minky

 

Tylko chciałabym mniej więcej opinie znać czy warto :)

 

Mam od nich kilka obroży (półzaciski) i ze 3 smycze. Z każdej rzeczy jestem zadowolona, bo odpowiadaja mi ich delikatość, dopasowanie do psiej szyi i wielkość okuć. Mam jednak psa drobnego, który nie ciągnie i nie szarpie, więc nasze akcesoria nie przechodzą ekstremalnych testów trwałości ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z was ma może obrożę Lupine w wersji martingale rozmiar 2,5 cm 38-55 cm i mógłby zmierzyć, jaki jest rzeczywiście minimalny obwód razem z zaciskiem ? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Ja mam, gdzieś na dnie leżą ale jeśli Ci zależy na dokładnym co do cm wymiarze to mogę odgrzebać ;). Na pewno mają ciut mniej niż 38 cm, wydaje mi się że jaszczurki miały około 35.

Link to comment
Share on other sites

Może ma ktoś obroże z rossmana świecącą w pingwinki ? 

Wczoraj oglądałam , wydaje się bardzo fajna tylko są w jednym rozmiarze a ja nie wzięłam centymetra i wolałabym z nim nie wracać tam :p 

Może ktoś ma i podał by mi największy obwód na jaki można zapiąć obroże ? 

Link to comment
Share on other sites

Może ma ktoś obroże z rossmana świecącą w pingwinki ? 
Wczoraj oglądałam , wydaje się bardzo fajna tylko są w jednym rozmiarze a ja nie wzięłam centymetra i wolałabym z nim nie wracać tam :p 
Może ktoś ma i podał by mi największy obwód na jaki można zapiąć obroże ?

Ja mam ale w romby (być może były w pingwinki tylko nie widziałam?) i max ma 43cm ;)
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, które firmy obrożowe mają taśmy z nitkami odblaskowymi lub ogólnie odblaskami?

 

Przydałaby nam się teraz jakaś odblaskowa obroża na wieczorne spacery.

Rozważałam świecącą, ale my dość często spacerujemy w deszczu, więc boję się, że mogłaby nie zdać egzaminu (ktoś ma z tym jakieś doświadczenia?)...

 

Myślałam też o Rogzie z serii z nitką i do tej propozycji najbardziej się przychylam, ale chciałabym jeszcze zobaczyć co mają do zaoferowania inni.

KudłatyArt i DogStyle już widziałam.

MatisPet również.

 

W sumie to niekoniecznie muszą to być firmy HM, jak macie coś innego godnego polecenia, to też piszcie.

 

Link to comment
Share on other sites

Te taśmy z odblaskową nitką święca tylko jak światło padnie bezpośrednio na obrożę, np samochód będzie jechał. Akurat rogz z nitką odblaskową słabo świeci, nie polecam. Zdecydowanie lepsza jest Hurta. Ale jeśli nie znajdziesz w promocji bądź zwyczajnie szkoda kasy to bym celowała w DS. Matis ma chyba taką samą jak rogz. To moje zdanie oczywiście, może ktoś coś więcej napisze. Jednak u mnie hurta sprawdza się najlepiej, ale jak mówię w polu i tak psa nie widać, chyba że latarką będziesz świecić ;)

 

ps. czy to Ty ode mnie chciałaś rogza kupić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...