Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Czekunia']

Tak właśnie zamierzam zrobić;), przez internet nawet z przesyłką wyjdzie taniej...
Zrobię też fotki wróżnych rozmiarach i wrócę do Was z prośbą o pomoc.
Dzięki IZMADO za fotki:loveu: Janka przepiękna, po cichu do niej wzdycham...[/QUOTE]

Jejkuś, dziękuję za komplement! :oops:

[quote name='trabeska'][B]IZMADO[/B] pasują Jance te szelki, fajnie wygląda :) To rozmiar M?[/QUOTE]

Jest to rozmiar S-M i też się zgadzam, że jej pasują! ;) Jestem w szoku, że udało mi się dla niej dobrać gotowe szelki z takimi bajerami, za taką cenę! Które jeszcze leżą jak na nią szyte ;)

Link to comment
Share on other sites

Proszę Was o pomoc....
Mianowicie szukam dwóch smyczy, przepinanych, aby kolorystycznie pasowały do tych szelek.. coby psy jakoś wyglądały jak idą razem...

[img]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0009_zps13ec9b45.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z psem w tym zoologu w Siemianowicach, przymierzyłam jej Y fusion i rozmiar M-L idealny, super leży :multi: Dobrze, że poszłam na tą przymiarkę, bo przez neta bym pewnie wybrała Lke i byłaby za duża :evil_lol: ale nie kupiłam, bo nie było koloru który chcę, także będziemy zamawiać.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10583881_743082825751466_8971598091386178594_n.jpg?oh=7799ffad98116ab7a0209215907d0c4e&oe=54381A32&__gda__=1413177482_a224bd7cce4f8ff55076b8f38d89e6d6[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']Dzisiaj byłam z psem w tym zoologu w Siemianowicach, przymierzyłam jej Y fusion i rozmiar M-L idealny, super leży :multi: Dobrze, że poszłam na tą przymiarkę, bo przez neta bym pewnie wybrała Lke i byłaby za duża :evil_lol: ale nie kupiłam, bo nie było koloru który chcę, także będziemy zamawiać.[/QUOTE]

Masz labka? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23'][B]Kalyna,[/B] może rozdzielacz na dwa kolory? Ewentualnie czarna smycz.[/QUOTE]

[quote name='Wola istnienia.']Ja tez myśle, ze czarna smycz i czarny rozdzielacz. Możesz jeszcze kupic tasiemka i zrobic jeden niebieski, a drugi czerwony :lol:
A psiaki wyglądają po prostu cudnie w tych szelkach od Juliusa. Jak prawdziwe psy policyjne :cool1:[/QUOTE]

szukam dwóch kolorowych smyczy.. czarnych mam dość jak na razie...
rozdzielacza nie chcę
dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

może plecione z DS? [url]https://picasaweb.google.com/101825270268017642048/KoloryLINEKDoPlecionychSmyczy[/url] pomyślałam o jednolitej czerwonej, niebieskiej lub czerwono-niebieskiej co może być nieco pstrokate ale idąc z obydwoma psami w tych szelkach i mając dwie takie smycze głupio nie musi wyglądać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']Tak ;)
10 znaków[/QUOTE]


Dzięki:)
W takim razie podejrzewam, że skoro na Twojego laba dobry jest rozmiar M-L to na mojego psa też będę musiała wziąć M-L:), a nie L.
W niedzielę jak się uda zasuwam do zoologa na przymiarkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']może plecione z DS? [URL]https://picasaweb.google.com/101825270268017642048/KoloryLINEKDoPlecionychSmyczy[/URL] pomyślałam o jednolitej czerwonej, niebieskiej lub czerwono-niebieskiej co może być nieco pstrokate ale idąc z obydwoma psami w tych szelkach i mając dwie takie smycze głupio nie musi wyglądać :D[/QUOTE]

Od DS chcę właśnie tą kupić, wyjściową w kolorach obroży Owczarów.
A tą chcę na spacery poza miasto.
Obecnie mam na oku ManMat, Elperro i Ami Play.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja'] nie kupiłam, bo nie było koloru który chcę, także będziemy zamawiać.[/QUOTE]
A jakiego szukasz kolorku? Bo mam na sprzedaż czarno- zielone w rozmiarze M/L (też jestem z Katowic, więc koszt przesyłki by odpadł ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Dzięki:)
W takim razie podejrzewam, że skoro na Twojego laba dobry jest rozmiar M-L to na mojego psa też będę musiała wziąć M-L:), a nie L.
W niedzielę jak się uda zasuwam do zoologa na przymiarkę.[/QUOTE]
Najlepiej przymierzyć, będziesz miała pewność że są dobre :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadira']A jakiego szukasz kolorku? Bo mam na sprzedaż czarno- zielone w rozmiarze M/L (też jestem z Katowic, więc koszt przesyłki by odpadł ;) )[/QUOTE]

Serio jesteś z Kato? I ja tego nie wiem? Szczególnie, że masz chodziaka... :placz:
Nie chcesz iść na wspólny spacer? :cool3:

Omry, super są te szelki! Pewnie strasznie się brudzą? Współczuję szorowania :eviltong:
Iza, szeleczki na Jance leżą super! A Janka jak zawsze urocza :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Serio jesteś z Kato? I ja tego nie wiem? Szczególnie, że masz chodziaka... :placz:
Nie chcesz iść na wspólny spacer? :cool3:
[/QUOTE]
Serio serio ;) a od paru dni mieszkamy prawie w centrum, więc zapraszam na spacerek do parku chorzowskiego lub Kościuszki :)
...żeby nie było offa- czy szelki pasowe Juliusa rozm.0 i rozm.1 różnią się szerokością? planuję kupic, mój pies mieści się w obu zakresach, a różnica w cenie spora, więc nie wiem, który rozmiar brac :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadira']A jakiego szukasz kolorku? Bo mam na sprzedaż czarno- zielone w rozmiarze M/L (też jestem z Katowic, więc koszt przesyłki by odpadł ;) )[/QUOTE]

Nie wiem czemu nie zauważyłam twojego posta:evil_lol:
Ja właśnie czarno zielone bym chciała, odezwę się na pw jak będę mieć kaskę;) A one są używane?
Ps. na spacerek w chorzowskim też jesteśmy chętne, tyle że jutro na dwa tygodnie jedziemy się wsić, więc my jak coś w drugiej połowie sierpnia chętnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']Nie wiem czemu nie zauważyłam twojego posta:evil_lol:
Ja właśnie czarno zielone bym chciała, odezwę się na pw jak będę mieć kaskę;) A one są używane?
Ps. na spacerek w chorzowskim też jesteśmy chętne, tyle że jutro na dwa tygodnie jedziemy się wsić, więc my jak coś w drugiej połowie sierpnia chętnie;)[/QUOTE]
Założone parę razy, jak nowe. Stwierdziłam,że trochę małe i kupiłam L-kę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadira']Założone parę razy, jak nowe. Stwierdziłam,że trochę małe i kupiłam L-kę.[/QUOTE]

Dzięki za info, dalej już się będziemy na pw kontaktować, coby nie robić offa;)
Wiecie może czy gadżeciaki zrobią mi obrożę jak im wyślę swoją tasiemkę? Chciałabym z neoprenem, a go raczej sama nie kupię i nie uszyję...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...