Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='TomoS']Widziałem też takie które zakłada się na brzuch i plecy. Wygodne są dla psa? Mój jest troszke gruby. Ahh szkoda że nie moge zdjecia dodać[/QUOTE]


To chyba chodzi o szelki ;) ja polecam norwegi. Moje dwie spanielki chodzą w norwegach i super się sprawdzają :) a co do obroży to Koki nosi od 5 lat Rogz'a non stop i jest w świetnym stanie :) jego szerokość to 2cm tylko polecam serie z tasiemką bo ta seria Miękkie i lekkie niestety się bardzo mechaci(też mam juz 5 lat taką obroże i zdecydowanie lepsze są te z wzorkiem)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/213118-TomoS"]TomoS[/URL] : Chodzi Ci o szelki guardy ?
Mój shih-tzu na takich chodzi i jestem bardzo zadowolony ;)

Edit:
Kto ma norwegi z DS? Pochwalicie się fotkami ?

Edited by XdamianX
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vailet']Jak to ds, to powiedź mi prosze ile czekałaś na przesyłkę?[/QUOTE]

Miesiąc :evil_lol: Zawsze tak czekam, ale i tak nie zamówiłabym nigdzie indziej :lol:

Iwan też ma, ale nie mam ładnego zdjęcia

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-BxyOT7OlKUk/U9V6CLmH-_I/AAAAAAAADMM/8cmCpogVB4Q/w700-h502-no/WP_000904.jpg[/url]
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-4sW4zmRNQSY/U9V6CC8W57I/AAAAAAAADMY/_shxuJGbutU/w700-h415-no/10416865_327298904099868_2019631836_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja zamawiałam 1 lipca... Paczki nadal nie ma. We wtorek zostałam poinformowana, że została już wysłana, w piątek napisałam wiadomość z prośbą o numer przesyłki, żebym mogła sprawdzić co się z nią dzieje. Do tej pory cisza :confused:
Szkoda, bo z ostatnich norwegów od nich bardzo jestem zadowolona, ale teraz chyba trochę się zraziłam. Gorzej będzie jak paczka w ogóle do mnie nie przyjdzie.
Najlepsze jest to, że to moja mama wyłożyła kasę, bo chciała zrobić prezent psu na urodziny, no i ja się jednak trochę głupio czuję jak ciągle muszę tłumaczyć dlaczego szelek jeszcze nie ma, skoro mówiłam, że zostaną wysłane w ciągu 12 dni roboczych.
Szkoda wielka, bo ofertę mają świetną.

Znacie jeszcze jakąś firmę, która dobrze szyje norwegi?

Link to comment
Share on other sites

Ja szelki zamawiałam 1 lipca i też jeszcze nie mam i nie miałam informacji o wysyłce, ale nauczona doświadczeniem ze smyczą (zamawiana 4 czerwca doszła 2 lipca) czekam cierpliwie, zwłaszcza że pewnie 1 lipca mieli sporo zamówień jak promocja była. Ze smyczy jestem bardzo zadowolona, więc jeśli z szelek też będę to mogę poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...